Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Hrobař

Všichni haní verzi o 3 roky mladší, ale on mezi nimi není skoro žádný rozdíl. Teda ve scénáři. Možná právě kvůli tomu. Ale pokud bych měl porovnat zbytek tak mě možná bavila víc ta novější americká verze. Určitě co se herců týče. ()

Loutis

Na tento film jsem narazil úplnou náhodou. Rád sleduji komedie z Velké Británie, protože ve většině případech se pobavím. Tohle byla ovšem bomba. Děj vtáhne diváka rychleji než by čekal a znenadání si uvědomí, jak ho to baví i přes ohraný námět. Britský humor společně s prvkem černé komedie je prostě brilantní nápad a film po celou stopáž baví. Příjemné překvapení. 90%. ()

skepticka

Jedna z mojich obľúbených komédií,kde nič nejde tak ,ako by malo a všetko je tak SKURVENE ZELENÉÉÉ :-) Anglický humor má tiež niečo do seba. Doporučujem. ()

P@\/EL

Hodně vydařená komedie, která mě kvalitně pobavila a u které jsem se pořádně zasmál. Líbilo se mi, jak děj filmu postupně ohaloval další tajemstvi, souvislosti a přinášel neustále menší zápletky, jež dohromady splynuly ve velice propracovaný děj plný bláznivých srandovních scén a neméně povedených hlášek. Potěší a pobaví rovněž plno různorodých postav, jejichž osudy jsou zde neotřele rozkresleny. ()

Kinderr

Pěkná komedie na to, že se to odehrává jen na pohřbu v jednom baráku a na zahradě tak je to sranda. Zajímavá zápletka určitě doporučuji. ()

rationibus

Echt čierny britský humor. Niekedy snáď až príliš ? Dobrí herci, dobrý nápad, ale niektoré scény príliš naťahované, humor len tak nasilu. Zatiaľ za 3, ale dám tomu ešte raz šancu. ()

Mesmeric

Ty britské komedie jsou prostě nejlepší. Tak nádherný nenucený humor snad nedokáže vytvořit nikdo. Všem vřele doporučuji. Pár hluchých míst se tam najde, ale celkový požitek z filmu to nezkazí. ()

zekon

Začátek má rozjezd naprosto neskutečný, jenže pak přichází ten drsný kulervoucí vtípek tak nějak občas a to okolo se začne měnit v omáčku. Finále zase jako dobrý, ale mě to přišlo jakoby za pochodu vymýšleli co dál. Sešla se tu banda černošských herců co umí, chyběl snad jen Will. 3 1/2 ()

Niki23

Nečekala jsem, že mě při sobotním večeru něco takhle pobaví... Typicky britská, trošku morbidní a zatraceně vtipná komedie. LSD, "Tyrion", přisprostlej strýček na vozýku. Otec neschvalující sjetýho přítele vlastní dcery. A strašně jednoduchá zápletka, která v tomto případě není na škodu, protože je doplněná tolika hodnotnými a humorem nabitými postavami a scénami... Asi nejvíc mě pobavila scéna s nahým Simonem na střeše, kdy chytal ty svoje sliny... Tak hrozně se u toho bavil, že to snad ani nebylo hraný...Palec nahoru ()

govannon odpad!

Cekal jsem, ze se u toho filmu pobavim nebo zasmeju, bohuzel jsem nemel prilezitost u ani jedne veci, naopak, akorat me vytocil film a nesmyslnost scenek, kdy si kazdy resi svoje sra*ky. Totalni chaos, silenej dabing (mozna by to original trosku zachranil) a herecke vykony me taky nijak neoslnili. Poslední scenka s rakvi jen dokazuje absurditu a tupost celeho filmu. Secteno a podtrzeno, mel jsem opravdu co delat, abych to vydrzel do konce! ()

Kreptry

Na tuhle komedii jsem přišla náhodou, když jsem hledala něco nenáročného pro vyplnění volné chvíle. To, co se ale vyklubalo z této 1 a půl hodiny dlouhé komedie mně překvapilo. Dejte dohromady Alana Tudyka, který filmem proplouvá od začátku až do konce zfetován "váliem", Krise Marshalla se svým pološíleným výrazem hledajícím ono "válium" a strejdu Alfieho, remcajícího "dědka", který se svou závěrečnou hláškou "Všechno je tady tak k*revsky zelený..." rozseká každého. A máte povedenou komedii, na kterou máte chuť podívat se znovu a možná i znovu. ()

Hannina

Film, který naprosto předčil mé očekávání.. Vivat britskému humoru, který naštěstí ještě zcela nevymřel. Zatímco v Americe se stále točí další a další rodinné komedie s vtipy průhlednými a mnohdy trapnými, tento film je ve svém oboru jedním z nejlepších v posledních letech. Budete -li srovnávat s nepřekonatelnými Čtyřmi svatbami a jedním pohřbem jde o průměrný film, v současném měřítku se ovšem vyhoupne na vyšší hodnocení. ()

lewiska

Povestný anglický humor je vraj veľmi konzervatívny a "suchý". Jednoducho humor bez humoru. Táto komédia mi však ukázala opak. Na to, že celý dej sa odohrával len na jednom mieste, ma film vôbec nenudil, naopak, zabávala som sa! ()