hackstolle

V podstate nejvetsim prekvapenim pro me byla Juliana Johanidesova. A co se samotného filmu týká. U některých po činů by se asi další pokračování točit neměla. Tento je dle mého názoru jeden z nich. ()

Havala

Pokračování které ane nestálo za to dělat, jednou se podívat a dost. Aspoň se kluci a holky opět viděli. No ne? ()

Quendi

V celém filmu se ZEJMÉNA neustále chlastá, chlastá a chlastá v prostředí nezbytných tragických ztroskotanců. Celkem klasický průběh jako u novodobých filmů, přesto "nové" Sněženky nejsou zas takový průser, jak jsem čekala. O zimních panoramatech se to bohužel říct nedá, když je z půlky dělají ve studiu, režisérovo vysvětlení, že s natáčením končili v červenci a proto dodělávali digitálně radši považuji za vtip. ()

Travinho odpad!

Filmy po 20, 25 atd. letech bývají obvykle trapné, ale tenhle je všechny svou trapností ještě překonal...1 hvězdu dávám jen proto, že je to pořád lepší než ordinace a podobné slátaniny. ()

KateW

Neměla to být komedie? Nevím, jakým způsobem to režisér Tauš vzal, ale to ,že budu poslouchat partu čtyřicátníků, jaký mají těžký život, jsem nečekala. Obrovské zklamaní a prosím, když vidím ty remake... už radši žádné netočte ()

transbeskyd

Sentiment bez vkusu a nadhledu je jen bezradná zoufalost. Z machrů jsou trosky a ze sněženek vyčpělé bledule. A ještě se na ten obraz zkázy vydržet koukat sto minut? Napřed to byla zvědavost, nostalgie a možná očekávání, které vzápětí vystřídalo sebezapření, zklamání a při titulcích vysvobození. Snad někoho nenapadne remake třeba za dalších 25 let - zasloužil by pětadvacet! A na holou.. ()

offlineman

Šolich jedné zlodějky státních peněz a jedna trapná Slověna. On asi existuje nějaký zákon, že v každým novým filmu musí otravovat alespoň jedna Čobolačka!!!! Kdyby to alespoň byla Pauhofová a ne takový tele! ()

vaclaw

Vcelku zbytečný film s poměrně velkým potenciálem, ale scénáristicky naprosto nedotaženým. Sled víceméně nezajímavých epizod nedává dohromady fungující celek a nakonec film nevyzní ani dobbře, ani špatně, ale naprosto nijak. ()

Romeroo

Neskutečně nezábavné! V některých chvílích až iritující! Jedno z nejlacinějších pokračování co jsem kdy viděl...jako projímadlo však doporučuji! Těsně nad odpadem. ()

Scelleton

Začalo to nadějně a zajímavě, a už jsem si říkal, že se povedlo natočit něco pěkného. Každá postava přitáhla do filmu své problémy z pětadvaceti let povětšinou bídného života a opravdu to nevypadalo zle. Ovšem po několik desítkách minut se to změnilo na nudné drama, které neví kudy kam, postavy se chovají nelogicky a výsledkem je vlastně nic. ()

Mugs odpad!

Po třech hodinách koukání jsem si podíval na zbývající čas a zjistil jsem, že nejsem ani v půlce. Naprostá sračka. Ostuda pro Sněženky a machři. ()

anyonecek

No tohle už ani nemuselo bejt natočeno, udělalo to více škody než užitku. Abych pravdu řekl tak jsem se nebavil ani netrápil co bude s postavama a nebo kam se děj bude vyvíjet. Celkově mě tenhle film nenadchl od 1. dílu to mělo daleko. Tohle byla takova kopie 1. dílu a nenašel jsem si zde nic nového. ()

Heyyy

Dialogy jsou nudný, děj veskrze žádný, Cabadaj jako táta vůbec nefunguje, vztah mladýho Máchy se slečnou těžko uvěřitelný, neustálé opakování hlášek z prvního dílu... Pár světlých chvil, ale nic co by si člověk chtěl někdy pustit znova. ()

zuzzuli odpad!

Mně se to nelíbilo vůbec. Otočení oproti 1.dílu o 360 stupňů. Nic mi na tom nepřipadalo atraktivní a tak nevím jak jinak bych měla tento snímek hodnotit. ()