Sesterstvo putovních kalhot 2

The Sisterhood of the Traveling Pants 2

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 115 min

• swamp

Jedničku jsem viděl nějaký ten pátek zpátky při jakési 'náladě' pro tenhle typ filmu (ta přichází tak jednou za půl roku). A dalo se to ustát. O dvojce nemůžu říct totéž. Jedinými klady jsou hezké tvářičky Alexis Bledel, Blake Lively a Amber Tamblyn, milým překvapením pak Kyle "special agent Dale Cooper " MacLachlan. Toť vlastně vše. Tam, kde v jedničce relativně fungovaly jednotlivé příběhy dívek, tady není nic. Film je natahován, jak to jen jde - viz nudné pasáže Shakespearovy hry a ukázka 'hereckého umu' Carmen. Všechny ty jejich rádoby dospělé problémy jsou hrozně vyumělkované a nechutně přecpané patosem a americkými kecy o tom, že člověk musí poslouchat své srdce. Fuj!(2.6.2009)

Rozpočet $27miliónovTržby USA $44,089,964Tržby Celosvetovo $44,352,417Tržby za predaj DVD v USA $14,509,836 //počet predaných kusov 934,176║ Z tohto žánrového súdka jedna z tých príjemných a pozerateľných vecí, Grécke prostredie opäť očarilo. /70%/(11.3.2010)

Kvalitativně na úrovni jedničky. Oddychová komedie s dramatickými prvky, která rozvíjí zápletky z prvního dílu a co víc, nepůsobí to jako nastavovaná kaše, ale jako opravdu přímé pokračování. Tentokrát mi ale všechny 4 zápletky přišly rovnocenné a bavily mě. Třetí díl bych klidně uvítal, klidně i bez kalhot (bez dvojsmyslu).(13.12.2016)

Tak to je je taková cukrkandlová romarťárna. Každá z holek je úplně jiná,jak vizórem,tak tím, co je baví. Proto si asi každý najde to svoje v příbězích,které se paralelně prolínají. Nejblíže mi byla asi Tibby. Tím,že mě něco bavilo více a něco méně,tak hodnotím takto,nutno dodat,že v osmnácti by se mi podobné přátelství líbilo,ony ty holky byly nakonec všechny docela v pohodě.(12.7.2013)

• Brandon

Být čtrnácti, patnáctiletá žába, tak si tohle sesterstvo kočičí pracky, emmm, putovních kalhot docela užívám. Špatné to rozhodně nebylo, ale tak trošku jiná dimenze, sféra. Ale jo, zajímavé rozšiřování obzorů, jen se to těžce hodnotí. P.S. Uau, při Dionýsovi, Blake "Laře Croft" Lively to děsně seklo a Řecko, Santorini, Egejské moře a sněhobílá architektura v kombinaci s modrou bylo skvostné.(21.2.2009)

• - Závěrečná scéna, kde dívky skočí z útesu do moře, byla přidána na žádost Amber, Americy a Blake. V Řecku viděly 2 teenagery skákat z útesu, ty je přesvědčily, aby to taky zkusily. Dívky následně požádaly režiséra, jestli se by se takováto scéna nemohla objevit i ve filmu. (HappySmile)

• - Spoiler: Film je natočen podle knižní předlohy od autorky Ann Brashers, která vydala 4 díly, filmaři natočili pouze dva. V knize kalhoty dívky ztratí až v posledním díle, kdy jsou na vysoké, zatímco ve filmu už ve druhém. (Aknah)

• - Bridget (Blake Lively) odjíždí na Brownovu univerzitu a Lena (Alexis Bledel) chodí na Rhode Islandskou školu umění. Ve skutečnosti se obě instituce nacházejí ve stejné ulici ve městě Providence na Rhode Islandu. (Aknah)