Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Elyssea

Už dlouho jsem se u komedie doopravdy nezasmála. Co Britové dokáží udělat z pohřbu je až nepochopitelné. A zdrogovaný Alan Tudyk je prostě kouzelný. ()

cubajz

naprostá bomba! Při sledování si určitě několikrát vzpomenete na staré dobré Monty Pythony, protože tahle komedie čerpá ze stejného humorného soudku, plného absurdních situací a anglicky ležérních postaviček. Mě osobně dostala hned první scéna filmu se záměnou rakví, pak je chvilku klid, ovšem jen jako příprava na salvy smíchu, které přijdou po rozlučkové řeči na pohřbu. Díky záměně valia za LSD se to pekelně rozjede. Jedna komická situace stíhá druhou a úplně největší nářez je jednoznačně scéna se strejdou Alfiem na záchodě - tam jsem to musel pauznout, protože jinak bych asi umřel smíchy:) vřele doporučuji, pro mě jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl! ()

zuzinka2

Co může udělat s tak vážnou událostí jako je pohřeb udělat lahvíčka zdánlivého valia a jeden teplý liliputan??? Slet vážně zábavných událostí, kterých je tato britská komedie plná a u kterých jsem se skvěle pobavila. Příjemné je i obsazení britských herců, které známe spíše z vedlejších rolí. Silné 4 hvězdičky. ()

Crawler-D

Proč musí být někdo sjetý, abych se teprve mohl zasmát? Je to totiž prvoplánově jednoduchý způsob, jak strhnout pozornost a bavit. A tenhle britský film v tom ohledu mohl být rafinovanější. ()

wohna

Miluju tenhle anglický styl humoru. Vynikající komedie. Valium (LSD), homosexuální liliput a vše ostatní. No v sobotu večer jsem se lépe pobavit nemohl. ()

bukowski83

Já tleskám, protože tohle byla fakt neskutečná prdel, žádný trapný scény, pouze nadprůměrný anglický humor! Znáte to když koukáte na komedii a pořád se smějete, ale stejně doufáte, že přijde ještě něco lepšího, srandovnějšího a v tomto případě přichází a přichází!Parádně zahranej výlet na tripu a ten konec mě málem zabil! Poznámka: Kdo nemáte rádi anglickej humor - nedoceníte to! 90% ()

JohnRambo

Naozaj nikomu neodporúčam aby si pozrel najprv ''čierny'' re-make (2010) a potom toto. Mne sa to bohužial podarilo a preto som z tohto filmu nemal žiaden zážitok. ()

C0r0ner

Od sestřenice jsem měl anotaci jakože nejvtipnější film všech dob. No, to zase ne, ale i tak je to docela povedená anglická šaškárna, kde se snoubí typický suchý humor se skvělým scénářem, stačícím si s jedinou lokací. Sice to nebyla taková paráda, jak jsem čekal, ale nakonec jsem se bavil velmi dobře. 85% ()

lakikaki

Sympatický, vtipný, úprimný, absurdný, dojemný, sprostý, prekvapivý, skromný, pravdivý, pohodový britský film s fajn hercami, fajn kamerou, fajn hudbou a fajn atmosférou. Rozhodne však nečakajte typickú komédiu, Death at a Funeral je totiž drámou, aj keď ohromne vtipnou drámou a hlavne je to výborný film, ktorého kvality nie sú ani náhodou definované počtom divákovych výbuchov smiechu, aj keď tých som zažil tiež celkom dosť. ()

Sammya

Bože to byla ale blbá komedie :D Takhle, smála jsem se docela často, ale občas to zašlo až za hranici nechutnosti. Myslím, že už to znova vidět nemusím, ale tak úplně špatné to nebylo. Nejlepší byl Alan Tudyk (u kterého moje srdce zaplesalo už v úvodních titulcích, které byly mimochodem nesnesitelně dlouhé) a jeho halucinogenní záchvat. Dále byl ten film snesitelný díky Matthew MacFadyenovi, který je perfektní všude, a Krisu Marshallovi. Jinak to v podstatě nebylo nic moc. Na to, že je to britská komedie, mě to moc nevzalo, a to je co říct, protože já britské filmy miluju. ()

campix

Sice lepší nežli trapný a úplně zbytečný americký remake, ale stejnak to není ono. Přijde mi, že zde v Horší než smrt se lehce prolíná suchý černý britský humor s tím trapným fekálním americký. A vzniká takový sice lehce stravitelný, ale podivný mišmaš. Herci mi nevadili a děj i když ztřeštěný a potrhlý, tak dával smysl a nebyl vyloženě trapný. Sice jsem to všechno viděl v americké remaku, ale zde to prostě mělo lepší šťávu. Hlavně super Alan Tudyk. Prostě pohodovka na sobotní večer, která potěší. ()

necisty

Já si nemůžu pomoct, ale mě se víc líbilo to novější americké zpracování. A ne, nemyslím si, že záleží na tom, co jsem si pustil jako první. Ale je zvláštní, že se tak brzo pustili do remaku. ()

Juto

Film sa pomalšie rozbieha, ale po pol hodine som sa veľmi zabával až do konca filmu . Niektoré gegy sú brutálne ako veta " Ešte ťa trápia tie fleky na koži nie viac sa bojím ,že mi strýko nasral do úst". Od smiechu má brucho bolelo. 7/10 ()

Martrix

Miluju britský humor a mám rád britské herce, takže jsem se na tento film opravdu těšil. Prvních dvacet minut jsem čekal kdy se to rozjede a pak mi došlo, že to už je ono. Že se žádný typický britský humor konat nebude. Aspoň ne ten, který se opírá o mluvené slovo. Žádné absurdní a chytré dialogy se nekonaly, protože Horší než smrt je spíš v duchu umírněnějších italských komedií. Všechno to "vtipno" generují situace, do kterých se dostávají postavy díky drogám v lahvičce od Vália, případně skrze dědu, díky němuž jsem se jednou opravdu zasmál. Na což nejsem zrovna hrdý, protože fekální humor mě neoslovuje; ale když ta scéna natolik kontrastovala s tím, jak se do té doby nic vtipného nedělo... . Přestože jsem nedostal co jsem očekával, nemám potřebu být nijak kritický. Pohodový televizní film, který se na únorové odpoledne báječně hodí. ()

zette

Po dlouhe dobe, co mi sedla britska komedie. Spousta zabavnych scen a zajimavych postav ve velmi napaditem nametu! ()

okkac

Hodně dobrý britský filmový sitcom o jednom pohřbu, kdy vyplave na povrch tajemství, která by raději mělo zůstat pohřbené, a které se někteří účastníci pokusí opět pohřbít (skoro doslova). Skvělý Alan Tudyk. Škoda toho zbytečného fekálního vtipu. 8/10 ()

Mamie

V tomhle snímku asi bylo vážně vše ostatní horší než smrt otce a vlastně to že to byl pohřeb. Musím se přiznat že mám docela ráda tenhle angický humor...A když se k tomu přidají ještě vynikající herecké výkony například Alana Tudyka, a moje slabost pro Matthewa MacFadyena vyjde mi z toho celkem 5*. ()