Reklama

Reklama

Epizody(23)

Obsahy(1)

Věda o zábavě se vrací! Fyzikové Leonard a Sheldon a jejich potrhlí kamarádi si v práci podrobují vesmír. Doma si ale skutečný život – od řízení auta po randění – podrobuje je. V téhle sezóně si Leonard najde dívku. Sheldon zrovna tak (Sheldon?!). Howard skončí s Mars Roverem v příkopu. Raj se dvoří terminátorovi. Půvabná sousedka Penny podlehne kouzlu Věku Conana. A super chytrá, přespříliš sebejistá Leslie Winkler redukuje muže na pouhé bezpáteřné medúzy. Dvaadvacet zábavných epizod tvůrců seriálu Chucka Lorreho (Dva a půl chlapa) a Billa Prady (Gilmorova děvčata) a talentovaných herců s astronomickým komediálním IQ dokazuje, proč je Teorie velkého třesku takový hit. (Magic Box)

(více)

Recenze (22)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá sezóna seriálu mi nepřinesla jediné zklamání, jednotlivé postavy dostaly hloubku a nebylo epizody, u které bych se nebavil. Nepříjemně mě překvapilo pouze okamžité zmizení Dr. Stephanie, aniž by se o ní později někdo zmínil, ale rychle jsem tvůrcům odpustil a za odměnu mě seznámili s Leonardovou matkou. Jinak jsem byl po všech stránkách spokojen, po celou dobu jsem se skvěle bavil a nuda nepřichází v úvahu. ()

HaDan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tak tady klobouk dolů! Snad nejpovedenější série! Leonardova matka je prostě skvělá a tomuto seriálu dává hodně! Skvělý hlášky trošičku je tu i vidět vývoj postav hlavně u Penny, Leonarda a také Sheldona. U žadný epizody jsem se nenudil vůbec jsem nebyl zklamán.. I když tohle hodnocení jen tak nedávám ale tohle si prostě zaslouží krásných 99%!! ()

Reklama

Bestfan112 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série je také skvělá jako první série, Sheldon je furt stejnej jako v první sérii, Leonard si stále snaží furt nabalit Penny, Howard se vlastně taky snaží nabalit Penny, akorát on se snaží nabalit každou sexy kost, Raj mluví s holkama, ale když má v sobě alkohol, a Penny je furt hloupá ( nechci ju urážet ). Jednak v šesté epizodě byly dvě postavy, které si chtěly nabalit Sheldona, ta Ramona Nowitzki je trochu( nevím jak to vysvětlit, ale to je jedno ), pak ta druhá na konci též epizody byla strašně Cute!!!!!! Pak ta Summer Glau, která je taky krásná. Shrnutí: Tahle série je stejně dobrá jako předchozí. Série 10/10 ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Brilantní a geniální. Nevím sice jak dlouho si Teorie udrží tuhle úroveň, ale druhá série je parádní sitcom. Najednou mě nebaví jen Sheldon, ale všech 5 hlavních postav je skvělých a dávají vzpomenout na geniální HIMYM. Ubylo teorií a seriál se více zaměřil na postavy a klasický sitcomový humor, který Teorii sluší. Skvělá série, doufám v další podobné! ()

peetrejr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to za mnou. Musím teda povedať že nenudil som sa. Len nesmial som sa ako pri prvej sérii. Áno jasné boli tu časti ako Stretnutie s Terminátorom ale ako celok to vidím na 3*. To čo bolo vtipné v prvej tak v druhej moc nen. Znamená to že vtip dostal poloúsme. A Sheldon už začal používať legendárnu hlášku BaZiNgA. Neviem či som "nadržaný" na tretiu sériu. Ale pozriem si to.:) ()

Galerie (111)

Zajímavosti (133)

  • Když Penny (Kaley Cuoco) sbírá ze země nákup, tak má kabelku přehozenou přes rameno. V dalším záběru je ale položená na schodech, na kterých později navíc změní svou polohu. (Duoscop)
  • Sheldon (Jim Parsons) říká, že od doby, co ho matka přestala kojit, nic nezapomíná. Při jmenování hereček, které hrály Catwoman, ale zapomněl na Lee Meriwether. (GreatestFan)

Reklama

Reklama