mira.l

Slušný soundtrack, krásné prostředí Havajských ostrovů a krásné obrovské oči a úsměv Mily Kunis. To jsou asi tak všechna pozitiva tohoto jinak navýsost pitomého počinu, jehož značnou část náplně tvoří pitomé kecy, visící pánská přirození a hysterický brekot hlavního hrdi... e-e, pardon, představitele hlavní role. První polovina velmi, a to velmi, nudila, trochu mě to přišlo koukatelné až v poslední zhruba třetině. Za výše zmíněná pozitiva dvě *, ale víc ne. ()

ER

Zajímavé a pokud budete pozorní, pak si můžete všimnout řady "skrytých" sarkasmů a ironie v dialogových scénách,občas protkané komičtějšími scénami. I pointa (spíše ponaučení) je skvělá,ale přesto to na mně film jako celek působil trochu odtažitě. No uvidíme, jak si ho pustím podruhé. ()

ZnalecH

Začátek filmu je celkem hrůza. No, ale na druhou stranu, to rozchody bývají. Ale postupně se to rozjíždí a nabírá to otáčky. Pak jsem se chechtal a válel po zemi. A o to lepší je konec. Tam jsem přemýšlel nad citronem a brusinkami u svíčkové - nejdříve sníte citron a potom jsou brusinky to nejsladší, co jste kdy ochutnali. (Nebo se ten citron nejí?) ()

rivah

Zábava pro puberťáky, přerostlé puberťáky a opožděné puberťáky. Zejména ty americké a ty, co se v nich zhlížejí. ()

Looka

Z trojice Superbad, Zbouchnutá a Kopačky je to asi nejslabší, ale pořád hodně vtipný film. Nejlepší postavou je asi ujetý (to jsou v tomhle filmu všichni) rocker z Londýna. Taky jsou díky Sarah skvěle zparodovány současné "akční" seriály. Pověstnou třešní na dortu je loutkový muzikál Drákula na samém konci. ()

fojtas

asi jsem si v tomhle filmu nenasel tu svoji scenu.hlavni postava a jeji predstavitel byli super, ale jinak me na tomhle filmu nic nezaujalo.naprosto klasicka romanticka komedie. ()

BaronX

Film, který předvádí jedno klišé za druhým ... ale i přesto jsem se bavil "kurevsky" královsky ;-) Hlavním plusem je (jak už to tak u filmů, ke kterým Apatow alespoň přičichl) humor, který není stupidní ani infantilní, ale kreativně se strefuje do rádoby trendu současného "netuctového" diváka. Jason Segal hraje stejně dobře jako v HIMYM, Kristen Bell je lehce unylá a sympatie si příliš nezíská, dívčí zastoupení tak zachraňuje na celé čáře okouzlující Mila Kunis - pro jejíž kukuč by vraždil nejeden mužskej ;-). Slabinou filmu je závěr - romanci jak z červené knihovny si mohli tvůrci filmu odpustit (čeká ho 99,9% diváků) a právě proto to chtělo lehce šokantní závěr ve stylu černého humoru a tahle komedie mohla mít FIVE STARS, takhle je to za pěkných 70%. ()

renegrido

Průměrná americká komedie. Ničím výrazná, a proto ani nezanechala hlubší dojem. Myslím, že po nějaké době bych ani nebyla schopná si děj vybavit... ()

gamcak

Prečo každý, kto má v riti dieru, chce napísať scenár k filmu? Russell Brand je jediný kto tento film zachraňuje. ()

Grissom

Jason Segel na to ma a ukazal ze je dobrym hercom. Zvladol to na moje prekvapenie velmi dobre a vyborne mu sekunduje Mila Kunis!Naopak trosku ma v tomto filme sklamala Kristen Bell ale to je len moj pohlad:-). ()

MadCaddy

'I've lost a shoe... have you seen it anywhere? Excuse me, missus, I've lost a shoe... like this one. It's like this one's fellow... it's sort of the exact opposite in fact of that - not an evil version but just, you know, a shoe like this... but for the other foot. Otherwise I'd have two right...' ()

JohnVodka

Sranda a láska na Hawaii. Fakt povedený. Každá role měla svoje kouzlo, nikdo se ve filmu neztratil a to se mi líbí. Skoro se mi nechce věřit vlastnímu hodnocení, ale hodně jsem se nasmál, takže nemůžu jinak než za plnej. ()

wito

trochu ina romanticka komedia bez zabehnutych klise s miernym nadhladom a vtipnymi vsuvkami, no stale len nadpriemer niecoho, co nie je mojou skutocnou salkou kavy. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru