Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

Mr.Ripley

Scénář v nejlepším rezignuje (V druhé polovině, podrobněji řečeno.) a na místo toho se dostává do popředí patetičnost a neúnosná kvanta klišé. Will se snažil a místy bavil, nevyužitý potenciál Charlize (,která si dokáže i s malým prostorem ukrást celý film pro sebe) by měl být po právu potrestán! ()

mr.kliky

jakkoli se počáteční cool drajv a skvěle arogantní hlášky v druhé půlce docela vytrácí na úkor poměrně laciné sentimentální linky spojené s napraveníčkem a zjištěníčkem pravdy, tak se mi to stejně líbí, protože taky chlastam, krávo. ()

Khumbac

Hlava v prdeli a velryba. Není třeba nic jiného dodávat. Snad jen to, ze to Smithovi v roli ztroskotance slušelo. ()

UhLee

(5/10). V dnešní době plného Marvel filmů, kde jsou superhrdinové kamarádi s lidmi, tak Will Smith mohl přinést svěží vítr. Bohužel to působilo hodně roztěkaně a neutřepaně. Našlo se tady spoustu vtipných scének a fráze Good Job se mi vybaví pokaždé, když si film vzpomenu. Ale film je z roku 2008 a ten Greenscreen tam hrozně bije do očí. Takže film fajn, ale Marvel mě dokáže uspokojit daleko více. ()

Motinski

Pred-Deadpoolovska verzia rebelského superhrdinu, z veľkej časti burana a alkoholika ktorý sa snaží polepšiť. Hancock má štýl, no Berg to ako režisér rozohrá na viacej smerov a ani jeden nedotiahne v niečo viac. Je tu humor, no prijal by som ho viac. Je tu veľa emócií, no občas to otravuje a radšej by ste sa len bavili. Je tu načrtnutá mytológia, no vôbec ma nezaujímala. Film nedrží úplne po kope a čo mi chýbalo najviac je záporná postava ktorá by vedela poriadne zatopiť. Hancock skôr bojuje so svojími démonmi a ajkeď všetky akčné pasáže boli super, nestačí mi to. Bavil som sa, rýchlo mi to ubehlo, Smith a Theron si role užívali a keď sa hláškuje stojí to zato. Robiť z filmu v niektorých momentoch drámu a ešte s romantickým trojuholníkom v pozadí mi ale proste nesadlo. ()

Sokkk_y

Ale jo no, na Hancocka jsem šel s pocitem, že to nebude nějaký extra filmek. A také jsem měl (kupodivu) pravdu. Nenáročný scénář, který teda scénáristé tak trošku více odflákli, nevyžaduje po divákovi žádné přemýšlení, a proto stačí si jen sednout s popcornem, vypnout mozek a koukat na superhrdinu. Snímek je hlavně v první polovině protkán vkusně vtipnými scénkami a hláškami Willa Smitha a sem tam i (sem tam) sexy Charlize. Ovšem tradičně druhá část, taková ta více filozofická, si hraje na strašně moc důležitou. No popravdě, není. Takže s tak trochu osekaným a hlavně rádoby dojímavým koncem jsem dojedl popcorn a bez jakéhokoliv pocitu většího uspokojení jsem odešel ze sálu. Prostě další filmek do kategorie "nepřekvapí / nezklame". ()

PeterNet

Epileptici pozor! Na tohle do kina nechoďte, nebo tam chytnete záchvat. Kameramani až moc mrskali s kamerami, málem se mi z toho motala hlava. Ale jinak - začátek a vůbec první polovina filmu byla super. Opravdu hustá akce a hodně dobrého humoru. Druhá půle? Nudná, tuctová a přeameričtělá. "...a táhne z vás alkohol!" "Protože chlastám ty krávo!" Hmmm. No je to tak 3 a půl hvězdy. Slušná zábava, ale dementní zápletka v druhé půli filmu. ()

Honzíno

Hancocka je ohromně složité hodnotit. Protože je to sympatický pokus o masovou zábavu s lehkým přesahem do těžkovážnějších žánrů, na druhou stranu mezi sebou tyto žánry vůbec nefungují a takovou slátaninu jsem již dlouho neviděl. Destruktivní akce + ubrečená silná romance v černě laděném komediálním hávu. Může to znít zajímavě, stejně jako námět filmu. Ale na konci se budete cítit velice rozporuplně díky zbytečně slátanému finále. Podívat a raději zapomenout. 50% ()

Liznic

Po tom, co jsem viděl Bergovo Království, jsem od tohoto filmu (a ukázky k tomu přispívaly) čekal mnohem víc. Bylo to sice zklamání, ale jako film na posezení s přáteli se mi líbil. Jenom škoda překombinovaného děje a hloupého konce. ()

markuc

Namet filmu neni uplne spatny, ale zpracovani dost pokulhava, predevsim scenar ma dost slabych mist a rezie to dost nezvlada. Potencial tematu byl daleko vetsi. Prvni polovina filmu se i celkem povedla, ale potom to jde z kopce a stava se z toho dost blbej a tupej americkej film (smrt-nesmrt). ()

Mrkvič

Tady jde spíš o dvě polovičky dvou různých filmů. První, "třeskutě zábavná" komedie. No zasmál jsem se jednou při upoutávkácha první polovina filmu nic víc nenabídla. Pak se měl o slovo hlásit nadupaný záporák, jenže začal uplně jiný film. Romantický příběh andělů, se kterými si krutě pohrává osud. Možná také díky tomu, že o tomhle v upoutávkách nebyla žádná zmínka, tak ta část filmu je tou lepší polovičkou. Je ale hrozný, jak nevyužitý je to potenciál. Jen za ten piďi náznak tématu musím hodnotit průměrnou známkou. ()

karlik4801

Od začátku filmu mi bylo jasné, že se nejedná o pouhou hrdinskou podívanou, ale o drzou komedii. To jsem se ale spletl, Hancock jako film má povedený příběh, když jsem se na to koukal s dobrou náladou, vžil jsem se do Hancocka a bylo mi smutno. Tohle je ale ten druh filmu u kterého mi změknou koule jen na chvíli a další minuty si vychutnávám akci, napětí a vtip. Konec provázený skvělou hudbou a srdcervoucími záběry. ()

Lachtaan

Ještě než se tu objevil přesprostlý antihrdina Deadpool, jednoho takového 'nesuperhrdinu' jsme tu měli už s tváří Willa Smithe a přestože údajně pohořel, mě jeho jednoduchý příběh dost zaujal a kdysi v premiéře na Nově jsem měl z téhle mírné parodie na komiksové filmy skvělý pocit. Jen je velká škoda, že jsem tenkrát ještě neměl šanci vnímat neoblomnou Charlize Theron a mého nezávislého oblíbence Jasona Batemana. ()

Zdeňka

Typický americký film, na který vás hlavně má nalákat vždy velmi vtipný Will Smith, bohužel zde není tak vtipný jako jindy, ale i tak je to fajn příběh s tak trochu jinačím pohledem na super hrdiny než je zvykem. Nakonec malé doporučení: hlavně nezkoušejte mlátit ostatní válečkem do hlavy! ()

Raven0

Tak tomuhle říkám přeslazená limonáda. Hromada ultra trapných momentů, které by v romantické komedii byli docela fajn, ale v "nejdrsnějším" komixovém filmu roku působí hodně napatřičně. A herecké výkony tomu taky zrovna nepřidávají... Ty dvě hvězdy za pár dobrých hlášek a nějakou tu fajn akci. ()

youtoo18

Keby sa filmári držali pôvodného (temnejšieho) scenára, tak by to možno bolo fajn. Ale takto je to strata času aj peňazí. Nafúknutá hlúposť, ktorá sa snaží tváriť odlišne. Music by: John Powell ()

Tomasso001

Filmíku dávám slabší čtyři a očekával jsem od něj mnohem víc. Více nenucenosti a hlavně zajímavější a propracovanější konec. K celému filmu sedí jako by byl narychlo sešit na koleni. Jinak efekty jsou výborné až začínám mít z filmů poslední doby strach, že díky nim jde kvalita celého filmu dolu spíše než nahoru. Jestli zabírají hodně času ve filmu, klidně protáhnout stopáž, hlavně na nich nepostavit celý film... ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)