Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

iamek

Obrovské překvapení! Kdo by nechtěl mít stejný "dar" jako Charlie ? Romantické komedie nemusím jenže Klikař Charlie překvapil na plné čáře. Dane Cook je sympaťák a Jessica je prostě slaďoučká. Dan Fogler v roli plastického chirurga neměl chybu. ()

Chrustyn

Překvapivě vtipná a nápadem i originální romantická komedie, která pobaví i když si na ní divák po čase asi nevzpomene. Přesto překvapivě svěží filmeček, kde mi ani protivný Dane Cook, mimořádně nevadí. ()

lola3121

Nenáročná komedie plná (polo)nahých ženštin, toužících dostat se do postele s poměrně nevzhledným hlavním hrdinou. Ovšem účel světí prostředky, takže většinou pod vidinou úžasného manžela, který přijde POTOM, tento akt rády podstupují. Pak jsou tam ještě tučňáci, hrdinův přítel prznící grapefruity, a trochu přičmoudlá Jessica Alba, do níž se hlavní hrdina zamiluje, zatímco ona o něj nemá zájem. A zkuste hádat, jak to dopadne. ()

heyda

Začalo to jako lehce nadprůměrná svěží komedie se spoustou odhalených ňader, ale postupem času to bylo víc a víc kýčovitější, až se to zaseklo na nějakých 50%. Lepší hdonocení tomu nedám ani díky roztomilé Jessice. Fakt ne... ()

jojinecko

Čakal som nejaký "teen humus" a dostala sa mi príjemná nevtieravá ultraľahká klišoidne-znesiteľná sexi romantická komédia, ktorá sa pri vypnutom mozgu dá vychutnať, pričom niektoré miesta fakt potrápia bránicu...Čuduj sa svete, tento filmík stojí za vzliadnutie:) ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 2.7.2011 - Že vraj komédia. Že vraj romantická ! Tak táto oplzlá a trápna hlúposť sa dokonca ocitla na Markíze v primetime s prístupnosťou od 15 rokov. Absolútne som nepochopil čo malo byť vtipné na tom, že hlavný borec skláti všetko čo mu príde pod vtáka, že má za kamoša dementného tlsťocha čo permanentne rozpráva o tom ako masturbuje s grapefruitom, prípadne čo mala znamenať "kreácia" údajne príťažlivej kozy menom Jessica Alba. Vtipnú a romantickú komédiu si skrátka predstavujem úplne inak. (27.6.2011) - Ak by MARKÍZA dostála naozaj kvalitnému prekladu názvu tohto veľdiela, nazvala by ho samozrejme PRETIAHNI SI ŠŤASTIE. ()

claudel

Já mám zkrátka pro tenhle typ romantických komedií velkou slabost a nestydím se za to. Připomnělo mi to trochu Sex and Death 101, akorát v jiném balení. Mně připadá, že tu všechno funguje. Uvědomuji si, že schéma je pořád stejné a předvídatelné, hlavní hrdina, který má nějaké trable s láskou, má nejlepšího kamaráda, pošuka, který hláškuje a má smůlu v lásce, ale nakonec se na něj taky štěstí usměje, hlavní hrdinka je okouzlující, dojde k nějaké krizi, která se vyřeší v přesladkém konci. Tohle všechno tu bylo tisíckrát, ale přesto mě Klikař Charlie pobavil a nesmírně se mi líbil. Jessica Alba jako roztomilá smolařka nemá konkurenci, tuhle roli nemohla dostat jiná herečka, žádná by ji tak nezahrála, pokud pominu trochu starší Teri Hatcher, Dane Cook stejně skvělý jako v Kamarádově holce, pár vynikajících vtipů, pár sprostých, pár nechutných a jako bonus tučňáci. Jessica Alba a tučňáci, to je opravdová porce roztomilosti a sladkosti. ()

Jenda

Docela povedená, halavně co do vtipu, komedie, takže plní svůj prapůvodní účel. Ale celý film jsem měl nepříjemný pocit, že pokud se Jessica Alba zapomene jednou nasnídat, tak už asi uplně zmizí...:-) ()

ARI50

Ano hned beru tvůj údajný dar, hned nastavím taxu a můžeme se bavit, no ale teď vážně je to super ale pak vidíte jak je to jen z jednoho důvodu a tak musí přijít na scénu krásna Jessica a vy se musíte poprat se svojím novým já, a jediný kdo vám pomůže k lásce a že to není dar je nej posedly plastický kámoš a obři sexi vorvanice protože ona je ta pravá poser mě. ()

Necrotongue

I z Chucka je už skoro film pro pamětníky, a zrovna mi přišel pod ruku, když jsem si vybíral záležitost, k níž jsem ještě nenapsal komentář/ recenzi. Vzhledem ke svému původnímu hodnocení jsem nic velkého neočekával, a tak jsem byl po první třetině snímku překvapen tím, jak dobře se bavím. Pak se ale situace radikálně změnila, protože tvůrci přidali na romantice a zároveň snížili laťku u humoru, a to fakt není dobrá kombinace. Je to škoda, protože nešlo o typickou romanticko- komediální záležitost (nebyli tady žádní studenti), a kdyby se podařilo udržet fazónu ze vzpomínané první třetiny, klidně bych hvězdičku přidal. Takhle jsem ke svému starému hodnocení přidal jen nové mínus. 3*- ()

Bauer

Klikař Charlie! O této komedii jsem skoro vůbec nevěděl a dostal jsem se k ní zcela náhodou. Asi tak půl roku mi ležela na stole Unrated version (docela ostrá) a já nevěděl, jestli to nebude pouhá ztráta času. Až jsem se jednou nudil a na tuto komedii přišla řada. Teda, jak já jsem byl překvapen. Že to bude, až tak dobrá romantická komedie jsem vážně nepočítal. Celkem super příběh o prokletí jednoho malého chlapce, který v dospělosti rozdává štěstí a s každou ženou se kterou něco měl, tak tu potkalo štěstí v podobě svatby. Jenže pak se zamiluje do jedné nešikovné krásny a kletba musí být prolomena. Parádička. A samozřejmně je to i zábavné a to v tom smyslu, že občas jde o sprostý humor ale občas také o inteligentní humor. Některým scénam jsem se smál i nahlas. Dokonce i nějaké hlášky byli skvělé. Hodně mně překvapil Dane Cook. Pro mně zcela neznámý herec zabodoval na plné čáře. Některé jeho kreace mi připomínali Jima Carreyeho. Krásná Jessica Alba v roli nešikovné krásky byla tak dobrá a některé její nehody byli vtipné. A nejvtipnější na celém filmu s jeho kecama a prostě se vším byl Dan Fogler. Jedná se o parádní vtipnou romantickou komedii, která ovšem není tak sladká jako některé ze stejného žánru. ()

MáŠa

Celkem příjemná komedie, celkem příjemný počet ňader, co tu člověk uvidí. V ničem objevné, ale to od toho člověk ani nečekal. Od té doby, co se spolu hrdinové vyspí, trošku divný, čekal jsem něco jiného. Skončí to ale tradičně. Scénku, co si nechali do závěrečných titulků, si mohly odpustit, ta výsledný dojem jen kazí. ()