poster

Horší než smrt

 • USA

  Death at a Funeral

 • Německo

  Sterben für Anfänger

 • Velká Británie

  Death at a Funeral

 • Nizozemsko

  Death at a Funeral

 • Slovensko

  Horšie ako smrť

Komedie

USA / Německo / Velká Británie / Nizozemsko, 2007, 87 min

Režie:

Frank Oz

Scénář:

Dean Craig

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

Murray Gold

Střih:

Beverley Mills

Scénografie:

Michael Howells

Kostýmy:

Natalie Ward
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ****

  Trochu bláznivá, prevažne konverzačná komédia ponúkajúca trochu čierny humor, ale mne to sedí a bavil som sa. Od chvíle čo malého „skrčka“ predávkujú drogami a strčia do rakvy k nebožtíkovi, je to aj napínavé, pretože tušíme, že ešte bude veselo. Asi najviac ma pobavila krátka veta staršieho pána na vozíku, ktorý zo záchodu zakričí: „Čo to je?“. Samozrejme pri kope vtipov dôjde aj na slabšie miesta a trápnejšie momenty, ale to ku komédiám asi neodmysliteľne patrí. Nevyhovieš každému...80%.(2.2.2012)

 • Pepinec
  ***

  Hovno na ksichtě je typicky britské asi jako je zebra typický bezobratlovec. Jestli se tady ale bavíte o britské vlajce, tak to potom pardon, ta je tu samozřejmě typická do mrtě. Jinak, zlobte se na mě, jde o humor servírovaný tak obehraně a všedně, že kdo si v hospodě objedná kuřecí řízek s bramborem, pivo a po pivu turka, je oproti tomu nápaditý gurmán s nezvladatelnou touhou experimentovat. Horší než smrt to doufám není, ale ono kdo ví, že?(22.9.2015)

 • Cervenak
  **

  Videl som dno britského humoru. Film, ktorého kvalitu najlepšie vystihuje jeho český distribučný názov. Tie vysoké hodnotenia, čo tu vidím, nedokážem pochopiť, pretože ja som videl znôšku až bolestivo nevtipných pokusov o humor, väčšinou trápneho prehrávania (Alana Tudyka by som za tie "sfetované" grimasy okamžite utratil) a celkovej otrepanosti a predvídateľnosti. Po polhodine som si myslel, že horšie to už byť nemôže - lenže potom ešte prišli teplý trpaslík a exkrementy strýka Alfieho. Nebyť záverečnej hlášky, tak som sa ani raz nezasmial.(6.7.2009)

 • jhrasko
  ****

  - - - EVERYTHING´S SO FUCKING GREEN - - - " I said the Valium you gave to Simon wasn't actually Valium. It's an hallucinogenic concoction. You know, stuff like acid, mescaline, a little ketamine - - - This isn't funny Troy - - - I'm not being funny. Look at him. He's off his tits! " - - - a ja hovorím: PLEASE, GET ME SOME VALIUM !!! P.S. NEPOZERAŤ DABOVANÉ, TOTÁLNA DEVALVÁCIA FILMU !(10.5.2009)

 • Campbell
  *****

  Po dlouhé době komedie která mě totálně odrovnávala. Je pravda že prvních 10 minut jsem se děsně nudil, ale jakmile jsou všici v domě začne neuvěřitelná taškařice. Herci byly dokonalý ale koho musím vyzdvihnout je Tudyk ty jeho eskapády byly totálně odzbrojující. Ostatní herci byly výborní a celý příběh i když zjednodušený do sebe krásně zapadnul. Oze jsem nikdy nijak moc nevyzdvihoval ale tady ukázal že je opravdu genius.(14.5.2011)

 • - Herci, kteří hráli manželský pár Daniel (Matthew MacFadyen) a Jane (Keeley Hawes) byli v době natáčení manželi i ve skutečném životě. (Chatterer)

 • - Peter Dinklage ztvárnil postavu trpaslíka jak v tomto filmu, tak i v pozdějším remaku Horší než smrt (2010). (Luigi.K.)

 • - Když měl Alan Tudyk dělat, že je zfetovaný, inspiroval se vzpomínkami na své mládí, kdy viděl opilého teenagera vylézt na stůl. Ve scéně na střeše napodoboval jeho podivné pózy. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace