Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

SOLOM.

Renny Harlin určitě natočil mnohem lepší kousky, než byl tento – s tímto tvrzením musím určitě souhlasit. On Zametač stop rozhodně není zpočátku vůbec špatný kousek a má to zajímavou pointu, nicméně někde v polovině tomu začal postupně docházet dech, překombinovanosti scénáře začala nudit a nepomohlo k tomu ani rádoby dramatické finále. Samuel L. Jackson byl jednoznačně tím nejlepším, co nám tento film nabídnul (nepočítám-li vzhled Evy Mendes). Na víc jak průměr, tak tento kousek nevidím. 50% ()

claudel

Nic moc na to, že zde hraje tolik dobrých herců. Co tomu chybí? Asi nějaký náznak originality, něco nového, neokoukaného, tisíckrát nenatočeného. První třetina zaujme, druhá skoro nudí, třetí doklepává do konce. ()

ARI50

Rozhodně bych tuhle práci nevykonával pač to bylo snad jediné zajímavé o Samuela ale co no tak už to někdy bývá bez špetky energie dosáhnout někam škoda nezáživné aspoň pro mně. ()

Necrotongue

Často se odchyluji od názoru většiny uživatelů, v tomto případě mám ale z filmu podobné pocity jako celá řada dalších diváků. Snímek měl výborný rozjezd, po němž jsem se těšil na postupnou gradaci děje, jenže pak mi došlo, že to nejlepší jsem už viděl, příběh postupně ztrácel tempo a nepřekvapil mě ničím novým. Ne, že bych se nebavil, jen jsem si po skvělém úvodu říkal, že to bude pecka. Nebyla a je to škoda. ()

JASON_X

Od desíti k pěti a od pěti... no dejme tomu ke třem. Zkrátka od výborného začátku přes průměrný střed až k podprůměrné zápletce a k ubohému finále ve stylu patnáctého dílu deváté řady jakéhosi spotřebního kriminálního TV seriálu. A je mi to líto, protože začíná to opravdu skvěle, s jemně cynickým a drsným humorem, který mám tolik rád. Vlastně to začalo až příliš skvěle na to, aby se to něčím nepodělalo. A taky že jo, netrvalo dlouho a přišly rodinné scény dédyho a jeho princezny. "No dobře", říkal jsem si, "úlitba diváckému stádu a jen taková vedlejší větev scénáře...". Ale kdepak, ona to byla prosím dost možná ta hlavní větev. Co naplat, že Samuel L. hraje prvoligově a Ed Harris mu zdatně sekunduje, na tuhle banální televizní inscenaci mohli najmout klidně nějaké druhořadé kanadské herce a ušetřit tak fůru prachů na honorářích. Ale aspoň jsem dostal zajímavý tip na fakt nechutnou negerskou fachu, kterou bych docela rád někdy zkusil, třeba až mě přestane bavit lézt po stráních s motorovkou. ()

Morholt

Casting parádní a nic bych neměl ani proti jednoduchému a lehce průhlednému scénáři, ale Harlin tady na mě působí i přes krátkou stopáž strašně unaveně a film díky tomu působí zbytečně zdlouhavě. Jako epizoda nějakého z kriminálních seriálů by Cleaner s přehledem obstál, ale na film je to málo. Alespoň k průměru to tahají výhradně herci. 50% ()

Caszidy

Stylově natočená kriminálka, samozřejmě plná žánrových klišé, avšak s výborně obsedantně čistotou posedlým Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli. Kamera a celkový vzhled je vskutku krásně "značková", pokud to tak mohu nazvat. Eva Mendes je jako vždy krásná a Luis Guzmán se snad pro podobné role narodil. ()

Terva

To co zbude po mrtvole je váš osobní svinčík, a to je problém. Já ten problém řeším, uklidím a vy mi zaplatíte, kdo nechce, uklidí si sám. Ano smrt je tragická, ale taky je to velký byznys. A kdo odklidí vás? ()

Ridick

policajt v predcasnom dochodku cisti neporiadok, kt. sposobuju mrtvolky so svojimi exkrementami a jedneho dna uprace bordelik, kt. nemal byt upratany...a tak sa zacina hra o to kto je vinny a smrad zodpovednosti zapacha az do najvyssich miest...ha, celkom dobre, nie? skoda, ze posledna 20 minutovka doserie celkom dobry dojem z filmu...a jackson a harris su nepresvedcivi.. ()

Tony.cs

Nejdříve jsem se bál jak bude vypadat spojení S.L. Jacksona a Eda Harrise, ale ukázalo se to neopodstatněné. Tito herci patří mezi špičku a ukázali, že stáří neznamená konec kariéry. Výborný kriminální film se zajímavou zápletkou a celkově koukatelným dějem. Určitě jsem se nenudil. Tento film všem vřele doporučuji ()

blackrain

Není práce jako práce. Některá zaměstnání jsou skutečně zajímavá. O této práci jsem viděla několik dokumentů. Nemohla bych ji dělat, takže před těmito lidmi mám respekt. Herecké obsazení je kvalitní a atraktivní zároveň. Samuel L. Jackson se pro podobné role krásně hodí. Celý tenhle příběh je postavený na něm. ()

italka63

Ke čtyřem hvězdám trošku něco chybělo, snad víc akce, ale obsazení velmi dobré. Pokud je film opravdu inspirován skutečnou událostí, zrovna psina to nebyla. Film je film, ale život je jinde. ()

MATADOR

Zde Renny Harlin bohužel přestřelil. Film o bývalém policistovi ( S. L. Jackson ), který má opravdu zajímavou profesi Zametače stop nebo-li uklízeče v daném slova smyslu. Zametač stop je originální ve filmech oním řemeslem, které se mi líbilo a úklid byl zpracován velmi dobře ( rozuměno jeho postup ). Ale i tak je škoda, že se najde "pouze" dobrý námět, ale scénář je na tom nakonec podstatně bídněji. A zde to opravdu nezachrání ani ty známé tváře, což je velká škoda. PS: Na mistra Propera to prostě nemá ! ()

Dubro

Film má zo začiatku vynikajúci "drive", no po chvíli je hádam každému jasné, čo príde. Zrejme kvôli slabšiemu scenáru Ed Harris bol skoro až smiešny a Jackson len priemerný. Nebyť vynikajúcej kamery, bol by som sa nudil až do konca. ()