Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

Spiker01

Chtěl jsem dát tři, ale teda za ten sex s nejodpornější a nejnechutnější bytostí, co jsem kdy viděl, maximálně dvě! ()

castor

Docela kroutím hlavou nad vkusem místních přispívajících. Konečně totiž zase někdo přišel s originální a takřka po celou svoji metráž nenásilnou komedií, která jen nekopíruje své slavnější předchůdce. Mimořádně svěží záležitost těží z komediálního talentu neokoukaného a prakticky neznámého Danea Cooka, který coby sexuální talisman pro ženská přání konečně objevil tu pravou. A tou je neskutečně roztomilá Jessica Alba, která ač nedisponuje nějakým závratným hereckým nadáním (o čemž jsme se mohli přesvědčit úž třeba v dobrodružném dramatu Do hlubiny nebo u obou pokračování Fantastické čtyřky), spolehlivě prozáří každý záběr a tu a tam si urve scénu jen pro sebe – ostatně buďme rádi, že roli odmítla Jennifer Love Hewitt!! V poslední době se navíc snaží obměňovat žánry (thriller Awake, horor Oko) a všem pochybovačům dokázat, že v ní kromě krásné tvářičky i krůpěj něčeho je. K tomu všemu navíc bonusový bratr-zhulenec a absolutně nekorektní kamarád-plastický chirurg, kterému ke štěstí stačí z mikrovlnky dobře nahřátý grapefruit a x-tý pokus o sbalení nějaké fešandy. Debutující režisér Mark Helfrich dokáže udržet diváckou pozornost, nabízí mu vlídný humor, obyčejnost i civilnost, s níž se může lehce identifikovat. Jeho postavy mluví tak jak mluví, tu a tam překvapí jedinečným dialogem, nesklouzávají k samoúčelnému „fuckování“, i když někdy se tu tlačí na pilu až příliš. Bavil a dojímal jsem se zhruba stejně jako u momentálně frčícího Judda Apatowa, nicméně Kevin Smith je nedostižným vrcholem. Přesto tvůrci ignorovaly lákadla (SAMOZŘEJMĚ nejsou bezchybní), která se nabízela a po kterých by celá řada zaoceánských (navíc debutujících) tvůrců bezmyšlenkovitě skočila!! A to se cení.. Moc příjemné překvapení.. ()

freddy

Velmi příjemné překvapení. Tahle komedie mě dva roky míjela, ale nakonec jsem našel čas, abych se na ní podíval, a rozhodně nemám čeho litovat. Je zde opravdu originální námět (což je obzvláště u romantické komedie nutné ocenit) a především mnoho vtipných scének, ale ani jednou film nesklouzává do trapnosti a nepoužívá ani přilišná klišé tak typické pro tento druh filmů. Film mě chytl opravdu od první chvíle (hrát desetileté děti flašku jsem ve filmu viděl málokdy, dá se dokonce říci, že snad ještě nikdy) a po celou dobu jsem se vydržel nenudit a film jsem si s každým dalším záběrem užíval ještě více. A samozřejmě některé scény byly naprosto geniální (obézní slečna na rande s Charliem, který do sebe hrdě lije jednoho panáka za druhým, aby v sobě našel odvahu k sexu), což opět musím pochválit, protože jako docela velký příznivec komedií a romantických komedií jsem měl pocit, že snad už všechno k vidění bylo, ale nyní rád uznávám, že jsem se mýlil. Když je dobrý nápad a film se správně uchopí, tak je to zkrátka ta správná sranda. Dane Cook mě už podruhé dokázal opravdu pořádně pobavit, poprvé jsem se s ním seznámil ve filmu Rande měsíce, kde taktéž exceloval. Navíc zde musím zmínit i zajímavou volbu co se týče dabingu, hlavního hrdinu totiž daboval Aleš Procházka, což se mi ze začátku zdálo jako trochu odvážná volba, ale nakonec to velmi úžasně zafungovalo. Takže film ode mne získává velmi nadprůměrné čtyři hvězdy, ale ve skutečnosti to je jako čtyři a půl hvězdy, v tomto případě zaokrouhluji dolů. ()

Spooner

Překvapivě velmi milá komedie s velmi dobrým námětem a příjemným humorem. Dane Cook je čím dál lepší a Jessica Alba potěší. ()

petero

No na to že to je komédia a Jessica Alba sa tu strápňuje čo jej sily stačia, ja viem že plánovane, som sa teda nasmial minimálne, tzn. komediálny timing nového režiséra je naprd. Prišlo mi to dosť zvrhlé pretože šukacích scén a rôznych polôh i umelého poprsia si tu užijeme viac ako by bolo treba no vcelku to nebolo až také nezaujímavé ako to bolo nevtipné. ()

Hrabka

Tenhle film byl pro mě chvílemi neuvěřitelné utrpení. Dane Cook byl chvílemi totálně marný, za což sice on nemohl, ale já jsem ho v některých scénách nemohl vystát. Samotná "super myšlenka" filmu není nikterak zajímavá, spíše naopak, je to dost tragický. "Ta s kterou se vyspí se šťastně vdá s dalším přítelem". No, prostě dost ulítlá záležitost. Ale to by snad ani tak nevadilo. Co mi teda dost vadilo bylo totální ubohost některých scén. Vyskytovaly se v nich především Cook a pak taky ten tragéd Fogler. Jessica Alba sice není žádná herecká hvězda, ale aspoň ona byla tím lepším v tomto paskvilu. Začátek je poměrně v pohodě, několik vtipných situací, ale pak už je to jen jízda do pekel. Jen chvílemi náznak toho lepšího, ale jinak jen romantický trapas s divnými herci v trapných scénách. 35% ()

cheyene

Začátek vypadal velmi slibně, poté moje očekávání bylo spíše zklamáno, ale i přesto jde o komedii s poměrně originálním nápadem a řadou příjemných scén. ()

nunka

Úroveň tohto filmu radšej hodnotiť nebudem, lebo ide o tuctovú americkú vymývačku, no tentokrát som pri rozkošných tučniakoch a pár vydarených scénkach maximálne pookriala - nechala som sa unášať plytkým vtipom a lacnou romantikou a koniec koncov sa mi to celé celkom páčilo. ()

JohnnyD

Je veľmi sympatické, že do áčkového hollywoodskeho filmu sa po rokoch opäť dostávajú ženské vnady, no ani tie (a je ich požehnane) nedokážu zakryť scenáristickú neschopnosť. Vnútorná logika filmu nefunguje, mnohé scény i celé pasáže na seba nenadväzujú, viaceré motívy sú nedovysvetlené alebo odbité jednou vetou. Good Luck Chuck je hlúpy a trápne nevtipný film, ktorý dal ľudstvu ďalší argument toho, že Jessica Alba je analfabet a nevie čítať. ()

Indiana

Dobrá komedie, Dane Cook je borec a jeho humor mi sedne. Některý scény jsou fakt vtipný, Alba je tu pěkná a celý to rychle odsejpá a člověk se nenudí. ()

Javert

Velmi příjemná romantická komedie, která mě mile překvapila. Vtipy nejsou trapné a já se při nich mile pobavil. I ta romantika fungovala:) Rozhodně jeden z těch lepších "romanťáků". ()

kingik

Tohle je příjemná komedie jdoucí proti proudu sladkých, romantických komedií, ale současně je nezavrhuje. Dane Cook, který hraje proutníka, jemuž se vážné vztahy vyhýbají anebo je to možná způsobeno tím, jak k ženám nepřistupuje, tak jak by se slušilo a patřilo. Je nad ním dávná kletba z dětství, kterou se v dospělosti nedaří zlomit. A potíž je v tom, že on ani o ní neví. Láska k nové ženě na obzoru, kterou hraje sympaticky praštěná Jessica Alba, by mohla vše kolem něho změnit. Jestli je láska mocnější než kletby je ve filmu řešeno poměrně s nadhledem. Film si na nedostatek gagů a vtipných situací nemůže stěžovat. Jsou rovnoměrně rozloženy do celkové stopáže, nepostrádají originalitu a děj poměrně rychle odsýpá. Ústřední dvojka je sympatická, aby se divák zajímal o její osudy a i když film spěje k očekávanému, je jeho sledování příjemným odreagováním. Na diváka si film neklade žádné velké nároky, ale tvůrci a herci odvedli maximum, aby byl výsledek vtipnou komedií, která romantiku bere s rezervou. Dost možná se film staví do protipolu komedií s romantickou zápletkou. Náznaků je ve filmu až dost, ale rozebírat je, by zabralo dost místa na psaní. Je lepší se na film raději podívat. 100% ()

dr.horrible

Na eroťák celkom dosť humoru. Ale pri jednej scéne mi došlo zle, a Dan Fogler je nechutné trápne hovado s kefou v riti (doslova). Záverečná scéna/Movie 43. PS: Zmažte tú drámu, z popisu crazy komédie, bez jediného vážneho okamžiku. ()

gilmore_girl

Kdyz je clovek nemocny a musi lezet v posteli, vezme zavdek kazdym filmem, ale tohle mi vazne pritizilo! Jeste ted mi beha mraz po zadech pri vzpomince na kopulace s nekterymi "slony", brrr. ()

Sobis87

Sympatická blbinka, která neurazí. Sice to není žádná chytrá komedie, ani nonstop lámač bránic, ale celý film pěkně uteče, pobaví a dvojka Jessica Alba a Dane Cook je prostě k sežrání...hlavně Cook ukázal, že má komediální talent a je to takový kříženec Aerona Eckharta a Jima Carreyho :) ()

oje

Ať si cestou z pokoje ukopnu malíček o dveře, ale tohle je perfektní komedie s dobrým tempem, skvělými fóry a velmi dobře voleným obsazením. Všechny postavy odvádí dobrou práci, tvář tomu dává ale hlavně Cook, který dokáže rozesmát i jediným pohledem. Romantická línie je zastíněná humorem a je jen takovou nosnou linkou pro hromadu fórů. Ty mají říz, jsou často perverzní a drsný, nikdy ale samoúčelně trapný nebo jinak nepřirozený, takže jako komediální zážitek je tohle výborné. Alternativa: Best Friend's Girl. ()

predators

Ach jo. To je v dnešní době tak těžké, natočit slušnou komedii, aniž by byly hlavním tématem "kozy a díry"? Přijde mi, jakoby všechny komedie točil nějaký nadržený úchylák z Totall Recall(tam byla taky ženská se třema...). Tak jak piškoti(děcka) při flašce začali, tak o 25 let později končili. A nic moc po sobě nenechali:-( Milovníci žen se třema prsama si tento film zamilují, já nene:-)35% ()

Slartibarkfast

Charlie je normální chlápek, který se stane jakýmsi symbolem štěstí pro své bývalé partnerky, jelikož hned po rozchodu s ním si tyto nacházejí dokonalé protějšky pro život. Bohužel to v tom jeho neznamená jen výhody v podobě nezávazného sexu, ale i problémy najít si svou vlastní lásku. Komedie, která balancuje na hraně mezi středně erotickým béčkem, za což si jistě vyslouží nejednu hvězdičku navíc od uhrovitých paniců, a kanálově humornou cypinou pro pubertální opožděnce, kteří jsou celí rozjívení z každého trapného vtípku o prdeli. Dívat se na to samozřejmě dá. I díky již zmíněným erotickým scénám a zatraceně sexy Jessice Albě, na kterou se kouká úplně nejlíp z celého filmu. Už díky ní nemohu dát méně než tři hvězdy, ale procentuálně by to vyšlo na slabší známku. Průměrná záležitost. 50% ()

nash.

Poměrně originální námět se slušnou porcí komických momentů, svižně ubíhající sice po vyježděných kolejích běžných romancí, ovšem na druhou stranu s velkým nákladem potěšujících nekorektních drobností. Občas sice zaskřípe trapností a nevkusem, někdy drhne vnitřní logika a občas nepříjemně drcne afektované přehrávání, ale přesto jsem si jízdu do cílové stanice užil. ()