Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno dokonale funguje až do chvíle, kdy Hannah odjede na šest týdnů pracovně do Skotska...a Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. Rozhodne se, že jakmile se vrátí, požádá ji o ruku - ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", rozpačitě souhlasí...ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě. (oficiální text distributora)

NellieLovett

Romantická komedie, kde nic nepřekvapí a ráda bych napsala, že ani nic neurazí, ale hrozně mi vadil ten skot a celá ta jeho rodina. Díky alespoň za sympatického Patricka Dempseyho. ()

Alpha69 odpad!

Vím, že jsem žena a teoreticky je tenhle typ filmů natáčený pro mě, ale ženy, proberte se! Jedna věc jsou pohádky, druhá věc je naprostá slátanina. Holka co si hodlá vzít chlapa, o kterým nic neví, který ji ovšem zaopatří tím že má čtyři sídla, rodinnou firmu a ke každému jídlu jí něco zastřelí a zahraje na dudy. Pak tu máme proutníka, kterej si najednou usmyslí že je zamilovaný do svojí kamarádky. A světe div se, když jí v den její svatby přistane u nohou, ona s ním odejde. Skotovi vrátí prstýnek a tadá, všichni se máme báječně. K tomu tam máme pár ran pěstí, pár opilých kamarádek a tragédie je na světě. Takže naposledy, takové ženy nejsou. A tím, že budete holku uhánět i v její svatební den, nezískáte její ruku, ale spíš soudní příkaz. ()

Benoit

Nevím čím to je... Téma celkem primitivní, předvídavý děj, ničím zvlášť nevyjímající se romantická komedie. Přesto patři už dlouhé roky mezi moje oblíbené. Asi je to ta pohodová atmosféra Skotska, celkem příjemný soundtrack a hlavní "hrdinka" Hannah je mi taky velice sympatická. Viděl jsem to několikrát a rád se na to nejednou kouknu znova. ()