Epizody(17)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. Tvůrci série Chuck Lorre (Dva a půl chlapa) a Bill Prady (Dharma & Greg) vytvořili skvělou melanž vědy, superhrdinů i sexu. Johnny Galecki (Roseanne) a Jim Parsons (Soudkyně Amy) v hlavních rolích rozesmějí každého. (Magic Box)

Dusty56

První série boduje a to tak, že se pro mě osobně jedná o asi nejlepší v seriálu. A to z několika důvodu. Zaprvé, nic není ještě ohrané, v pozdějším sériích se budou scény přece jenom už trochu opakovat. Zadruhé, u každého dílu se zasměju snad víc než u posledních čtyřech sériích dohromady. Za třetí, všechno leží na Sheldonovi s Leonardem, ostatní nemají tolik prostoru. Ve chvíli, kdy ho Penny nebo i Raj dostanou, tak díly jsou přece jenom slabší. Za čtvrté, Penny se ještě nechová jako úplná mrcha. Za páté, v seriálu se ještě neobjevují absolutně katastrofické postavy (Amy a Bernadette), které ho později úplně zkazí. Určitě bych našel ještě více důvodů, ale tohle snad stačí k tomu, abych řekl tohle je nejlepší série nejen tohoto seriálu, ale i nejlepší série napříč sitcomy (bohužel to uznat i když mám radši Friends). ()

matej773

A tak to všechno začalo, dámy a pánové. Když se po takové době opět vrátím zpět na začátek, mohu vidět starou dobrou sestavu, ještě s dodržováním původní pointy seriálu. Kdyby to tak tvůrcům vydrželo... ()

HaDan

Na to že je to 1. série, tak jako boží. Ne u moc seriálů se povede start, ale tohle se fakt povedlo. líbí se mi celá ta atmosféra hlášky, že se proste člověk vůbec nenudí. Až na pár scén, tak je to prostě úžasný, takže zasloužených 90% ()

MatyRock

Legenda praví, že 1 série je téměř to nejlepší z celého seriálu. Partička čtyř sociálně nezdatných vědců společně se sousedkou Penny přinesla v první sezóně několik hodin smíchu a zábavy. První sérka = 10/10 sitcom. ()