• Martiiiiinka

Hm... upřímně mě to moc nenadchlo. Ne, že by tady asi nebyl potenciál, koneckonců, minimálně obsazení je více než dobré, nějak to ale nemělo šťávu. Televizní produkce je navíc na filmu dost poznat a co se napětí, které bych asi u filmu tohoto žánru čekala, týče, kde nic, tu nic. Tak, ale taky něco pozitivního, Roman Zach je vážně sympaťák a i tady se mi moc líbil. Jenom on ale film jako je tento nespasí...(3.1.2011)

Taková průměrná česká thrillerová detektivka. Dávám tři hvězdy. Pokud pracujete ve zdravotnictví tak si přičtěte hvězdu navíc, pokud se Vám hnusí ruce od krve, stříkačky, jehly, pláště,... tak si naopak hvězdu odečtěte. Příběh docela OK, zahraný taky tak. Jen jsem měl zmatek ve jménech postav a trvalo mi, než jsem rozpoznal doktora X od doktora Y a doktora Z. Vinou toho jsem se v příběhu mírně ztrácel a efekt prožitku nebyl takový, jaký si autor původně představoval.(3.1.2011)

• Ozzy2

Tento příspěvek je spoiler:Pokud by šlo o film, tak je to čistý odpad.Ale ona to byla jen TV detektivka.Soukromý detektiv Zach (ano, jako doktor se moc nevytáhl) rozřeší úplně sám tento případ.Zatýkačka Stránského na konci byla vynikající komedie.Dvojnásobný vrah, kterého přijdou zatknout dva komparzisti, kteří trpělivě čekají, až si vrah a "detektiv-amatér vše vysvětlí a pak ho bez pout nechají jít v klidu před sebou, to se jen tak nevidí.Takže jedna hvězda je za chvilky napětí (asi 3 minuty), jinak je to totální sračka!(26.7.2016)

• Gilmour93

Vždycky je lepší, když si doktor hraje na detektiva, než aby to bylo naopak.. Orientace ve jménech a postavách byla někdy obtížnější, než snaha Romana Zacha nebouchnout se o horní futra dveří, zatmívačky do červena děsivé, snahy o thrillerové postupy a psychologii postav se míjely účinkem a slova „moment“ při zatýkačce hraničila s parodií. Dá se říct, že vynecháním Pokorného nemocniční detektivky o nic nepřijdete a když si vzpomenu na úvodní explicitní vteřiny, týká se to i večeře..(14.12.2017)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 4/10/// +Roman Zach, napětí, pátrání -nic moc prostředí, dost depresivní postavy/// Celkem dobrej základ pro detektivní příběh, ve kterém vyšetřuje na vlastní pěst nový kolega-lékař (Roman Zach) a chtě nechtě se tak zaplétá do soukolí vraždy. Určitě zjistí jak to celé dopadne, ale diváka by to asi nenapadlo, proto se možná vyplatí počkat na konec. Nahoru to táhle hlavní postava, dolů to naopak sráží dost divný scénář, chování postav a hodně nepříjemná atmosféra (což může být i klad).V každém případě se v dohledné době kdejaké nemocnici vyhnu./// Celkem 57%///(21.3.2010)

• - Hudba ze scény, kdy se doktor Mišurec (Roman Zach) prochází po městě se zmrzlinou, byla v roce 2004 použita v trilogii Agentura Puzzle, kterou také režíroval Ivan Pokorný. (navabaca)

• - Hlas policisty v telefonu je hlasem režisér Ivana Pokorného. Objevil se i před kamerou, jako neuniformovaný strážmistr, který má odvézt doktora Mišurce (Roman Zach) na ambulanci a později jako policista v modré košili na dvoře budovy policie. (navabaca)

• - Natáčelo se v Rakovníku a Berouně, ve kterém se nachází nemocnice, která se ve filmu objevila. (rakovnik)