Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Simbet

Jeden pohřeb a jedna lahvička Valia, ve které ovšem vůbec není Valium. Jak málo stačí k dokonalé komedii. Anglický humor mám ráda a tento film je jeho esencí. Celý film jsem se pochechtávala. Ba co, já se pochechtávala ještě půl hodiny poté. Konec konců, ještě teď, když píši komentář, se mi chce smát. Prostě dokonalá komedie. Dalším plusem je slušná role pro Petera Dinklage. Nemá těch dobrých příležitostí moc, ale umí jich pěkně využít. ()

peetriss

Další výborný příklad černého britského humoru, tentokrát s lehce morbidní příchutí ozvláštněnou dokonalým narkoraušem, nerudným dědou na vozíku a vyděračským homoliliputánem. Vtipná odpočinková zábava. ()

prezdivaka

Přesně to napsal Cervenak a tak se nebudu opakovat, ale nechápu, že nevidíte rozdíl mezi tímto trapným a ubohým humorem a mezi tím, co napsal Nick Hornby, Richard Curtis, Howard Goodall nebo skupina Monty Python. ()

fastum

Někdy až bizardní situace donutí vaši bránici k opravdu intenzivnímu zážitku. Dokument o tom, jak se může naprosto všechno úplně podělat na jednom obyčejném pohřbu. ()

petrfox

Konečně komedie podle mého gusta... Skvělý Matthew MacFadyen a přímo excelentní Alan Tudyk!!! Takhle jsem se naposledy zasmál u jedné z komedií Kevina Smithe... Milovníkům britského černého humoru lze jen doporučit... ()

chim.chim

Luxusní černá komedie. Ten pravý šálek britského čaje! Ačkoli víc než trochu to zavánělo vykradnutým Six Feet Under. ()

amokey

:-D :-D Film o tom, jak přesně by neměl vypadat pohřeb. Ale z pohledu diváka výborné a zábavné. Mám prostě doopravdy ráda britské filmy a britský humor. ()

Ukko

Nenápadná komedie s britským černým humorem, která rozhodně potěší. Škoda jen, že ji skoro nikdo nezná, a že jí hyzdí jméno naprosto šílenej americkej remake. Začátek je sice trochu nudný ale postupem času se film rozjede a nabere pěkné otáčky. Škoda jen, že můj oblíbený Alan Tudyk dle mého názoru zůstal nevyužitý. ()

mazadlo

Luxusní podívaná na jeden pohřeb na který omylem dorazila úplně cizí mrtvola a na kterém se bude konečně lámat rodinné chleba. A vy se u toho budete pořádně chlámat. Tedy pokud máte rádi britský černý humor. Já ano..takže jsem si pochutnal. ()

Tomu.Ver

Nápadité, surový humor, prekvapivé herecké výkony. Nedá mi nespomenúť hrozný remake tohto filmu, z roku 2010. Táto verzia je ďaleko lepšia, odporúčam. ()

Marys

Pri tomto filme je veľká škoda, že som najskôr videl americkú verziu (ktorej tento typ humoru absolútne nesedel) a až potom túto. Tak som dopredu vedel, čo príde, a hoci to v tomto prevedení vyznelo vtipnejšie, čakal som nejakú zmenu, ktorá však nenastala. ()

Ollie235

Britská komedie o pohřbu? Takhle nějak jsem si to představoval. Černý humor mám rád a nevadilo ani to, že byl místy dotažen do extrému, ba naopak, místy mi chybělo toho vtipu trochu víc. Herci byli vybráni skvěle, tahle sebranka opravdu pobaví, i když většinu práce odvedli scénáristé. Tak jako tak je to komedie, u které jsem se dobře bavil. ()

Movie Gourmet

Výborná černá komedie, která mě při prvním skouknutí dost pobavila. Doporučuji všem milovníkům britského humoru. Verdikt: 4* a 80 %. ()