Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz? (oficiální text distributora)

Eviator

Na komedii se má dívat s nadhledem a pokud se tak člověk dívá i na tenhle film, tak v kombinaci s kvalitním soundtrackem zjistí, že se jedna o originální komedii s lehce parodickými prvky. Viděno na zlínském festivalu 2008 ()

KajusaK

Po třetím shlédnutí musím konstatovat, že se jedná o opravdu povedenou britskou komedii. Skvělé herecké složení, vtipné a promyšlené. ()

Splasher

Nahlédnutí pod pokličku soukromého školství v UK. A to rovnou na ten nejobávanější dívčí internát. Ty, co to viděli s dabingem nebo i titulkama, upřímně lituju. ()

vesper001

Addamsova škola mě dlouho odhrazovala českým názvem, který slibuje brutální horor. Obsazení a zvědavost však nakonec překonaly strach a předsudky a já se touhle šíleností fakt pobavila. Proto velkoryse odpouštím občasná zaváhání a odmítám si zkazit zážitek domáháním se vysvětlení nebo logiky. Navíc jsem hrdá na to, že jsem sama odhalila spoustu odkazů. Třeba že Camilla je Camilla. ;) Tak takhle to dopadne, když se upjatí Angličáci dají na houbaření! ()

Kjůkíí odpad!

Ach můj bože, co to bolo? Vojenský výcvikový tábor místo školy, EMO na každém kroku, jeden z nejtrapnějších filmů, co jsem kdy viděl, stupidita se ani nedá vyjádřit. Scénář bych napsal lépe i já. Hororové story pro mě, bože, jak já se těšil na konec. Ať vás ani nenapadne se na to dívat!! ()

Pavlínka9

Tento film hodnotím z pohledu komedie - proto ty 4 hvězdičky, jelikož jsem se u něj příjemně pobavila a hlavně úplně jiným způsobem než u jiných podobných komedií. Zajímavostí zde hlavně bylo, že to vypadalo rozhodně autentičtěji než u jiných podobných snímků, kde jsou hlavně zamilované školačky a nějací nádherní studenti, do kterých se dříve či později zamilují. To zde ani nečekejte. Neobvykle skvěle podané prostředí školy a přišlo mi, že si režisér a kolektiv dělali srandu opravdu ze všeho :D Příjemně jsem se pobavila :D ()

squader

Velmi rozporuplné pocity mám po zhlédnutí tohoto filmu. První polovina naprosto šílená a absurdní, druhá už pouze šílená. Ovšem koukat se na to dalo a i nějaká zábava se tam našla. ()

zdenny

Na tento film jsem se podíval, protože jsem si myslel, že bude podobný celkem dobrému filmu ze stejného prostředí "Puberťačka". Nebyl. Šlo o internát podobně situovaný, ale s jinými metodami a jiným příběhem. Zde to bylo více do komedie, nešlo však tak moc o vzájemné vztahy. Pro mě toto nebyl tak moc kvalitní film, i když chápu, že adolescentům se to líbit může. Už jen pro netradiční způsob filozofie této školy. ()

Wade

Když jsem se poprvé odhodlával zhlédnout tenhle film vůbec se mi do toho nechtělo. Hned po skončení jsem, ale věděl, že St. Trinian's nevidím naposled. Na začátku lehce chaotické, ale postupem času skvělé a zábavné. V celém filmu hrají z 90% jen holky a pěkné takže i to je další plus, které mě nedovolí jít pod 4*. 77% ()

blackJag

Chtěli jste někdy vědět, kde si svou školní docházku odpykávala Wednesday Addamsová? Pravděpodobně někde jako na St. Trinian's - dívčí škole, vedené v přísně anarchistickém duchu. Film je vlastně reboot, původní série to dotáhla až na 5 snímků, co se ale zajímavosti námětu týče, mé podvědomí je na vážkách. Šílené zázemí oceňuji, kostra příběhu je sice z otřepanějších (škola má problémy, hurá, pojďme ji zachránit) a počáteční svěží feeling brzo střídá rutina, přesto lehce si představím, že nepřizpůsobivé chovanky St. Trinian's figurují na nejednom z osobních žebříčků guilty pleasure. U mě to tak zatím není, nikdo ale neříká, že tyto novodobé poběhlice časem nevyšoupnou z letitého fleku třeba ŠÍLENÉHO CECILA :-) 60% ()

MiaMoonlight

Když nebudu až moc uvažovat nad dějem a temy hloupými narážkami ve filmu, musim říct, že mě v první polovině vážně bavil. Druhá byla sice o něco slabší, ale pořád je dost horších filmů. Doufala sem ale, že to bude nějaká zábavná oddechovka bez pořádné zápletky a pobavím se. Možná proto to ve mně nezanechalo ten špičkový dojem. I přes to, tři hvězdičky si myslím zaslouží. ()

Hanys_

Asi to chtělo nějakou deci vína navíc, abych se dostatečně naladil na tuhle bláznivou notu. Takhle budu mít ve vzpomínkách jen, že to obsazení bylo fantastické a Rupert Everett je nejvíc šik ředitelka za dlouhou dobu. 4/10 ()

Michalechal

Na VB je to dost přitažené za vlasy, humor občas ve stylu USA, ale kdo má rád nenáročné komedie pro odpočinek ducha a mysli, rozhodně doporučuju :-) Rupert Everett je celkem vtipná ředitelka školy. Školačky a jejich souboje, přivítání nováčka a každodenní zábava je to, co mi na filmu přišlo asi nejlepší. ()

kymberelyJ

Film se mi moc líbil. Je to takový černý humor alá Adamsova rodina.Hlavní hrdinky, studentky dívčí školy St. Trinian's, jsou svým chováním odpudivé, ale postupem času si získají divákovo srdce, a tak ten nakonec s napětím doufá, že se jim jejich plán, ukrást cenný obraz "Dívky s perlou", který je umístěn v Britské Národním muzeu, vydaří (přestože ví že je to nemorální..). ()

matmanX

Ani nevím, jestli jsem se aspoň jednou zasmál, ale moc pravděpodobné to není. Od odpadu to zachraňuje jen Colin Firth a Rupert Everett ve svém převleku. ()