Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Kratoc

Námět je vskutku již tisíckrát viděný, ale tentokrát se podařilo celé téma uchopit dost vtipně. Nevím jestli originálními nápady nebo výbornými hereckými výkony, ale celé to hraje dohromady a člověka to baví a zabaví na hodně dlouho. ()

Greg25

Srdeční záležitost a jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec. S černým, suchým humorem a s nepřekonatelným nadhledem. 100% ()

Samuel94

Ukázka oddechovky pro lidi, co u filmu nepotřebujou extra přemýšlet, a zároveň to nemusí bejt taková stupidita jako Kameňák....já jsem byl spokojen, film nabídl odreagování a příjemný černý humor a to splnil :) ()

Yokolobuna

Skvěle udělaná komedie s výbornými charaktery. Prakticky nesrovnatelné s americkým remakem. Zvláštní jak z tohohle parádního kousku dokáží amíci vychrchlat takovou nudu. ()

Santino7

Povestný anglický humor v plnej paráde. Občas možno až príliš čierny, no mne osobne to vôbec nevadilo, bavil som sa takmer celý čas. Príjemná zostava hercov (viacmenej neokukaných) v netypickej komédii o rodinnom pohrebe z britskej dielne. Frank Oz to ešte stále vie. 4/5 ()

arcticsky

Považuji se za milovníka suchého anglického humoru, ale tento film jsem tak docela neskousl. Humor zde nebyl suchý, ale přesušený - tedy chvílemi dost trapný. ()

Hepy13

Na tomhle posledním rozloučení najdete mix anglického humoru protkaný nějakou tou vulgaritkou, ale jen decentně. Zpočátku slabota, ale později se seznámíte s celou řadou podivínů. Nejvíc mě pobavil asi Peter Dinklage (kterého asi všichni známe hlavě jako Tyriona z GoT). ()

ddf76

Tahle cerno-humorna komedie z jednoho pohrbu se opravdu povedla :) . Hlavne si nikdy nedavejte Valium :) . Jinak neverte popisce. Je to britska komedie s britskymi herci :) . ()

Siriuss

Na tohle člověk jen tak nezapomene, protože tohle je opravdu paní KOMEDIE!! Je až neuvěřitelné co všechno se na pohřbu může stát. ()

TomBar

Veľmi solídny čierny humor s pomerne dobre vygradovaným príbehom. Neurážlivé, vtipné, dobre dejovo štruktúrované. Veľmi schopná réžia, najmä dôslednosť v jednotlivých gagoch. Nadpriemer vo svojej kategórii. ()

from

Asi jsem viděl jiný film než autor infa CoolCat, páč film byl trochu o něčem jiném...No každopádně slušná komedie o "trošku" zvrhlém pohřbu. ()

Šmoula

Komedia to bylo to bezesporu, ale hodně netradiční. Většinout tak nějak víte co od komedie očekávat nebo, co si pod dějem přibližně předtavit, ale tady jsem němel nejmenší potuchy, kam a jakým směrem se děj bude obírat. Nakonec jsem byl mile překvapen. Vřele doporuči těm kdo mají depku, ale asi ne někumu komu zemřel v nedávné době blízký. ... 78% ()