Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike. Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto - do životu nebezpečných otáček... (Palace Pictures)

dr.fish

Tak si Tarantino natočil tu jízdu na kapotě a trochu bouraček. Ty rozhovory těch holek byly ale dlouhé a nesnesitelné. Celkově by šlo střihnout všecko kromě Russela a bylo by to akorát. 40% ()

AdaMM

no ta finální honička to vytáhla... osobně se tam podle mě mluví sice trochu moc, ale dobře to je zmáknuté :) bavil jsem se, ale možná by mi sestříhanější verze přišla lepší. auta jsou krutý :) ()

czejny

Auto zabiják mě rozdrtilo pod svými koly. U tohoto nového Tarantinova opusu nebudu hodnotit film jako normálně, protože to snad ani nejde tento film považovat za normální. Takovou ztřeštěnost si opravdu mohl dovolit jedině Tarantino a Rodriguez. Když vezmu v potaz jejich plány natočit snímek na počest všem béčkovým filmům, perfektně se jim to povedlo. Takové kýčovité absurdní béčko nadupané slečinkami, plné neuvěřitelné akce, dialogy jak vystřižených z nějakého bulvárního plátku, ta hudba, no prostě áčkové béčko. I když moc v lásce nemám Kurta Russella, tak v tomto snímku mi vůbec nevadil, spíš si řikám, že jinýho pošuka tam dát ani nemohli. Vůbec mi nevadilo, že jsem Tarantinovy odkazy na různá béčka neznal, neb i bez toho jsem se "squjele" pobavil. Ještě jednou na závěr. Nehodnotím kvalitu filmu, ale že celou touto částí grindhousu jsem v autě zabijáku profrčel nejmíň třístovkou a stihl jsem se u toho bavit. TT (Tleskám Tarantinovi) ()

Sabrewulf

Snad jediný film, který nedokážu zhodnotit. První polovina - ****, druhá polovina - **, poslední minuta - odpad! A vyprůměrovat to nejde, protože při nějakém dalším shlédnutí bych opět nadšeně sledoval první polovinu a druhou s odporem vypnul. SPOILER : Byl to úmysl, naservírovat nám partu nesympatických pipin, kterým může fandit opravdu jen ##### a které s megachladnokrevností (jakoby to dělaly každý den) umlátí jedinou sympatickou postavu Russella? Pokud ano, tak by měl Tarantino urychleně nastoupit léčbu na psychiatrii. EDIT: A víte co? Nasrat! Jedna hvězda. ()

zorro

What the fuck ? Tohle že má 70% to snad neni ani možný nevim jestli sem viděl stejnej film jako ty co dávali 4*. Dyť je to 100 minutovej kýbl nudy s jednou bouračkou a stylovim Kurtem Russllem kterej se zdekuje když vidí bouchačku. No Quentine nejslabší kousek už doufám máš a konečně se zvedneš stěch s....k. Možná když bude čas zkusim štěstí na podruhý. ()

okkac

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Stáhnout dialogy na polovinu, přidat ještě jednu honičku. Ta finální byla skvělá, za ni jsem ochoten dát plný počet, ale prokousávat se k ní 90 minutami dialogů svádí k rychloposunu, což je špatné. ()

Deyw

Zacatek docela nuda ... pak se to pomalu rozjede kdy pride na scenu prvni bouracka - to uz je ale polovina filmu pryc ...druha cast neni uz tolik natahovana jako prvni a de se hned na vec :) ta zaverecna honicka to byla teda jizda :D ()

3n3my

Prvá polovica filmu veľmi dobrá, mala skvelú atmosféru. No príbeh druhých štyroch kamarátiek a tie ich zdĺhavé babské kecy - tak to hadam až v takomto rozsahu nebolo treba. Celkový dojem z filmu upadá a nezachráni to ani posledných vypuntičkovaných 15 minút. Russell výborný, no možno práve on mohol dostať viac priestoru. Rodriguezova časť pre mňa určite lepšia. 65% ()

tom88

Tak to je ďalšia Tarantinova genialita, aj keď sa zdá, že mu v tomto filme dochádzajú nápady a trochu aj dych. Stále je to vysoko nadpriemerný film. Kurt Russell je sakra cool a s jazvou na tvári je fakt super. Je to síce zabijak a psychopat, ale je to pre mňa úžasná postava, na ktorú nikdy nezabudnem. Herečky sú fajn, aj keď zo začiatku, teda prvá polovica bola celkovo nudná čo sa u Tarantina nestáva vďaka perfektným dialógom, no tu dialógy nepôsobili až tak cool. Boli skôr rozporuplné a z časti aj zbytočné a kecy naťahované a možno aj bezúčelné. Začalo to až neskôr, jednou mäsovou scénou ako Kurt autom vpáli v protismere do auta plného ožratých ženských a zábery na zabitie jednotlivých žien je bezkonkurenčné. Druhé dejstvo tiež nie je dvakrát záživné, ale už som vedel čo sa asi stane a čo mám očakávať. A šťastie, že som čakal. Dočkal som sa totálne cool záveru, ktorý je plný geniality a Tarantinovej originality. Je to určite filmový zážitok, ktorý ale zachraňujú hlavne akčné scény. Každopádne treba vidieť a hlavne je to povinnosť pre tarantinovcov. 80% ()

Scratt

Od tohoto filmu jsem příliš nečekal a dostal jsem ještě míň. V mém interním žebříčku Tarantinovek překonává Kill Billa a jasně se ujímá nejnižší pozice. 15% ()

tomeek

To byla palba! Tarantino zase dokazuje svůj režisérský um, protože zvládnout desetiminutové rozhovory bez obsahu tak, aby to nebyla nuda, to chce kumšt. Nejlepší filmová honička, kterou jsem kdy viděl! Naprosto dokonale béčkový konec :) Po prvním vidění totálně zasloužených 5* hlavně pro Quentina. ()

stOKYi

Ach to bolo nudy. A tie ženské reči o kravinách. Kde sa stratili dokonale napísané texty, dialógy perom Q.T. ? Ak ich máte radi ako ja a chcete ich hľadať ako ja, tak tu ich nenájdete. Tú sú len sračky. Q.T. ma týmto filmom riadne sklamal. (07.10.2010 ) ()

SeanLSD

Ukecaná, namachrovaná, KUREVSKY rozvláčna a čím bližšie ku koncu tým nudnejšia Tarantinova exhibícia. Iba naozaj zriedkavo mávam pri sledovaní filmu pocit takej straty času – a nudy, napriek tomu, že môžem celý čas čumieť na celú rotu rajcovných kundičiek a stále veľkého frajera Kurta Russella. No tie drístanice a naháňačky pritom akoby boli nekonečné. Toto rozhodne nie je pre mňa! Fuj, Quentin, tu jest prvý významný dôkaz strácania invencie... ()

StanislachKo

Paradoxne hodnotím ako jemný nadpriemer, lebo v kine sa mi prvý krát v živote stalo, že komplet kinosála spontánne vstala a začala tlieskať (ja samozrejme tiež). Bezprostredný postpocit bol fantastický, potom sa však stala vec. Opätovné vzhliadnutie. A zrazu, keď už vieme čo a ako, je to dosť zbytočný dvojhodinový žvást. Niektoré filmy sú holt točené len na jedno pozretie. Neviem či je to dôvod na strhávanie bodov, toto si ešte musím ujasniť ja sám so sebou... Zatiaľ u mňa veľmi na pováženie. ()

Nivenx

Slabé téma, nic moc zpracování a celkově mě to velice zklamalo. Pár dobrých scén se v tomto díle našlo, ale jinak slabota. Díky těm pár dobrým scénám hodnotím jak hodnotím. 50% ()

Courtemanche

Dokonalý film, dokonale mastné ruce Kurta Russella, bohyně Vanessa Ferlito & The Coasters - Down in Mexico. Nějaký Faster Pussycat! ani necinkne vedle toho. A žlutý Ford Mustang Mach 1 (1972) ()

Russell v sedle, Waltz ze sedla

Russell v sedle, Waltz ze sedla

04.10.2011

Zhruba před týdnem Kevin Costner kvůli „vytíženosti“ odstoupil z projektu Django Unchained, vysněného Tarantinova westernu. Přejeme mu, že je po něm opět taková poptávka. Náhradník? Parádní – Kurt… (více)

První Tarantinův bastard

První Tarantinův bastard

04.08.2008

Quentin Tarantino po komerčním neúspěchu Grindhouse přišel o pozici režiséra, který si může dělat co chce (což zahrnovalo většinou citování filmů, které nikdo nezná a obsazování herců, o nichž si… (více)

Smrtonosný útěk z New Yorku

Smrtonosný útěk z New Yorku

23.08.2007

Jen nedávno jsme psali, že Len Wiseman po úspěchu Smrtonosné pasti 4.0 nemá nouzi o nabídky a rozhoduje se mezi adaptací počítačové hry Gears of War a remakem Carpenterova kultovního Útěku z New… (více)