Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

OG_Swifty

Film jsem videl kdysi davno, ted jsem si ho pripomenul. Mozna prave "kdysi davno" by se mi to libilo vic nez ted - vubec jsem jim to neveril. ()

maverick10

Cesi maji letajiciho Cestmira, americani maji zase letajiciho trotla. Will, jak uz je u nej zvykem, byl uzasnej. Pribeh ma v sobe velky potencial, avsak Peterovi se ho nepodarilo plne realizovat. Co me vsak vic zklamalo byl John Powell a jeho hudba. Nedokazal svoji hudbou vstipit tomuto filmu punc sileneho superhrdiny strizeneho s velkou zaverecnou lovestory. A netypicky ani nezvladl velky americky zaver. Na druhou stranu, akce a zabavy bylo dost a v dobrem pomeru a ja se bavil. ()

JOHN.NY

Vééélké zklamání. Čekal jsem bombu, ale nějak se nedostavila. První třetina okey, ale pak to šlo do háje...Rád bych dal hvězdiček víc, ale není za co.. ()

Valsadora

Zábavná komedie o superhrdinovi,který spíše škodí, než pomáhá.Nečekala jsem žádný velký trhák,ale to,co jsem dostala.Will Smith je můj oblíbený herec,který dokáže zahrát téměř cokoliv.Hodnotím 7* ()

BoredSeal

Sice námětem vybočující, ale přesto tak nějak stupidní film. Will Smith svojí roli otráveného hrdiny hraje dobře (a to ho nesnáším), ale po dvaceti minutách filmu už to padá do nudné hollywoodské morální "pro děti s i bez doprovodu rodičů" historky s úplně pitomým překvapením a těžce pochopitelným scénářem (o co té Theronové vlastně šlo?). Škoda že ve filmu není víc cynických vtipů jako "záchrana velryby". ()

Scylla

Tenhle film by výborně fungoval jako dechberoucí akčňák, jako drsnější komedie nebo drama ze života superhrdinů, ale tvůrci se očividně nemohli rozhodnout, kam Hancocka zařadit. "Zlatá střední cesta" tady nefunguje a film působí jako paskvil, což mě dost mrzí zvlášť proto, že má skvělý obsazení a vkládala jsem v něj nemalé naděje. První půlku nadlehčují vtípky a je to všechno celkem fajn (naděje umírá poslední... ), ale pak se to zvrtne, tak nějak rozplizne a uslzí ... chjo. U mě 3- * za těch pár vtipnejch momentů a škleby Willa Smithe. ()

SonG

Osvěžující první půlka, hlášky superopilce sráží povrchní příběh a pitomý konec. Přece jenom ve mně ale Hancock zanechal více pozitivního a jsem rád za tu hodinku a půl:-) ()

Chen

Nebudu vám lhát, ze spojení - Berg, Smith a zajímavý námět jsem čekal mnohem více. Humoru tu není dost, aby to byla slušná komedie, akce tu není dost, aby to byl slušný akčňák, je tu od všeho něco, ale guláš je to docela mdlý, bez pořádně chuti. Chtělo by to přikořenit. A přidat důstojného záporáka. ()

Jango_Fett

Výborná sranda a parodie na superhrdiny. Ke konci to sice vázne a je to trochu dramatické, nicméně je to stejně pořád slušná zábava. ()

Meridius

Jako zábava na jedno použití dostačující. Škoda, že skladatel John Powell plně využil svůj potenciál až v samotném závěru. ()

ZoltanCZ

U Hancocka jsem se rozhodně nenudil. Je to svižný a zábavný film, přesto nemůžu jít s hodnocením výš. Na vině je klišovitá druhá polovina filmu, která strhává dobře rozehranou část první do vod lehkého nadprůměru. Když Hancock chlastá jak duha, všechno rozbíjí a fuckuje všechny kolem, je mě prostě nějak sympatičtější...6/10 ()

Giggo

Geniální nápad na antihrdinu. Tak jako většina filmů graduje ke koncu, tadyk je to přesně obrácený. Začátek filmu je výbornej a nápaditej. Konec a jeho romatický patos patří ustřihnout a nahradit něčím ještě smrdutějším než Hancockův dech :) ()

rakovnik

Superhrdina k pohledání. Originální nápad, skvělé gagy. Will Smith je opravdu výborný herec a potěšil mě i v této roli. Film u mě trochu klesl při objevení se dalšího superhrdiny, ale nakonec to všechno do sebe celkem hezky zapadlo. Co mě ale opravdu naštvalo byl neskutečně debilní dabing. A to jsem koukal v kině. Horší dabing jsem slyšel snad jen z videa osmdesátých let. ()

Martin741

Hanckock od rezisera Petera Berga je dalsi z rady priemernych filmov, akych je spusta. Pokial je Hanckock /Will Smith/ antihrdina a vsetko demoluje , nici, sproste rozprava a chlasta, tak je maximalne sympatickou postavickou. Akonahle sa ale dejova linia zacne preklapat do druhej polky filmu, zistime, ze scenar tape a nevie, kam dalej. Hancock sa meni na superhrdinu, akych je vsak vo filmovom svete dostatok /Batman, Hellboy, Hulk ......./. Najhorsie na tom je, ze tato druha polka filmu je len rutinersky priemerne odvedena praca, kde Hancock prestava demolovat veci. A navyse je tato premena dost nudna a nezazivna. Z Hancocka je razom dalsi superhrdina, akych, ako som spominal, je na striebornom platne uz dostatok. No skoda toho zaveru, ale aspon ze Smith to kvalitne zahral. 68 % ()

Rajesh_K.

"DOBRÁ PRÁCE..!" Tradičně vynikající Will Smith v roli opilého superhrdiny Hancocka rozhodně nenudí. Nápad je to dobrý, triky jsou super..možná ten scénář je malinko děravý. Přesto je to film zábavný. Jestli se chcete dostat z každodenní reality, je Hancock pro Vás tou správnou volbou ;-) ..(85%) ()

dezorz

od letneho blockbusteru tazko ocakavat viac, ako absurdnu americku hovadinu, ale ked si predstavim, ako velmi originalne, zaujimavo a vtipne podobny namet loserskeho superhrdinu, ktoreho nikto nema rad, dokazali spracovat japonci v daj nipponjin.... ()

Rocky88

První polovina je skvělá - nabitá akcí, vtipem, Smithovým charismatem a Charlizinou krásou. Ta druhá je už o trošičku horší, moc tam nesedí superhrdinská mytologie a někde se film neskutečně táhne až do trapná. Průměr a promrhaný potenciál. ()

shyster

Hollywood vypouští každý rok několik nových komiksových hrdinů. Člověk se v tom už prostě nemůže orientovat. A pak P.Berg přijde s originálním hrdinou. Jenže tato originalita trvá jen 40 minut a pak se z toho stává trapná moralitka. ()

Petoss1

Ani som nečakal že by sa z tejto komédie pomaly stala dráma. Hancock je zavšivavený páchnuci alkoholik ktorých je na zemi obrovské množstvo ale má jednu výhodu je tak trochu "superhrdina" ktorý ani veľmi nestojí o zachraňovania ľudí no sem tam pomôže a keď už tak poriadne. Obyvateľstvo Los Angeles je z neho zúfalé pretože zachraňuje, ale narobí pri tom vždy veľa neporiadku a škôd. A tak sa ho ujme jeden chlapík ktorý ho chce zmeniť k lepšiemu. Prerod Hancocka začal už vo väzení keď poslušne sedel a nejako sa uvedomil, prestal piť a stal sa "normálnym". Film má svoju kvalitu ale bez hereckých hviezd Smitha a Theronovej ( je zase raz veľmi sexy) by nebol tým čím je. Je to klasická oddychovka meniaca sa na drámu a to sa mi celkom zapáčilo aj s tou hudbou. Celkovo fajnový nezvyčajný film, som veľmi milo prekvapený a nech si hovorí kto chce čo chce Hancock je borec a keby bol trošku iný záver zdvihlo by sa aj hodnotenie. 80% ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)