Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno dokonale funguje až do chvíle, kdy Hannah odjede na šest týdnů pracovně do Skotska...a Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. Rozhodne se, že jakmile se vrátí, požádá ji o ruku - ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", rozpačitě souhlasí...ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě. (oficiální text distributora)

BaronX

Předvídatelné a nijak zábavné téma, které jsme viděli už tisickrát. Hlavnímu hrdinovi jsem chtěl dát od první minuty pěstí do nosu, nakonec to za mě udělal až ten skot v závěru - bravo. To že se na Michelle moc pěkně kouká bohužel na lepší hodnocení nestačí. Zbytečná ztráta času! ()

Lilien

samozrejme nič nového, originálneho extra vtipného...navyše Dempsey a tí Škóti to je fakt banda nesympatických držiek. Ale mne to vynahradili krásne scenérie Škótska, krásna Mischelle M. , a aj babička s venušiními svetielkujúci-mi guličkami okolo krku bola super.Pre mňa príjemné spestrenie večera. ()

Judy24 odpad!

Tak se podíváme, co tady máme (bacha, trochu SPOILERuju): Nejlepší přátelé? ✓ On, který ji tajně miluje? ✓ Nedokáže s tím do poslední chvíle nic udělat? ✓ Ona si radši vybere toho prvního? ✓ Dobíhání do svatební síně na poslední chvíli? ✓ Žárlivá ex-přítelkyně? ✓ Pitomec, který vpadne na poslední chvíli do obřadu na koni? ✓ Ona si ho vybere, jenom proto, že je (a celou dobu byl) "ten pravý"? ✓ Vybodnutí se na toho chudáka, který za nic nemohl a tvůrci se ho ani nenamáhali udělat alespoň nesympatickým? ✓ A ještě ke všemu se mi nelíbila Michelle a Patrick si zbytečně moc holil bradu. Takže ne, tenhle film je na nic. Mně je toho prvního ženicha líto (připomíná mi to Teda Mosbyho z HIMYM, když ho Stella nechala u oltáře) a Paul Weiland se ani trochu nesnažil s tím něco udělat. Omlouvám se, tohle nestojí za nic. ()

jadran90

Ano, film vás těžko něčím překvapí a je sladký jako čokoládový dort, ale kdo rád čokoládu, pochutná si. Ostatní si raději vezmou ten citrónový. Kvalitativně film nedosahuje úrovně Svatby mého nejlepšího přítele, který hodně připomíná. Začátek je sice příjemný, ale poté se o charakterech postav nedozvídáme vlastně už nic nového. Sukničkář Dempsey si během šesti týdnů bez své nejlepší kamarádky Michelle Monaghan uvědomí, že bez ní nemůže žít, jenže ona si zrovna nabrnkne bezchybného ženicha. Vše je nám naservírováno na zlatém podnose, abychom si náhodou nemuseli něco domýšlet. Nicméně Dempsey se jako muž středních let chovající se jako puberťák osvědčil a Monaghan je zajímavá, neokoukaná tvář. Mockrát jsem se teda nezasmál, ale jejich vztah mě přece jenom přitáhl za srdce. Plusem je kvalitní soundtrack. Pro tři hvězdy jsem se rozhodl i z toho důvodu, že poslední třetina filmu se odehrává v působivém skotském prostředí. Hodnocení: 55% ()

DadysGirl

hlavní problém - nesympatická hrdinka... Problém číslo dvě - lovestory ve skotsku... Jinak by to byla průměrná romantická komedie... Tyhle dva průšvihy to ale stáhnou o hvězdičku níž... ()

ANTYCHRYST

Příjemná romantická komedie.. a hlavně neskutečně nádherná Skotská krajina :) k tomu dobrá hudba.. :) 65% a babka s kuličkami na krku je hodně vtipná :) ()

Cortesz

Další z mnoha romantických komedií, která je předvídatelná a průhledná až to bolí, tvůrci čekali, že do hlavní role obsadí sympaťáka Dempsey tak mají vyhráno, ale to se spletli, tento film je opravdu strašně předvídatelnej a průhlednej a i slepému by bylo hned jasné jak to dopadne. Michele Monaghan je sice hezká, ale zde s tím krátkým účesem mi přišla spiše nudná. Vtipných momentů zde také moc nebylo, spíše mi přišli jako našroubované, vnucené, chválím soundtrack, kterej je dobře vybrán a prostředí Skotska, jinak průměrná až podprůměrná romantická komedie, na kterou už pomalu ale jistě zapomínám. ()

epoh

Jestli ten film opravdu něčím neoplývá, je to originalita. Ale chtít něco takového od romantické komedie je skoro protimluv, takže u mě za ***. ()

ab.dul

Nebylo to tak hrozné. Docela příjemná romantická komedie o záletníkovi, který si uvědomí, kdo je jeho životní láska. ()

Quendi

Poněkud mdlé. Patrick Dempsey prostě není typ na troubu, lehkomyslného pelešníka ani hajzlíka, takže si to může hrát jak chce a stejně mu to nebudu věřit. Michelle Monaghan je zase dostatečně nevýrazná na to, aby tahle milenecká dvojice jiskřila skutečně jen minimálně. Což je škoda. ()

Bigwave

Stále se opakující styl natáčení romantických komedií. Nechci tento film jakkoliv shazovat, ale více jak dvě hvězdy si nezaslouží. Chápu proč se tyto filmy točí a budou stále točit. Ženská část publika, potřebuje tyto rádoby absurdní životní situace, které se jim bohužel nikdy nepřihodí. A hlavě, na co by jsme do těch kin s našimi polovičkami chodili. Vejde a neuškodí. ()

jafuska

Klasická oddechovka na večer, nebo i odpoledne, jak se to vezme, podobný žánry jsem viděla už tolikrát, že ani tento film není pro mě nic nového, ale byto to pěkný,herci také byli dobře vybráni, jen si říkám, kdyby takovéto pravé lásky byli i v životě, bylo by to také super, ale aspon se nechal dívák vtáhnout do romantiky ()

RigorMortis

Na prvý pohľad celkom príjemná vec so sympatickým obsadením, na druhý pohľad americký výšplech robený cez kopirák. No aspoň, že tam bolo Škótsko. ()

helrohir

Typicky "babská" komédia. Keďže som chlap, nemôžem očakávať, že ma takýto druh filmu zaujme vo zvýšenej miere. Nájde sa tu aj pár zábavných momentov, takže na jedno pozretie to bolo celkom znesiteľné. ()

lobo87

Veľmi príjemná romantická komédia s neopozeranými hercami, ktorý hrali presne to, čo bolo treba. Škótske scenérie ešte povýšili film na vyššiu úroveň... 65% ()