Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz? (oficiální text distributora)

Liduskaa

Kšeftovat s Russellem Brandnem, kdo by nechtěl:) a navíc prodejem vodky, které stačí kapka aby způsobila halucinace se musí dát vydělat slušné peníze:)) ()

Torgal

Druhú hviezdu zachraňuje len vydarená záverečná sekvencia kradnutia obrazu prekladaná vedomostnou súťažou (áno, viem ako to znie, ale tento film je dosť špecifický). Prvú polovicu sa dejú len samé čudné veci čo s dejom nemajú nič spoločné a človek sa môže baviť len sledovaním tých lolitiek v školských uniformách. V druhej polovici to okrem záveru tiež veľký zmysel nedáva. Musím ale uznať, že technické spracovanie je na dobrej úrovni. 3+/10 PS: Ruperta Everetta by som zaškrtil holými rukami, tak mi liezol na nervy. ()

..Anya

Je váš potomek malá sadistická zrůda, která se vymkla kontrole? Tíhnete k liberální výchově? Výborně! Právě jste pro něj našli tu pravou školu. ()

cogi

Ujeté, vtipné, parádní hudba .. nečekala jsem, že až tak moc se mi to bude líbit ... ještě jednou - parádní hudba, doporučuji, jeden z nejlepších puberťáckých filmů ()

mira.l

Proč Britové narozdíl od Amíků umí udělat totálně ujetou komedii pro teenagery tak, že se na ní dá koukat a ještě se u toho pobavit? Tohle je prostě tak šíleně blbý, ulítlý, pitomý, a jánevímcoještě, že dávám za 4*:)). Nejde tu ani tak o děj, ale spíš o ten anglický humor a detaily chování jednotlivých postav. ()

mimozakon

Veľmi príjemne som sa pri tejto bláznivej jednoduchej komédii pobavil, Hudbu moc pri filmoch nesledujem, ale tu ju musím pochváliť. ()

KdG

Příjemné překvapení. Svěží komedie plná mladých školaček, humoru i napětí a tak to má být. ()

MysakSim

Naprosto příšerný film pro malé, hloupé holky, nevím komu jinému by se to mohlo líbit. Také mi trošku kazí image Russella Branda, který už tak má pěkných pár ne zrovna povedených filmů a přitom je to fantastický herec. 20 % ()

Soubi

Líbily se mi tři věci: způsob vedení a výuky na škole, gothičky a gothičky. Jo a na gothičky bych málem zapomněl. Když se to vezme kolem a kolem, zejména díky gothičkám má ode mne tento film tak vysoké hodnocení. PS: pokud se vám gothičky nelíbí, (s)trhněte si (3 hvězdy) :) ()

Hulkee

Asi mě za tohle všichni zatratí, ale musím řict že tohle byl perfektní zabiják na odpoledne, který si možná nepustíte podruhý, ale s naprosto jistotou vám zasadí ránu. Humor ujetej ale relativně pořád před hranicí trapnosti (pořád lepší než německé úchylárny). Holky tradičně pěkný a příběh koukatelnej. Čtyři hvězdy musim prostě dát, protože to bylo příjemě ujetě krásný. ()

HaiWithLove

Přišlo mi to trapné. Tak trapné, že jsem se chvílemi cítila i já trapně. Přesto dvě hvězdičky...... Jedna za ten konec a za to, že i když je to pro teenagery, nevyskytoval se tam žádný slaďoušek který by oblboval hlavní hrdinku či ona jeho.... a druhá za Colina Firtha s Russell Brandem :) (když bych náhodou zatoužila pustit si film s podobnou tématikou, sáhla bych asi radši po Divošce) ()

Brano odpad!

Začo prosím Vás 56%? Ja som to nevydržal dopozerať ani dokonca. Neskutočná sprostosť! Veď to nemalo hlavu ani pätu a tiež ani jednu vtipnú scénu. Nemusím tento suchý britský "humor". Navyše tak hrozné a nesympatické herecké obsadenie už od úvodných minút naznačovalo, že to bude nejaká somarina. Samé domachlené gothičky a tranzvestita ako "riaditeľka" školy. Toto je tak určené pre malé dievčatka, ale normálny dospelý muž toto kladne ohodnotiť nemôže. ()

Hauzik

Tenhle film shlédnut opět na filmovém festivalu ve Zlíně.Snímek se snaží jít z dobou mladých lidí.Nemějte mu to za zlé, takový dnešní svět mladých v Británii a i jinde ve světě je.Je sice pravda ,že scénář byl trošku slabší ,ale film pěkně odsýpal a nevznikala v něm žádná hluchá místa.Mohu doporučit.Než jej odsoudíte, tak ho sami shlédněte. ()

knotie

Velmi vtipne, velmi britske, velmi absurdne. Bonusove body za 'mancandies' - Colin Firth, Russell Brand, Stephen Fry a dokonca Everett maskovany za Camillu Parker-Bowles :D co chciet viac. ()

whampingwillow

Ať už tvrdí kdo chce co chce, Holky z naší školky nejsou jen filmem pro pubertální slečny. Dobře strávený čas může přinést i dospělému jedinci. Stačí ignorovat podivnou dějovou linku a užívat si ujeté recepční, podivného Ruperta Everetta, bonbonoidního Colina Firtha a Stephena Frye. Gemma Arterton je proklatě sexy. ()

megajalec

V niektorých momentoch trapné, ale musím uznať, že boli momenty, kde som sa celkom bavil. Tí, ktorí som čakal, že to budú ťahať (Everett a Firth) mňa sklamali a najmä Everettova mužožena bola trapná že až. Naopak, potešili najmä baby, ktoré hrali presvedčivo a vtipne ()

elanista1

Jediné pozitívum pre tento film- to, že slovenský preklad naozaj neklamal. Pozerať sa na to dalo, aj bez zvuku. No ale nie je to môj typ humoru..nezasmial som sa ani raz, ale neľutujem. ()