Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aidina
  ***

  Mladý a začínající lékař Mišurec (Roman Zach) se snaží odhalit souvislosti se záhadnými úmrtími, ke kterým postupně dochází. I on občas unikne nástrahám a pastím, které jsou na něho připravené. Nakonec ale sám během přípravy na operaci zjistí, kdo je vrah a zasáhne. Vrahem je jeho kolega dr. Víšek (Martin Stránský), který zjistil, když přivezli do nemocnice po bouračce řidiče v bezvědomí, že to je právě on, který před časem svojí bezohlednou jízdou zabil jeho ženu. Přišel čas odplaty, oko za oko - zub za zub. Pobavila mne scéna jak dvoumetrový Zach vystupuje z trabantu:-))(26.3.2013)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 4/10/// +Roman Zach, napětí, pátrání -nic moc prostředí, dost depresivní postavy/// Celkem dobrej základ pro detektivní příběh, ve kterém vyšetřuje na vlastní pěst nový kolega-lékař (Roman Zach) a chtě nechtě se tak zaplétá do soukolí vraždy. Určitě zjistí jak to celé dopadne, ale diváka by to asi nenapadlo, proto se možná vyplatí počkat na konec. Nahoru to táhle hlavní postava, dolů to naopak sráží dost divný scénář, chování postav a hodně nepříjemná atmosféra (což může být i klad).V každém případě se v dohledné době kdejaké nemocnici vyhnu./// Celkem 57%///(21.3.2010)

 • Bohemák
  ***

  Tak jsem se nevyděsil tak jako jiní (například ti, kteří píšou "Češi" s malým "č":-)). Pokus o poctivou detektivku, kde si tvůrci neulehčovali práci natáčením většiny záběrů ve studiu. Naopak: pracovali nejen s náměstími, vesnicí, hezkým českým městem, opravdovou nemocnicí, ale i s různou denní dobou. Herecká práce se mi velmi líbila a geniální scénáristy tu prostě nemáme - to víme dlouho.(11.3.2013)

 • Tominni
  ***

  Při operaci splepého střeva nečekaně zemře místní novinář. Mladý lékař se pouští do pátrání, kdo za jeho smrtí stojí. Okruh podezřelých je široký........Na televizní film je zde velmi dobré herecké obsazení, Roman Zach odvádí velmi dobrou práci. Jen scénář by mohl být trochu lepší a zajímavější. Jde o TV film, takže rozpočtový limit je na filmu vidět, ale i tak odvedl Ivan Pokorný slušnou práci.(26.7.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Televizní detektivka z lékařského prostředí je natočena literárně a tak lze očekávat jen velice volný vývoj celého dějství a to bohužel bez napětí či nějaké atmosféry. Na škodu to však kupodivu není. Scénář je napsán solidně a Roman Zach, v roli mladého začínajícího lékaře pátrajícího po důvodech podivných úmrtí v nemocnici, předvedl úctyhodný výkon. Příběh ve své podstatě hodně připomíná mediálně známého, tzv. heparinového vraha, Petra Zelenku, ale jak víme, ten řádil až pět let po natočení tohoto snímku. Vlastně docela udivuje, že se nikdo nenašel s konspirační teorií o inspiraci Zelenky tímto filmem. Děj je nenáročný, odpočinkový a bez jediného zaškobrtnutí. Pro televizní vysílání k víkendovému odpočinku je snímek tedy velice vhodný.(19.8.2016)

 • - Hlas policisty v telefonu je hlasem režisér Ivana Pokorného. Objevil se i před kamerou, jako neuniformovaný strážmistr, který má odvézt doktora Mišurce (Roman Zach) na ambulanci a později jako policista v modré košili na dvoře budovy policie. (navabaca)

 • - Natáčelo se v Rakovníku a Berouně, ve kterém se nachází nemocnice, která se ve filmu objevila. (rakovnik)

 • - Hudba ze scény, kdy se doktor Mišurec (Roman Zach) prochází po městě se zmrzlinou, byla v roce 2004 použita v trilogii Agentura Puzzle, kterou také režíroval Ivan Pokorný. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace