Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno dokonale funguje až do chvíle, kdy Hannah odjede na šest týdnů pracovně do Skotska...a Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. Rozhodne se, že jakmile se vrátí, požádá ji o ruku - ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", rozpačitě souhlasí...ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě. (oficiální text distributora)

velkyvezir

Nuda a tentokrát to nezachrání ani Michelle Monaghan, které to daleko víc slušelo v MI3, ani Kathleen Quinlan, která je jinak MILF par excellance. ()

KoRner

Aj keď každý z milostného trojuholníka mi bol sympatický musím uznať, že záverečná polhodina je scenáristické/divácke peklo. Zopár vydarených fórkov na začiatku nezakryje to, že som sa nemohol dočkať kedy ju už požiada o ruku a film sa konečne môže skončiť. Že spoiler?! Ale prosim Vás! Snáď ste nič iné ani nečakali! ()

baXter

Na ty uměle usmívající xichty už začínám být docela alergickej. Není v tom prakticky nic co by zachránilo ubohý a kýčovitý scénář. Dempsey se určitě snažil, ale sám to jak vidno neutáhl. ()

lukasch

Děvkař, který zjistí, že jeho životní láskou je nejlepší kamarádka? To už tu bylo tolikrát v mnohem lepších formách, že zde zkrátka není co pochválit. Jednu hvězdu dávám za celkem sympatického Dempseyho (Chirurgy nesleduju), konečně si ho asi přestanu plést s Seanem Pennem. ()

dopita

Já nějak nevim, má to bejt romantická komedie a přitom romantika se nekoná a humor se ve filmu téměř nevyskytuje. Přesto se jedná o snesitelnou oddechovku, především díky sympatickým hercům a atraktivně vypadajícímu Skotsku. ()

Hanys_

Dempsey po 10 letech zjistí, že je zamilovaný do Michelle, která se stihla během měsíce v Evropě seznámit a rovnou i zasnoubit s pohledným Skotským vévodou. Zápletka mizerná a film samotný (ikdyž má svých pár světlých chvilek) na tom není o moc lépe. 4.5/10 ()

Prochy38

Nerad někoho beru "v ústa", ale nějak se ztotožňuji s komentářem KevSpa. Nádherné záběre Skotska a K. McKidd jsou jediné klady této pseudokomedie. M. Monaghan je hezká holka a P. Dempsey sympaťák. Rád se koukám na B. Philipps, která ukázala celou svou krásu aspoň na chvilku. Ale film jako takový je úplná hovadina. Hodně legoických věcí. Spousta blbostí proti přírodě i lidskému myšlení. Ale na tu délku to šlo... Hudba se mi naopak zdála hodně dobrá. Proto nakonec "kladné" hodnocení. ()

jasiska

Nechápem, načo ľudia pozerajú romantické komédie, keď sa potom sťažujú, že majú cukor až za ušami, lebo sa hlavní hrdinovia nakoniec dali dokopy... Samozrejme, samotný žáner film predurčuje na predvídateľnosť. No dreamy Patrick Dempsey a celkom realisticky vyznievajúci humor sa mi páčili, čiže hodnotím nadpriemerne. ()

peetriss

Nezajímavá, mdlá romantická komedie, která dokáže alespoň elementárně zaujmout v první polovině, v hloupější a kýčovito-klišovité polovině druhé už ani to. Patrick Dempsey snaživý, Michelle Monaghan krásná, sympatická, leč nevýrazná. Občasné pokusy nepřirozeně a násilně tlačit na komediální pilu jsou nejen neúčinné, ale pro tento film spíše toxické. ()

ElizabethB

Velmi plytky romanticky zazitok s kopou “veci” bez logiky realneho zivota. Aka silne naivna love story… Cakala som viac, ovela viac a miesto toho toho som dostala minuty nudy a kyvkania vlastnej hlavy nad nezmyslami niecoho, co v uputavke vyzeralo ako dobry film…Ze by aspon jedna hviezda pre Patricka?...kdezeee, tu si zasluzi krasa UK. ()

Ricky_CZ

Bylo to svým způsobem roztomile slaboučké a hloupoučké. Na promaroděné dopoledne, proč ne...Druhou hvězdu dávám za Busy Philipps a její postavu (fyzickou). ()

lareinna

Dávam tri, lebo je to pohodový film a Patrick Dempsey má tiež hviezdu. No, nemám rada otrepané scénky typu "že Tomovi na dvere zaklope polonahá blondína a práve v tej chvíli si jeho vyvolená akože zmyslí, že mu chce niečo povedať a načape "pri čine" blondínu ako sa po ňom sápe, potom mu dá jeho vyvolená facku, lebo on za všetko môže, on ju podvádza"...a pod., ...to je asi tá zápletka, ktorá sa musí rozpliesť a vysvetliť a je to tak namáhavé, že on naozaj do kostola dobehne na poslednú chvíľu..a je tu šťastný koniec..uff ()

neneka

Když já mám na tyhle lehce čitelný romance někdy hodně chytlavou náladu. Vůbec nic zásadního jsem od tohoto snímku nečekala, a myslím, že to ani nebylo v plánu, takže nic nekomentuji, nic neříkám, netrpěla jsem, nohy jsem měla zvednutý v pohodlný poloze, čaj u ruky a fakt mi nic nechybělo. Proč ne? ()

pytrisss odpad!

Nevim proc je tady Dempsey od vsech bab profilovan jako sympatak, chova se tam jako bezna svine ktera nakonec dosahne svyho a to je prezentovano jako hepyend. ()