Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

KatanaCZ

Zábavu, zábavu a zase jen zábavu, nic víc jsem nechtěl, nic víc jsem nečekal. Jsem spokojený, pro mě velice dobře zvládnutý film. ()

3n3my

50%. Je to zlepenec, ktorý ťažko niekam zaradiť. A keby aj zaradím niektoré časti filmu, mám zas len priemernú záležitosť. Herecké výkony sa tiež veľmi nedajú hodnotiť, akcia možno (ale trikovo je to zas len lepší priemer), scenár deravý ako Hancock v jednom momente, no a u mňa to zas pochoval americký patriotizmus (... poďme, zatlieskame mu!). A v neposlednom rade film opäť prispeje k vývoju mládeže za oceánom, ktorej bol najmä určený. ()

Radiq

Proti tomuhle jsou všechny superhrdinské filmy podle komiksů dost řídký, jak stolice jaguára, co sežral hyení střeva a pak nanukáč. Pro většinu lidí zklamání, pro mě pravej opak. A to ne kvůli Willu Smithovi, i když ten se na tom taky hodně podepsal. Jde mi o to, že zde nefiguruje klasická zápletka typu hrdina vs. padouch, ale nejdřív se musí vypořádat sám se sebou a pak se to stočí zas úplně jinam. Není to omílačka něčeho, co jsme už stokrát viděli ve všech těch Supermanech, Spidermanech, Batmanech (taky triky jsou na mnohem lepší úrovni). Tohle má fakt originální děj, kterej mě několikrát výborně pobavil (už to je úspěch) a ke konci stihnul i dojat. ()

wendelin9

Upřímně nechápu proč nemá tenhle originální smíkek více % nebo více "nadprůměrných" ohlasů...... Superhrdina bezdomovec a alkoholik v jedné osobě mi příjde jako geniální spojení, které tu opravdu ještě nebylo... U tohoto filmu se nejen zasmějete, užijete si dobrodružné a akční scény, ale také se budete bát o to, jak přeměna hulváta Hancocka v latexového Superhrdinu dopadne... 4* jsou dle mého názoru akorát :) ()

tom88

Pekný, efektný, letný blockbuster, ktorému niečo sakra chýba. Chýba mu minimálne pol hodka až hodka stopáže. Film nič nerieši a stále som čakal kedy začne to podstatné čo chce film riešiť, ale podobne ako pri Jumperovi sa nič závažné nedeje. Námet je to síce dobrý, dalo by sa z toho vytrieskať oveľa viac aj keď film si v kinách viedol dobre a zarobil 650 miliónov. Herecky je to príťažlivé, Smith zahral štandardne aj keď sa mohol viac posnažiť a vniesť tomu niečo ako vniesol Depp Pirátom z Karibiku. Akcia je perfektná, no chvíľami bezúčelová. Efekty sú výborné a 150 miliónový rozpočet je určite vidieť. Z filmu by mohol byť naozaj seriál, myslím tým sériu ako SAW a pod. Ako film nič moc, ale je to sakra cool a moc ma to pobavilo. 70% ()

reky

První půlka filmu je vynikající, zdobí ji dobrá akce, fóry a charismatický Smith, kterému role dokonale sedne. Pak to však začíná výrazně pokulhávat a ve výsledku tak na mě snímek působí jako nějaká nedotažená splácanina z několika různých filmů. 55% ()

otík

Slušná zábava lavírující mezi komedií, thrillerem, akčním filmem a dramatem. Ale je to ve své podstatě americká pohádka o chlastajícím superhrdinovi, který byl lidmi odvržen, aby byl po očistné kůře brzy zavolán zpět a získal si lidi na svou stranu. Nic víc než zábava. ()

panMartin

Na tento filmeček sem se hrozně těšil když jsem viděl trailer. Pro mě to je byla letní pecka s zarostlým Smithem a krásnou Theron které to slušelo. Sice to není ten pravý superhrdina jako je Superman který by měl chránit ať nic nezničí okolo je to spíš ničitel všeho okolo!!! Jen mi nesedl konec hrozně rychle skončený film jako by tam něco chybělo nějakých 15 minut filmu!! Rád se na to kdykoliv kouknu. ()

ProfesorLotr

Je to ptákovina a velká, ale ta pointa není zase tak špatná a zábava to je taky. Na co si ale musím postěžovat je nepřehledná akce, která je čas od času i nudná. To vše však vynahrazuje perfektní záporák, kterému bylo však dáno moc málo prostoru a krásná Charlize Theron, které zase bylo dáno toho prostoru někdy moc. Konec je sice trochu kýčovitý, ale zábavný a dynamický až až. 72% ()

Deyw

je to prdel jako svine..will vecne nasracku nasranej a hlasi..a scena kdy objevi segru nebo co to je nema chybu..jak ji ten kreten rube panvi po hlave :D chci pokracovani jako svine! ()

Triple H

Znesiteľná oddychovka, ale mohlo to byť o dosť lepšie. Mne osobne prerod ožrana v hrdinu nevadil, len ten ožran mohol na plátne pobudnúť trošku dlhšie. Will Smith ťahá celý film, ale scenár (aj vtipy v ňom) je prinajlepšom priemerný. Rovnako budem asi jeden z mála, ktorý nechápe celý hype okolo osoby Petera Berga. Okrem Very Bad Things (ktoré mám veľmi rád) IMHO ani raz nepredviedol nič úžasné. Akčné scény v Hancockovi sú mnohokrát dosť neprehľadné a mne osobne už lezie na nervy ako tú roztrasenú kameru všade pchajú. Rád by som niekedy aj niečo normálne VIDEL. A to oblietanie kamery okolo postáv---po scéne kedy Hancock pomôže polišom to už hraničí s paródiou, keďže kamera spraví okolo Willa asi 10 kolečiek. Samotný "srdiečkový" záver už je ťažké WTF. Príde mi to ako superhrdinská verzia Bruce Almighty--- pobaví, ale potenciál bol obrovský. Škoda. ()

trojtmberk

Vím, že to neni žádný intelektuální veledílo a že s dalšíma reprízama mě to bude bavit čim dál míň, ale co naplat, na poprvý mě to chytlo.... a Charlize je k sežrání. ()

Jaňo

Fíha, tak v mojej topke je pri tomto filme zvada ako sa patrí. Ku ktorej polovici sa pridať? Staré osvedčené pravidlo: Zlatá Stredná Cesta. Aj keď je Hancock úplne netradičným superhírom, ktorý strašne rád demoluje všetko okolo seba, chlasce akoby bol z Oravy a veľmi nerád počúva slovo asshole, mohol ním ostať trošinku dlhšie. Po pravde veľkou chybou tohoto filmu je, že mal byť dlhší. Či je lepšia prvá alebo druhá polovica nechcem súdiť, ale Superhero Ochlasta bol trošilinku coolovejší a Willsmithovejší. Taký ten, starý dobrý Will. To však už nezmením. Takže, v konečnom dôsledku pár hlášok stálo za zapamätanie, pri Charlize Theron stál... pohľad tiež. Tento film však neublížil, ale ani sa nevyniesol na mesiac. Takúto silu Hancock nemá... ()

Remivsremi

Jaka škoda nevyužitého potenciálu ožralého a nakrkleho nadčlověka. To co se odehrávalo v druhé polovině filmu bych jednoduše popsal jako pořádný bordel(a tím nemyslím veřejný dům). 3 hvězdy. ()

Mr.Ripley

Scénář v nejlepším rezignuje (V druhé polovině, podrobněji řečeno.) a na místo toho se dostává do popředí patetičnost a neúnosná kvanta klišé. Will se snažil a místy bavil, nevyužitý potenciál Charlize (,která si dokáže i s malým prostorem ukrást celý film pro sebe) by měl být po právu potrestán! ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)