Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

davidh76

Po 40 letém panici, na kterého jsem se ani nedokázal dodívat, je tohle opravdu parádička. Vtipné od začátku až do konce. ()

marocco

Pre mňa priemerná, trochu nudná a príliš romanticko-dojemná podívaná. Katherine Heigl je velká sympaťáčka, Seth Rogen v roli burana uveriteľný, ale proste to bolo príliš ukecané (a opozerané) a málo zábavné, škoda. ()

ondy1985

Tak horsie nez toto je uz snad iba Break Up. Davam 3 hviezdicky, aj to iba koli peknej (nielen) tvaricke Leslie Mannovej :) ()

Duiva001

Neurazí, pobaví, poměrně inteligentní humor a na rozdíl od filmu 40 let panicem tam bylo poměrně dost opravdu humorných okamžiků. Katherine Heigl je v roli Alison úžasná.... ()

Shtinky

Niektoré scénky mohli byť fakt prestrihané (napríklad keď rodila, to už fakt nikdy nechcem vidieť), ale ostatok sa dá a nakoniec to aj ubehne dosť rýchlo. ()

Untouchabl

Jako by to byly dva smícháné filmy dohromady. Trochu trapný romantický film a vcelku kvalitní teenagerovská komedie. Dodatečně přidávám hvězdičku po zhlédnutí bonusového materiálu na dvd ()

Šušu

V první chvíli, když jsem viděla, že v hlavní mužské roli se neobjevil, žádnej kraásnej chlap, ale zavalitej ošklivej kudrnáč jsem to chtěla vypnout, ale ten film byl boží. ()

Nila

chtěla jsem se zasmát, a zasmála jsem se, měla jsem chuť na romantické kecy, dostala jsem je a to všechno v hezkym inteligentnim balení. ()

Agora

Mně se zdála vtipná tak první třetina filmu, kdy kontrast mezi krásnou TV reportérkou a obtloustlým zarostlým imigrantem, který žije s partičkou otřesných kamarádů, všichni celé dny jen kouří marihuanou a vedou kouzelně trapné a vulgární řeči, nadějně sliboval mnohé. Ale potom film sklouznul do tuctové předvídatelné banality a nudy téměř k nevydržení. ()

branchillon

Jeden z nejhorších filmů, jaké jsem v poslední době viděla. Zasmála jsem se dvakrát a před přítelem mi bylo trapně, že jsem pro společný večer vybrala něco takového. Dala bych hvězdičku jednu, ale hodnocení vytahuje už celkem snesitelných posledních cca 15 minut. Ani jedna z postav není sympatická, což by nebylo zas tak strašné, ale chování jednotlivých postav je pro mě úplně nesrozumitelné. OK mladý chlápek se fláká, holka a onen kluk se ožerou a vyspí se spolu, ale dál už je to jen fakt zvláštní film a divila jsem se, že oné slečně to trvalo tak dlouho než nemakačenka ze svého života vyrazila. Mezi hlavními hrdiny není absolutně žádná chemie a ženské postavy jsou vlastně jen semetriky, co pořád jen něco po těch "neschopných" chlapech chtějí, přičemž neschopný je jen ten jeden, druhý, otec rodiny, je téměř ideální a nechápu, že mohl být oběmi ženami považován za špatného partnera... Ach jo. Vtipný byl imaginární baseball, na nic jiného zábavného si po 24 hodinách bohužel nevzpomínám. Kamarádi jsou většinu času nechutní (až moc) a vedou nudné řeči. ()

Honzyg

Film, jehož obsah by se dal poměrně všeobsažně popsat třemi větami a takové filmy já zrovna nevyznávám. Zápletka je jednoduchá a nepřekvapí vůbec ničím, vtipu není moc. Zkrátka velmi oddechová záležitost pro velmi nenáročné diváky. ()

Eksi

Na Setha Rogena som si zvkykol v takých rolách, akú hral aj tu, no začína sa to až moc prelínať z jedného filmu do druhého, až mám pocit že pozerám jeden seriál s inými vedľajšími postavami. O 20 minút krašia stopáž a bolo by to super. ()

The Count

Tak jsem měl trošku dilema, jak tenhle film hodnotit. Určitě není vůbec špatnej, ale trošku jsem hlavním hrdinům nevěřil, že se mají opravdu rádi. Klidně bych věřil, že se podobná situace vážně může stát, a že by spolu mohly žít šťastně, a nebo se naopak rozejít, ale muselo by to trošku víc zapadnout, ale přišlo mi, že to fakt jenom hrajou. Tak jsem uvažoval jenom o dvou hvězdičkách, ale nakonec za skvělou závěrečnou písničku dám tři. A snad si to ten film zaslouží. ()

CampaHD odpad!

Hlúpe, nevtipné a urážajúce dielo pre debilné Americké publikum pofajčievajúce trávu. Hnus. Hneď po tom som si musel pustiť Amores perros - Láska je kurva, aby som zabudol na túto zhovadilosť ktorá uráža inteligenciu diváka. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii