Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ozzy2
  *

  Tento příspěvek je spoiler:Pokud by šlo o film, tak je to čistý odpad.Ale ona to byla jen TV detektivka.Soukromý detektiv Zach (ano, jako doktor se moc nevytáhl) rozřeší úplně sám tento případ.Zatýkačka Stránského na konci byla vynikající komedie.Dvojnásobný vrah, kterého přijdou zatknout dva komparzisti, kteří trpělivě čekají, až si vrah a "detektiv-amatér vše vysvětlí a pak ho bez pout nechají jít v klidu před sebou, to se jen tak nevidí.Takže jedna hvězda je za chvilky napětí (asi 3 minuty), jinak je to totální sračka!(26.7.2016)

 • Tominni
  ***

  Při operaci splepého střeva nečekaně zemře místní novinář. Mladý lékař se pouští do pátrání, kdo za jeho smrtí stojí. Okruh podezřelých je široký........Na televizní film je zde velmi dobré herecké obsazení, Roman Zach odvádí velmi dobrou práci. Jen scénář by mohl být trochu lepší a zajímavější. Jde o TV film, takže rozpočtový limit je na filmu vidět, ale i tak odvedl Ivan Pokorný slušnou práci.(26.7.2016)

 • Gilmour93
  **

  Vždycky je lepší, když si doktor hraje na detektiva, než aby to bylo naopak.. Orientace ve jménech a postavách byla někdy obtížnější, než snaha Romana Zacha nebouchnout se o horní futra dveří, zatmívačky do červena děsivé, snahy o thrillerové postupy a psychologii postav se míjely účinkem a slova „moment“ při zatýkačce hraničila s parodií. Dá se říct, že vynecháním Pokorného nemocniční detektivky o nic nepřijdete a když si vzpomenu na úvodní explicitní vteřiny, týká se to i večeře..(14.12.2017)

 • Aidina
  ***

  Mladý a začínající lékař Mišurec (Roman Zach) se snaží odhalit souvislosti se záhadnými úmrtími, ke kterým postupně dochází. I on občas unikne nástrahám a pastím, které jsou na něho připravené. Nakonec ale sám během přípravy na operaci zjistí, kdo je vrah a zasáhne. Vrahem je jeho kolega dr. Víšek (Martin Stránský), který zjistil, když přivezli do nemocnice po bouračce řidiče v bezvědomí, že to je právě on, který před časem svojí bezohlednou jízdou zabil jeho ženu. Přišel čas odplaty, oko za oko - zub za zub. Pobavila mne scéna jak dvoumetrový Zach vystupuje z trabantu:-))(26.3.2013)

 • MickeyStuma
  ****

  Televizní detektivka z lékařského prostředí je natočena literárně a tak lze očekávat jen velice volný vývoj celého dějství a to bohužel bez napětí či nějaké atmosféry. Na škodu to však kupodivu není. Scénář je napsán solidně a Roman Zach, v roli mladého začínajícího lékaře pátrajícího po důvodech podivných úmrtí v nemocnici, předvedl úctyhodný výkon. Příběh ve své podstatě hodně připomíná mediálně známého, tzv. heparinového vraha, Petra Zelenku, ale jak víme, ten řádil až pět let po natočení tohoto snímku. Vlastně docela udivuje, že se nikdo nenašel s konspirační teorií o inspiraci Zelenky tímto filmem. Děj je nenáročný, odpočinkový a bez jediného zaškobrtnutí. Pro televizní vysílání k víkendovému odpočinku je snímek tedy velice vhodný.(19.8.2016)

 • - Hlas policisty v telefonu je hlasem režisér Ivana Pokorného. Objevil se i před kamerou, jako neuniformovaný strážmistr, který má odvézt doktora Mišurce (Roman Zach) na ambulanci a později jako policista v modré košili na dvoře budovy policie. (navabaca)

 • - Hudba ze scény, kdy se doktor Mišurec (Roman Zach) prochází po městě se zmrzlinou, byla v roce 2004 použita v trilogii Agentura Puzzle, kterou také režíroval Ivan Pokorný. (navabaca)

 • - Natáčelo se v Rakovníku a Berouně, ve kterém se nachází nemocnice, která se ve filmu objevila. (rakovnik)