Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz? (oficiální text distributora)

nikhaj

Nieco ako britney spears v skole v silnych stavoch. Par prasacin, gigolo co vyraba metamfetaminy a decka mu to vyrabaju. Jo a ukradnu vermeera takze aj trochu umenia sa tu da najst. Nieco pre mladsych chlapcov ()

Thalin

Strašně přehnaná ptákovina, plná hovadin, parodujících charakterů i situací, ujetých školaček a ještě ujetější ředitelky a je(jí)ho psa. A stejně jsem v patnácti, kdy jsem tuhle blbost viděla poprvé a byla hrozně rádoby drsná emo gothička, chtěla přesně na takovou školu taky chodit. Zkrátka mě to bavilo. Jednoduchá zápletka, švihnuté charaktery, ale pro pobavení to stačí a funguje to. Ono je asi nejlepší se na to dívat právě někdy ve věku, kdy jsem to prvně viděla já. Kouknout se na to teď ve třiceti poprvé, tak to bude konina století a možná jedna hvězda, ale když si vzpomenu, jak jsme se u toho s holkama řehtaly, tak je to taková zábavná nostalgie. ()

charles3

Vcelku průměrná podivnost - od žánru přes stupidní český název až po herecké obsazení. Nechápu, proč se k tomuto propůjčili Firth, Everett nebo Fry. Nedočkal jsem se vysvětlení či nějaké pointy z toho, že ředitelku hraje chlap. Nicméně za místy drsnější humor, narážky na jiné filmy, pár známých dívčích tváří (G.Arterton, J.Temple, naše T.Srbová) a zápletku s loupeží si to *** zaslouží. ()

Profík

Je to ujetý, ale přesně tím správným způsobem pro mě. Úžasná anarchie, možná to trochu přeženu, ale občas je humor montypythonovsky absurdní. Je tam spousta pěkných hereček, skvělí Rupert Everett a Colin Firth s jejich románkem. A přestože mužských herců je tam o dost méně, má to koule. Trapně podhodnocené tady na CSFD, za mě 95%. ()

frannyberry

Nechce se mi hodnotit hvězdami, protože jsem to asi vůbec nepochopila. Je to dost bizarní, někde jaksi parodické, asi ne pro teenagerky, ačkoli se to tak tváří, trochu úchylné. ()