Losangeleský hasič Gordy Brewer jde na schůzku s milovanou manželkou a synkem, kteří na něj čekají v kavárně. Přímo před jeho očima je smete mohutná exploze. Gordy si uvědomí, že s atentátníkem, převlečeným za amerického policistu, krátce před výbuchem mluvil. Agent FBI Brant ho odbude slibem, že kolumbijského teroristu Perriniho, přezdívaného Vlk, dopadnou, ale vinou politických tlaků je zatím vyšetřování odloženo. Gordy vidí v televizi prohlášení maskovaného teroristy, a protože se dlouho nic neděje, rozhodne se pomstít smrt svých blízkých. Odjede do Kolumbie, ale netuší, že po prvním střetu s partyzány se mu dostal na stopu nejen agent Brandt, ale také Vlk. V malém městečku zachrání Selenu a jejího adoptovaného hluchoněmého chlapce Maura. Po zásahu policie však skončí ve vězení. Tady se seznámí s mechanikem Seanem, jenž pracoval na partyzánském území. Partyzáni vězení napadnou, Gordy sebere Seanovy dokumenty a uteče. S jejich pomocí pronikne do partyzánské zóny a dostane se k překupníkovi Felixi Ramirezovi. Zničí jeho kokainovou farmu a připraví na Vlka smrtící past. (TV Nova)

TesterX

Presne nevim, jak tento vytvor zhodnotit. No asi, ze je to fakt ptakovina. Presne ten typ filmu s Arniem, kdy se snazi vypadat jako citlivy, zdrceny muz, ktery objevi novy pocit- pomstu. V nasledujicich scenach jako Rambo nebo Terminator zmlati v jedne scene 5 vojaku se sapiky:). Ale je to prca:) ()

emilkac

najhorši Arnoldov herecky výkon. vyzera tu staršie ako rok na to v T3 ale nevadi. film patri medzi tie slabšie od Arnolda ale aj tak ma navrh oproti Seagalom, Van dammom a Stallonom:) ()

Sentinel

Příjemné překvapení. Už samotné slovní spojení "Arnold-civilista" může u některých lidí vyvolat tiky či cukání v koutcích, přesto se na to dá dívat. ()

Benjo

bylo mi 7 let, tehdy 20tiletý brácha mě s kamarádem vzal do kina na Švarcíka....těšil jsem se neméně než oni(filmovou vychovu mi bratr neodepřel)....ale to zklamání bylo útrpné...dyť Arnie téměř ani nestřílel ...pár bomb, pár zmlacenejch.... je fakt, že o d té doby jsem fim neviděl a vzpomínky mám zkreslené, ale asi nemám potřebu si tenhle film oživovat... ()

LeePriest

Typický příklad slabého akčního filmu. Dá se to přežít až do konce, tedy nejde o naprostou nepovedenost, ale následující den už člověk pomalu ani neví, že něco takového vůbec viděl. ()

Treble

Prostě klasickej námět, klasickej scénář, klasickej herec ... natočeno dnes, bez všech těch "perliček" které k "dnes" patří. Já to vidím jako poctivou práci... ()

Muztag Ata

Arnold pátrá po zlých teroristech co mu zabili manželku se synem - surfuje na stránkách s velkým nápisem "ANTI-DEMOKRATIC FORCES" a u toho popíjí kafe z hrníčku s americkou vlajkou....aby bylo hned od začátku jasno... ()

Fifk@

Sakra proč ti američané prohráli válku ve Vietnamu a dávno nenašli Usámu? Vždyť podle těchto filmů (které jak dobře řiká golfista mají konec "dost podobný", já bych se nebál říct, že jsou stejné) je tam každej první, kterému zabijí někoho blízkého, tak dokonalý assasin, že sám zabije klidně celý gang, armádu nebo cokoli mu stojí v cestě. Už se tomu pouze směji. ()

Luciaaas2

Arnie ve vážnější roli, nejedná se o špatný film. Myslím, že spoustě lidí nesedl a čekali další Komando. Já sem byl naprosto spokojený a je radost hledět na Arnieho ()

gezko

Je to také upotené, umačkané a hlavne zbytočné. Sa aj čudujem Arniemu, že na to pristal. Je mi jasné, že sa tu niekto snažil o reboot Komanda, ale značne prestrelil vedľa, ako tá jedľa. Škoda času. ()

whass

Podle mne vynikající napínavý akční film který má říz...akční scény jsou neskutečně promakané a celkově je jeden z lepších filmu od Arnieho. ()

jericho001

Jde vidět že je Arnie sice už trochu starší,ale pořád je to ten vazoun jakého známe.Podle mě je to docela dobrej akční film.Arnie sice nikoho nepokropí bezbolestnou,zato háže granáty ostošest,párkrát rozbije někomu hubu,a dokonce ukousne borcovi láskyplně kus ucha:-).Je to sice béčko,ale já jsem spokojený. ()

Pe4Ce22

No je sice pravda že je tenhle kousek docela přitaženej za vlasy (hasič co se vydá do kolumbie mezi guerilly pomstít smrt své ženy a syna), ale kupodivu jsem se celej film docela příjemně bavil. Myslím že za zkouknutí to určitě stojí. 3 hvězdy ()