poster

Hovory H ještě po dvaceti letech (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Československo, 1990, 17x52 min

 • NinonL
  *****

  Bože, to byla doba, kdy se ještě lidé smáli (nebo jen usmívali) inteligentnímu a laskavému humoru Miroslava Horníčka a jeho hostů. Nebylo třeba vkládat umělý kompars-smích, nebylo třeba nikoho ponižovat ani zesměšňovat, na nikom si honit triko, což je dnes pravidelnou součástí většiny "zábavných" pořadů. Chvála panu Horníčkovi.(29.10.2011)

 • Karlos80
  *****

  Geniální a velice kultivovaný pořad,vždy se skvělými hosty spoustou zajímavých vyprávění, scének a inteligentního humoru. Viz. původní "Hovory H" z roku 1969 (někteří hosté z původního pořadu, zde už bohužel nemohli být naživo-jak to škoda, tak byli alespoň ze sestřihu), a ještě něco navíc. Skvělý pořad, který si po právu zaslouží jen to nejvyšší hodnocení opravdu.(28.8.2007)

 • kulyk
  *****

  Čas je neúprosný, semele na prach i to, co pokládáme - či toužíme pokládat - za nezničitelné. Tedy i mistry slova a gest, které si PAN Miroslav Horníček ráčil zvát ku rozhovorům. Pročež žaluji, že po čtyřiceti zimách se již nesejdou.... Dříve jsem říkával, že čas je kurva. Není, čas je hajzl všech hajzlíků futrál. Kurva se dá alespoň na chvilku uplatit.(8.5.2013)

 • Prechytraly
  odpad!

  Nikdy nepochopím ten humbuk kolem bavičů typu Horníčka, Wericha nebo V. Dvořáka. Jejich status "ikon televizního humoru" mi přijde naprosto mytologický a fantaskní - něco jako nekritická notorická nostalgie typu "dřív bylo líp". Mám dojem, že průměrnost je tu zaměňována s genialitou, fádnost s laskavostí a naprosto průměrné frky s oduševnělými citáty. Člověk se u toho prostě nezasměje ani jednou, spíš jen žasne (jak se tomuhle může někdo obdivovat nebo smát)(3.11.2011)

 • Mishelen
  *****

  Kultivovaný, inteligentní a geniálně zábavný pořad, který už dnes v žádné televizi nenajdete. Navíc bez sprostých slov, takže by dnes Horníček neměl šanci se prosadit.:-( Staré černobílé díly jsou o něco lepší než ty porevoluční, ale i tak je to pořád na vysoké úrovni. Nejlepší díly s Werichem, Sovákem, Landovským a Pivcem. O něco později Horníček pokračoval s Hovorama v pořadu Hovory H z Paláce K. Po smrti Wericha zaujal jeho pozici u nás právě on.(3.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace