(fjw)

Setkání je to milé...ale ty staré hlášky:((( provází to celý film, až je to trapné. Ale Suchánek valí (Proč ten člověk páchá sebevraždu? Prej má nějaký dluhy) Geniální:))) ()

Saljack

Celkem povedené drama. Opětovné setkání se starými známími. Mile mě překvapilo, že film není křečovitá komedie. Musím říct, že je to po dlouhé době český film, který se povedl. ()

erapo

Film je sladký, krásny, romantický, filozofický a záver je dementný a z časti nepochopený. Vyvoláva krásne spomienky a čiastočne trochu dokresľuje nedokončené myšlienky z prvej časti. Kto nevidel jednotku nech na toto ani nesiaha! Je to rozhodne pre pamätníkov. Krásna príroda, ale ani skvelí herci nezachránia tú katastrofu, ktorú napáchal Viktor Tauš. ()

pOne

Další z řady případů nálepky bez adekvátního obsahu. A já obaly bez obsahu nemám rád. Šílená stopáž, místama hrozný střih, nevyrovnanost, neoriginalita ... a já nevím, co všechno mě po shlédnutí filmu napadlo. Z celkového děje a hereckých výkonů bylo zajímavých tak 20 %. Do očí bila inspirace u rolí malých kluků nezbedníků duem chlapců Homolkových. Ani tato realizace však nebyla povedená. Dětská vykutálenost byla zaměněna na frackovitost a role jejich matky byla po herecké (a scénaristické) stránce možná to nejhorší vůbec. ()

LoudlyMonk

Hodně jsem se bál, pustit si tento film. Nakonec jsem se odhodlal a bohužel, má předtucha, že se bude jednat o slátaninu těžící z úspěchu první verze, se naplnila. Do nebe volající nuda. Pro mě něco mezi jednou a dvěma hvězdičkama - blíže k jedné. Myslím, že kdyby tento film nikdy nevznikl, žádná tragédie by to nebyla. ()

ali-n

Nič už nie je také, aké bolo predtým. Ale tak to má zrejme aj byť. Pôvodné Sneženky a machři sa stali kultovou záležitosťou. Bolo mi jasné, že tentokrát neuvidím tak vychytanú partičku všetkoskúšajúcich puberťákov. Aj Cabadaj má "dnes" svoje problémy a stráca dych. Depresie, melanchólie a nostalgie tam však na mňa bolo až priveľa. Chápem, čo tým chcel básnik povedať, ale SaM si zaslúžili trocha iné pokračovanie. Možno sa iba ja nedokážem zmieriť s tým, že ubehlo divotvorných 25 rokov. A stále žiaden snehuliak! :-) ()

DooFooS

V podstatě pohodový film na téma třídní sraz po letech. Místy vyhrocené, místy nostalgické až melancholické, ale jako celek mě to donutilo vzít si do ruky telefon s touhou uspořádat sraz vlastní třídy. Teď ještě, aby mi to vydrželo… ()

rawboy

"...pamatuješ? ... a tenkrát ..." Na některé scénky z původního filmu jste, páni scénáristé, ještě zapoměli! A vznikl naprosto zbytečný film, od kterého jsem díky humbuku kolem očekával, co já jsem to vlastně očekával ... no alespoň nějaký humor. ()

BradleyT

Hodně pesimistické a depresivní drama. Dá se říct, že tento snímek je určen spíš pro starší generaci - tedy tu, která s hlavními protagonisty vyrůstala, a nyní se dokáží vžít do jejich role - před a po. Ostatní v tom neuvidí nic zábavného a komického - proto se nedivím tomuto hodnocení - ovšem prodávat to jako komedii s nalákáním zcela odlišného dílu tomu moc neprospělo. Respektuji, ale už víckrát nikdy. ()

Bratr

Opět se mi potvrdilo pravidlo despektu k filmu. Ke shlédnutí Sněženek a machrů po dvacetipěti letech jsem byl přinucen víceméně okolnostmi a vlastní vůle by mě k podobné kratochvíli asi nikdy nedohnala. Nicméně jsem byl zklamán! V pozitivním slova smyslu film otočil mé očekávání naruby. I přes hluchá místa, některé dnes už opravdu staré fóry a trošlu lapidární postavy ženských mě to celkem bavilo, místy rozesmálo a překvpilo mě, jak je to hezky to je celé nasnímané. Fajn věc na hezký večer u televizky. ()

quasar

Co k tomu dodat? Snad jen že opakovaný vtip vtipem není, že V. Freimanová je daleko větší kost než "Marika" (jak řekl jeden můj známý - "byla podobná jedné luxusní děvce co znám"), že se dají prachy ve filmu vydělat třeba jen tím, že nalákám lidi na úspěšný titul a stejné herecké obsazení. ()

rafix

Tento film byl slabší. Také hlody jsou už slabší. Ale jinak to ujde. První film "Sněžek a machrů" byl úžasný a jedinečný. ()

jamoje

Snezenky a machri ma nikdy nejako velmi nebrali...... a po 25 rokoch to bolo velmi zvlastne... hlavne som sa dost nudil pretoze opakovanie vtipkov spred 25 rokov v tomto filme nejako nefungovalo. skoda pretoze si myslim, ze namet je to pekny ()

route60

Smutek zklamáni žádná radost, kdyby to nebylo pokračováni skvělého filmu tak bych to ještě překousl ale tohle je jen ukázka těžkopádného humoru kde se nemohu zbavit pocitu že Sněženky a machři po 25 létech vznikli jen proto aby se většina hlavních postav z původního filmu ještě jednou sešla ale největším průserem je režisér Viktor Tauš který nás obdaroval film bez děje ale hlavně spoustou nic neříkajících kecu o hovnu. 10% ()

jegros

Nastavování čtvrtstoletí vychladlé kaše s trapným začátkem a podprůměrným zbytkem filmu. Jedna * z nostalgie. ()

rogger

velmi slaby odvar zakladajuci si na tolerancii a ucte divakov k starnucim hercom. Pre divakov neznajucich povodny film, budu postavy tazko chapatelne a myslim si ze ani jedna postava,mozno z vynimkou Radka Brzobohateho, si neziska sympatie..Dej nemal dostatocny spad, ani humor a zaver bol viac menej uz len dopotacanim sa k titulkom. Ale asi to muselo byt natocene aby si kazdy nakoniec uvedomil ze to mládí a skola bolo predsa len to najveselsie a najzabavnejsie obdobie zivota. ()