Hlavní účetní Wesley Gibson je mladý sympatický muž, jen se mu v životě příliš nedaří. Deptá ho tlustá šéfová, přítelkyně je mu nevěrná, a navíc trpí záchvaty panického strachu, kdykoli se dostane do stresové situace. Jednoho dne se za dramatických okolností Wesley od tajemné Fox dozví, že je synem jednoho z nejlepších zabijáků tajného bratrstva bojujícího za vyšší dobro. Shodou okolností ho ale nedávno někdo zavraždil. Wesley svého otce nikdy neviděl a historce o tom, čím se zabýval, zpočátku moc nevěří. Okolnosti a působení krásné a tajemné Fox jsou ale silnější. Vstupuje tedy do řad prastaré organizace Fraternity, vedené záhadným Sloanem, který Wesleyho přesvědčí, že je zrozen k tomu, aby byl jedním z nich. Absolvuje náročný a naturalisticky pojatý výcvik, při kterém se přehlížený beránek změní ve vlka, který v něm vždycky číhal. (TV Nova)

NoFiction

Pro mě bohužel velkolepe zklamání tohodle roku. To už tu přece dávno bylo. Děj velice předvídatelný a průhledný, místy jsem se dokonce nudil. Tentokrát tomu ani hvězdy nepomohly. Jedine plus, které hodnotím je žigulik a pendolino s Vaškem :) Příště raděj zvolím hospůdku a film shlédnu na lcd obrazovce svého pocitače a budu předem spokojen. Už nikdy se nebudu těšit předem na něco co si v duchu myslím, že bude BOMBA. ()

blackJag

Film je jen velmi volně inspirovaný původním komiksem Marka Millara a vlastně je to i dobře. Nevím totiž, jak by to dopadlo, kdyby se jednalo o věrnou adaptaci, protože příběh samotné předlohy je mírně řečeno... nekorektní :-) Scénář celého projektu je tedy vcelku rutinní záležitost a některé repliky jsou zbytečnější než jiné, ale to co z filmu dělá povedenou záležitost je režie a nálada záběrů, které tepou životem Bekmambetových HLÍDEK. Myslím, že režisér sám již má i poměrně čitelný rukopis a je to skutečně ku prospěchu věci. Pro našince je navíc zábavné sledovat kočku jako je Angelina, jak si to žigulem namíří přímo do Pendolina nebo McAvoye projít branou na Pernštejně a dopřát mu tak blízký pohled na jeho charakterystickou věž (a je to zvlášť působivé, když tam člověk před nedávnem sám poprvé zavítal). Salut Východní Moravě :-) Hudba: Danny Elfman. 70% ()

Bagr_007

James McAvoy se nám snaží dokázat, že bude skvělý i když mu dají do ruky pistole a on také je. Angelina je sexy jako vždycky a Morgan Freeman pořád kecá jako vždycky. Závěrečná akční řež je něco naprosto neuvěřitelného. Akorát škoda toho, že ty zatáčející kulky a později srážející se kulky se za chvilku okoukají. Příběh je více méně dobrý a jelikož se jedná o adaptaci komiksu, tak přehlédnu některé wtf momenty. Nejlepší akční film tohoto roku. ()

huli601

Komentár píšem tesne po dopozeraní filmu. A mám stále ten super pocit z úžasného akčno- komiksového príbehu, ktorý WANTED obsahuje. Je úplne jedno koľko je v tom filme nereálny scén. Vôbec mi to nevadilo, aj keď ich je dosť veľa. Celý film som pozeral so zvláštnym úsmevom na tvári a s veľmi dobrý pocitom. Určite sa nebudete nudiť. ()

Guzo

Rozhodně velmi zajímavý počin, abych řekl pravdu, tolik jsem od filmu určitě nečekal. Sází se tu zejména na akční scény, omáčka kolem v podobě organizace zabijáků je jen doplněk, na kterém se až tolik nestaví. Tedy, krom té jedné jedné chvíle ve filmu, kdy samozřejmě zjistíme, že všecno je vzhůru nohama. Co mě ale zklamalo, byly kulky létající za roh. V Matrixu bych neřekl ani pumpička, i kdyby se ta střela ještě ve vzduchu desetkrát otočila, ale v "normálním" světě to je opravdu moc.. ()

Ichabod

Luxusně padnoucí role pro Jolie, ale jinak mi tam nic moc extra super nepřišlo. McAvoy je sice v pohodě, ale do kina bych se kvuli němu jen stěží vydal. Kdo opravdu hodně překvapil je Bekmambetov, který konečně našel zlatou střední cestu mezi tím co je cool a co je přehledné. Určitě mne zaujala Jolie řídící starou ruskou hajtru a že jsem slyšel Freemanovo snad první vulgární slovo. Nic extra, pokračování bych oželel. ()

homerr

Po dlouhé době jsem se podíval na nějaký ten akčňák a hned to bylo docela příjemné překvapení. Parádní triky, dobré akční scény, snad až na vlak padající do kilometrové propasti. Drsná Angelina, počáteční scéna na kapotě auta, kulky létající po trajektoriích, super hudba k tomu, ale jo... ()

MI-380

Dokonalé akční scény, ale mnoho klišovitých podivností. Třeba stokrát viděná honička, kdy stará dodávka nebo náklaďáček dohání a snadno předhání nadupaný sporťák mě už vážně nebaví, nebo půlhodinová rádobydrsná příprava budoucího bojovníka-supermana. A proti tomu zase ty roztomilé česko-moravské reálie - plný vlak plakátů s Klausem, kilometrová propast, hrdelní hatmatilka domorodců. Anorekticky působící Angelina mě tentokrát svými údery ani vnadami nepřesvědčila, takže díky spádu v druhé polovině, Morganu Freemanovi, velkolepým akčním scénám, novinkám v balistice a několika překvapivým zvratům se dostávám až na 65%. ()

JohnSmith

Naprosto primitivní až hloupá zápletka, která je ale dokonale natočená.Je to rychlé,pěkné a hlavně koukatelné,jen u toho nesmí člověk moc přemýšlet. Trochu jsem měl obavy z toho,že se budu nudit,páč Timurova Noční hlídka mě v kině celkem pěkně uspala,ale tady jsem byl příjemně překvapen. Jen mě snad šokovala Angelina a to tím,že vypadala,jako by ji pustili u koncentráku,kost a kůže. ()

smolicek04

Tak dobry film som dlho nevidel, nehovorial o tom že nemám rád taký druh úplne nezmyselní ako napr. matrix no tento sa mi páči, krásna Angelina a Morgan svoje roli zahrali skvelo. 2 hoď. film mi pripadal ako 30min pretože som sa bavil. ()

Gerret

Tenhle super akční film mě naprosto překvapil, je tam plno kousků který by bez toho byly nic, myslím že vybrali dobře i herce James McAvoy a Angelina Jolie na to perfektně sedí a je tam i pár vtipných výstupů např. Wesleyho vedoucí byla hustá (s ní bych asi taky nevydržel ani chvilku:) ), jinak bylo všechno krásně zpracovaný skoky na vlaku i jak Angelina Jolie na konci všechny i sebe zabila 1 kulkou. Hodnocení 85%. ()

JoseBenes

Ne, ne a ne, čtyři hvězdičky si film nezaslouží. Jasně, akce je občas kulervoucí, ale to vykreslení postav, šmarjá jediný sympatičtější je tu McAvoy a když se Angelina zabije svojí vlastní kulkou, vůbec mi jí nebylo líto. Tkalcovský stav předpovídající kdo má zemřít, aby se na světě udržela rovnováha, co to je sakra za výmysl? Jaktože teda všechny ty osoby pocházejí z jednoho města a zabijáci nemusí létat po celém světě? Navíc mám pocit, že po pádu Pendolina s žigulíkem v boku do dvojnásobné Macochy, co má na dně přehradu, jsem viděl všechno. ()

ganz

Vypnout mozek, ignorovat klišé i rádoby drsné hlášky a Wanted bude docela dobrá podívaná. Nakonec proč ne? Pokud chcete vidět akci a nezáleží Vám na tom, zda bude zbytek filmu stát za něco, tak s chutí do toho. ()

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

21.08.2013

Matthew Vaughn v tajných službách

Matthew Vaughn v tajných službách

28.03.2013

Poté, co nečekaně přenechal režii X-Men: Days of Future Past Bryanu Singerovi, spekulovalo se o skutečných důvodech tohoto kroku. Jedna verze jej spojovala se Star Wars: Epizodou VII, ale jak už… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V