Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz? (oficiální text distributora)

gocatgo

Zjistil jsem že jsem se bavil. Hodně překvapivé obsazení, Colin Firth, můj oblíbený Stephen Fry, Paloma Faith v roli jedné z emařek a taky Cheryl Cole jako jedna ze zpěvaček dívčí kapely v závěru a hlavně Everettova parádní dvojrole. Z filmu čiší čirá anarchie, a to nejen ve škole, ale i za kamerou. Pro mě příjemné překvapení, a to hlavně díky druhé půlce filmu. Keep out of skunk :) ()

Zyne

ale jo, pobavilo. je to takové všelijaké, ujeté, přiblblé, ale hlavně je to film, který se rozhodně nebere vážně, trefuje se do různých věcí (parodie na "ůžasné" dílo Damiena Hirsta mě rozesmála) a co je nejdůležitější, jako komedie mě to pobavilo a tak to u komedie má být... "nema nekdo cpavek? ne, ale mam poppers..." ()

Greg25

Překvapivě svěží s několika opravdu zdařilými narážkami. Nic originálního, ale za to zábavné po celou délku filmu. V podstatě osvědčený námět s několika originálními nápady a celou řadou ohraných scén. Ale splňuje to hlavní podmínku komedií – je to zábavné a příjemně buřičsky absurdní. 60% P.S. Kdo vymyslel ten strašný název filmu v češtině? Trochu zavádějící řekla bych a vůbec ne nápadité. ()

lardko

Nic moc ze začátku dobrý , ale pak dost nudný. Jedině to tam pak zachránil Russell Brand ten mě v tomhle filmu docela pobavil. ()

Pavlinenka

Tahle britská ujetá komedie mě celkem dost pobavila. Rupert Everett jako skvělá ředitelka a úžasné narážky na hereckou kariéru Colina Firtha...no prostě sranda... ()

TaanStari

Celkem dobrá komedie, bohužel občas připomínala skvosty typu Matilda a Čarodějnice školou povinné. Ale nadruhou stranu, na Talulah Riley a Gemmu Arterton bych se mohl dívat pořád, takže vše odpuštěno :) ()

tyna97

Zpočátku jsem nevěděla, co mám čekat. Ale u konce jsem se bavila. Dost se mi líbila hudba a herecké obsazení, "v čele" se skvělým Colinem Firthem :) ()

Bozvav

Docela hustá pecka, kterou s velkým potěšením shlédly zejména moje dcery. Hlavně ta mladší ze mě okamžitě začala loudit zápis do takovéto školy. Myslím, že by tam skvěle zapadla. Ujeté, vtipné, výborně herecky obsazené, nijak hlubokomyslné, prostě jednohubka, která pobaví. Dobrá muzika. za mne 75%. ()

Kolssteyn

Český dementní překlad titulu už mě měl odradit, ale byly to české titulky, které znechutí víc, než by zvládl samotný film. ()

atmen

Nejvíce mě zaujala písnička, kterou film končí a taneční kreace všech zúčastněných, nad kterýma čněl výkon Jodie Whittaker. Její mimika obličeje a práce rukou při tanci, to je to, co mi zůstane ješte dlouho v paměti... ()

alambert

Skutečně velmi bláznivá komedie, vzhledem k muži v jedné z hlavních ženských rolí až na hranici s parodií. Líbí se mi vizuální zážitek z filmu, tím myslím "aranžmá" interiérů i exteriérů, prostředí, rekvizity. Dál se mi líbí moderní hudba, přitom ale žádný R'n'b. Co se mi naopak nelíbilo, byly některé nelogičnosti a pár dialogů. Když už sem u dialogů, prosím, pokud máte možnost, vyhněte se dabované verzi a pusťte si tu s titulky. Takhle strašný dabing je překvapení i na české poměry. Český název už jen umocňuje můj dojem, že člověk, který celý film a i název překládal, film snad vůbec neviděl. Holky z naší školky? Proč? Jen sprosté marketingové využití známého jména. A teď skutečné hodnocení na závěr: FILM...5/10...TALULAH RILEY v podvazcích...10/10 xD = CELKEM 8/10 xD ()

merigieren

hezké dívky provádějí podivné věci, zasmál sem se jen jednou, jinak je to takové neutrální, ale je na co koukat, pozornost si udrželi. ()

Olík

Vůbec netuším jak se k této ostrovní internární komedii postavit – působí to, jak když si na mejdanu v Bradavicích ke stolu Sida Viciouse přisednou Danny Ocean, dvojčata Olsenovy a Lindsay Lohan. A aby toho nebylo málo tak se toho účastní britská elita v podobě pánů Stephena Frye, Colina Firtha nebo Ruperta Evretta úděsně hrajícího ženský part! – fakt jsem z toho zmatený jak tetřev v říji. Tak nebo tak, vyplatí se vydržet do posledních minut, ve kterých zazní písnička Theme to St. Trinian's v podání Girls Aloud, která na mne zanechal větší dojem než celý film. ()

texa

Proč proboha byl v roli ředitelky R. Everett? Výběr hudby po celou dobu byl neskutečně příšerný, až nesnesitelný. Nic mi tam prostě nesedělo, ať už to byla již zmíněná role ředitelky nebo otce, či Colin. ()

WillyMarks

Gemma Arterton krásná a skvělá jako obvykle, Colin Firth plný elánu a schválně kdo poznal královnu z rodu Lannisterů Lenu Headey? No to bylo zajímavé, ujeté a trapné. Anglický humor moc na inteligenci v tomto snímku nepobral nicméně závěr byl místy i docela vtipný. Hudba ušla a příběh "školy" zajímavý, jinak to bylo hrozný. 30% ()

fog

Stupiditka po anglicku ....obcas se objevi naznak neceho vtipneho, ale to je asi tak vse. Nedoporucuji, pokud si chcete udelat prijemny vecer u filmu. Ale jako kulisa, pri manualni praci se to da snest;) ()

EllinkaD

Přidala jsem ještě 5 * - znovu jsem film shlédla a mám dojem, že na podruhé se mi líbil ještě víc .... Odpočinková, úsměvná, trošičku drsná komedie o tom, jak šikovné dokáží být holky :o) Taky jsem si až na podruhé všimla, že Rupert Everett hrál valstně dvojroli - ředitelku školy a zároveň tatínka Anabell :o) ale to mi došlo až při závěrečných titulkách ... Já nevím, ale mě se to líbilo :o) Měla jsem asi tu správnou náladu na praštěnou komedii - jakou tahle bezesporu je. Je to prostě parodie na anglické internátní školy a popravdě - docela si dovedu představit sama sebe v takovéhle škole :o) ()