Hrdina filmu společnosti Columbia Pictures Jak ukrást nevěstu, Tom (Patrick Dempsey), si užívá života: je sexy, je úspěšný a ví, že se může kdykoliv spolehnout na Hannah (Michelle Monaghan), svou okouzlující nejlepší kamarádku, která je jediným neměnným prvkem v jeho životě. Všechno dokonale funguje až do chvíle, kdy Hannah odjede na šest týdnů pracovně do Skotska...a Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. Rozhodne se, že jakmile se vrátí, požádá ji o ruku - ale je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým a pohledným Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", rozpačitě souhlasí...ale jen proto, aby se mohl pokusit Hannah získat pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě. (oficiální text distributora)

Wargoo

Jednu dám za moju platonickú lásku, Michelle... inak strašná chujovina ! 1*... 12,321% PS: Dempsey je nesympatický klaun, ktorý patrí do TV, ne na plátno, že pán Bay !!! ()

Rathalos

Sympaticke herecke duo Michelle Monagham a Patrick Dempsey,sympaticka romanticka komedia,nadherna priroda,potesil ma tento film...:-) ()

Jajar

Nemám rád svatby, nemám rád Skotsko a už vůbec nemám rád Patricka Dempseyho. Že nedostal vzteklinu od nějakého z potulujících se ořechů, které každou chvíli hladil, nebo míčem do hlavy, když hrál s přáteli basketball bych ještě zkousnul, ale proč se zatraceně nezadusil těmi zákusky, co do sebe pořád cpal? Každopádně díky za pád z koně a závěrečnou ránu pěstí...doufám, že to Patricka bolelo. 2/10 (protože Oasis jsou fajn) ()

shereen

Nemam nic proti romantickym komediim, ale nesnasim trapne pubertalni vtipy typu svitici nahrdelnik. Ty dokazou vzdy vse zkazit a i z nadejneho romantickeho filmu s dobrymi herci udelaji frasku na kterou se prakticky neda koukat, protoze jste neustale ve stresu kdy na vas vykoukne dalsi "humor". ()

Yancl

Velice obyčejná a ničím výrazná romantika, která v podstatě nemá co nabídnout. Snad jen ohraný děj, který patří do kolonky "stokrát-viděného". Především první půlhodina se vyznačuje pochmurnou a extrémně nudnou atmosférou, která v žádném případně nepobaví a už vůbec nerozesmívá. Což je u tohoto typu filmu velké mínus a nějaké emoce ? Leda povrchně. Holt se jedná o slabý snímek, kterých je na trhu filmů nekonečno. [30%] ()

pepa3rd

Jistě, je to hloupočká romantická komedie, kterých je dvanáct do tuctu, ale naštěstí je to také "jen" ta hloupoučká romantická komedie, která se nesnaží předstírat nic jiného. Takže kdo čekal po svižném úvodu v závěru něco jiného, než naivní romantické klišé, bude opavdu zklamán. Lehce nadprůměrných 50 - 60 %, podle nálady :) ()

Koty

Tak tohle je pro mne skutečně velké zklamání, tu hvězdičku jsem dal... ani nevím za co, tam nebylo skoro nic co by se dalo vyzdvihnout, jedině snad soundtrack. ()

sefino

Příjemný film, který neurazí...má tmavší a světlejší chvilky, ale líbí se mi, že se obešel bez "tekutinových" vtipů a řady dalších "akcí", které můžeme poslední dobou dost často v komediích tohoto typu vidět...rozhodně doporučuji...ale upozorňuji na fakt, že konec na nás mává již od prvního titulku... ()

E lan

Dobrá romantická komedie se zbytečně debilní koňskou scénou před závěrem filmu. Dempsey není špatný jako komediální herec, scénář je napsán tak aby nikoho neurazil a aby si ho také nikdo dlouho nezapamatoval:-) Ale proč ne?! ()

haWranka

Jedna z opravdu mnoha a mnoha pitomoučkých slaďáren. Za dva dny (hm, možná i hodiny) nevíte, o čem to vlastě bylo, herci se rozhodně nepředřeli. A zajímalo by mě, kdy už konečně tvůrci romantických komedií pochopí, že hlavní hrdinové by měli bejt sympatický a ne jako osina... Odpad nedám jenom za krásný záběry Skotska. ()

Kvasekus

Očekávanej průběh i konec...V podstatě vůbec nic novýho snad až na to že hlavní hrdina nebyl Richard Gere a hrdinka Julia Roberts...Ovšem pár vtipnejch situací tam bylo řekněme ještě v té první půlce, ale ta druhá to už je katastrofa...pro mě 50% s přivřenejma očima ()

krizi

Zezačátku jsem vybuchoval záchvaty smíchu, ale později už zase tento film spadl mezi naprostý průměr amerických komedií, škoda... ()

waska

Vcelku průměrná romantická komedie, která nenabízí nic nového. Ale! Je tam Dempsey, kterého jsem si docela oblíbil. Je tam Monaghan, kterou má čím dál víc rád. A hlavně, je tam Skotsko a úžasný hrad Eilian Donan, který zbožňuju! ()

Colour

Rozmýšľam, čo sa dá pochváliť. Michelle Monaghan je sympatická. Negatíva: Dempseyho postava je tak neuveriteľne nesympatická, žeby som Hannah radšej nechala so Škótom. Ukážte mi chlapa, ktorý si po desiatich rokoch, kedy sa k najlepšej kamarátke správa ako k chlapovi uvedomí, že "k nej niečo cíti". K nesympatickosti postavy prispel i sám Dempsey. Toto bola komédia? Zasmiala som sa raz, a to od zúfalstva na neuveriteľnej trápnosti "vtipov". Scenár slabý priemer. Toto sa už nedá považovať ani za oddychovú komédiu na vypnutie mozgu. 45% ()

Oonika

Pěkná komedie, já s tím hodnocením tady nesouhlasím :) Bavilo mě to, Patrick je táááák sladkej a v mini kiltu naprosto k sežrání O:) Přišlo mi, že šlo o celkem originální nápady... navíc kouzelné Skotsko :) ()