gocatgo

Aldous Snow je jedním z nejlepších filmových charakterů, který by zasloužil víc vytěžit (což se v Get him to Greek stalo, díkybohu) a každá scéna, ve které se objeví, je neskutečná. Segel je charizmatický klaďas už z HIMYMa a Kristen Bell (mimo jiné ze seriálu Slepá Medicína :D) předvádí milý výkon. Apatowská komedie za čtyři hvězdy. ()

Martin_W

Hezké pokoukání s HIMYMáckým Jasonem Segelem. Více romantický než zábavný film s trochou toho dramatu. Celou dobu jsem si říkal že bych si na místo Segala dokázal v jeho roli představit Matta Perryho, nebo přímo Patrica Harrise. Nevím, nějak se mi prostě Segal v hlavní roli nepozdával, ale co už. Film se povedl a většina fanoušků HIMYM, nebo Komedií by si "Kopačky" neměli ujít :) 66% ()

Ollie235

Výborná herecká sestava je hlavním tahákem tohoto filmu- Segel nenápadný, ale uvěřitelný a hraje na můj vkus dobře, Russell Brand jako naprostý úchyl skvělý a Mila Kunis je prostě úžasná (natolik zastínila Kristen Bell, že ji do tohoto výčtu psát ani nebudu). V druhé řadě pak přichází příjemný scénář a několik velice povedených scén a vtipů. Dobrá letní komedie, kterou si rád v budoucnu pustím ještě jednou. ()

Mikino00

Trošku hloupoučká šablonovitá komedie s idiotským Segelem a překrásnou Milou. Objevilo se tam pár vtipných postav, ale to nestačí na vyvážení hloupostí a klišé. ()

lareinna

Pane Bože, fakt som sa nudila a Jason Segel hral neohrabaného blbca - a zahral ho teda dobre, navyše tá jeho desná postava.. tak toto je účinné ako 100% antikoncepcia. Pre mňa nezáživný film v princípe o ničom.. ()

ADIO45

Rozhodne se jet na Havaj, jenže shodou okolností se ubytuje ve stejném hotelu jako jeho ex se svým novým přítelem, rockovou hvězdou, která nenechá na pokoji žádnou sukni. Film není jen nějakou bezduchou komedii, má i jistou dějovou linku, přesto se člověk několikrát opravdu s chutí zasměje a rozhodně dobře pobaví. Jelikož jde o film americké produkce, nesmí chybět happy end, ovšem neprozradím jaký přesně, jelikož opuštěný muzikant se na ostrově seznámí s hotelovou recepční. ()

Zombi

Opravdu povedená komedie o strastech rozchodu a marného zapomínání na bejvalku, která tráví dovolenou ve vedlejším apartmá s novým šamstrem, kterej je navíc celkem sympaťák. Zasmál jsem se hodněkrát, atmosféra je pohodová, Segel je v této poloze výbornej a zbylá parta taky nezaostává. Když už hrozí klasické romantické klišé, ukáže Segel nádobíčko a je vymalováno, tedy obrazně :-) Zasloužené 4 hvězdy. ()

Marys

Príjemná letná komédia. Niekde možno trochu prepísknutá, či príliš detailná, na druhú stranu vcelku dobré osvieženie. Zaujímavé charaktery, navážanie sa do rôznorodých klišé a trápnych záležitostí, aby to nakoniec takčitak vyústilo do ďalšieho gýču. Každopádne, prejsť z Kristen Bell na Milu Kunis, to sa niekto má. ()

Santino7

Mila Kunis (Tie roky sedemdesiate...) a Jason Segel (How I Met Your Mother), dvojica hlavných protagonistov. Duo, kvôli ktorému som mal dobrý pocit, nebál som sa. Vedel som, že obaja majú potenciál do filmu vniesť komediálne prvky, ktoré mám v tomto žánri fakt rád. Ako som čakal, tak sa v podstate aj stalo, obaja podľa mňa excelovali. Hlavne Mila Kunis je úžasná, zbožňujem jej humor. Dostal som nekonvenčnú romantickú komédiu, ktorá sa veľkým oblúkom vyhýba najväčším klišé, aké podobné snímky poskytujú. Nehrá zbytočne príliš na city (dobre, niekedy by sa dalo možno aj trochu ubrať), je to vyvážené tak akurát, dialógy sú pomerne inteligentné, mnoho vtipných momentov, zopár úsmevných hlášok, pekné prostredie (Hawaii nesklame). Jednoducho všetko, čo od tohto žánru môže človek dostať. 4/5 ()

Jaro_slav

Je to tak nepravděpodobný, až je to právě proto skvělý. Banální příběh, v němž žádná z vedlejších postav není do počtu a v němž hloupý vtip je proměněn v chytrý jen tím, že je použit v nápadité souvislosti. Poctivá šedesátka, ze který pro mě osobně osmdesátku uděla HLAS Mily Kunisový. ()

H4ku11

Tento film ma dokáže vždy aj po viacnásobnom zhliadnutí rozosmiať. Herci mi neuveriteľne sedeli do svojich postáv a každý kúsok zapadal kam mal. ()

Rufete

"He turned down a blow job from his ex-girlfriend... mid-blowjob. You know how hard that is for a man? It's called blue balls. He's like Gandhi! But better - he likes puppets!" Komentář může obsahovat spoilery. Moc příjemná komedie s pěknými holkami (Kristen Bell, Mila Kunis) a několikrát obnaženým Jasonem Segelem. Pokud si scénář napsal sám, tak to beru, ale jinak nevidím jediný důvod, proč bychom se na TO měli dívat. Začátek byl sice trochu zdlouhavější a hodně bych z něj vynechal, ale jakmile nastala uvolňující atmosféra na Havajských ostrovech, tak jsem se začal bavit. Sarah Marshall je naprosto nádherná a kdybych byl já Peterem, tak bych ji na konci rozhodně kvůli té druhé neodmítl. Však sakra; kdy se vám tak nádherná blondýnka ležící na posteli sama nabídne? Takové šance je třeba se chopit. Film měl hodně pěkných momentů, ten zpěvák se vždycky vytasil s tak trapnou větou, až nakonec byla vtipná, scéna na toaletách s fotkami holek, vodopády, Havajští mužíci a hlavně taky dva novomanželé s problémy při sexu. Nadprůměrná komedie. ()

kritiklon

Svěží letní komedie se sympaťákem Jasonem Segelem a sexy Milou Kunis není žádnou jedinečnou záležitostí ale určitě neurazí. Odpočinková a nenáročná zábava. 3* za 66% ()

raky5

Tento rok som zatiaľ očakával 2 americké komédie. Be Kind Rewind a Forgetting Sarah Marshall. Lepšia, vtipnejšia a pozeratelnejšia bola určite druhá, no neznamená, že bola skvelá. Očakával som od toho určite...Segela mám rád vďaka HIMYM a aj tu je dobrý. Určite ukázal viac ako len svoj penis. :) Sila tohto filmu spočíva najmä vo vtipnosti postáv. Nevyskytuje sa tu nejak veľa fórov, vtipných scén, ale celá atmosféra je taká príjemná, komediálna. Určite vďaka charakterom - či už učiteľ surfingu, čašník alebo skvelý anglický hudobník (Russell Brand). On je na celom filme asi to najlepšie. Teda ak nerátame prekrásnu Milu Kunis, ktorá určite zatienila Kristen Bell. :) ()

Gore

Jedna z mála komedií poslední doby, která je nejen vtipná, ale i inteligentní. Ale plno prvků by se dalo využít ještě víc, ale i tak je to v dnešních komedií nadstandard. A Mila Kunis, to je prostě kus. ()

Simgal

Původně jsem této komedii dal jen 2 hvězdy, protože mi nepřišla tak vtipná a navíc jsem ji viděl jen s dabingem. Je neskutečné, jak občas dokáže dabing film potopit. Nedávno jsem Kopačky viděl v originálním znění a byl to naprosto odlišný zážitek. Smál jsem se opravdu často a to i díky Jasonu Segelovi. Musím se přiznat, že při prvním shlédnutí mi mi nebyl moc sympatický. Za tu dobu jsem si ale moc oblíbil jednu věc, díky které jsem naprosto změnil názor. A tou věcí je samozřejmě seriál Jak jsem poznal vaši matku, kde je Jason coby Marshall Erriksen parádní (stejně jako všichni ostatní tam:-)) ()

Oxymoron

Tak to vidíte - Jason Segel se představil v Machrech a šprtech a přes How I Met Your Mother si to střihl rovnou do hlavní role Kopaček. A Kopačky se povedly. Žádná fekální komedie, ale povedená a vtipná two men shows (Russel Brand je tu skoro až kultovní :). ()

dezert

Nehorázně upřímná, nehorázně komická, tak strašně realistická romantická komedie, s tak absolutně uvěřitelnejma postavama a jejich problémama, až prostě není možný nepovažovat ji za perfektní. Žádný karikatury, žádný dialogy z nějaké blbé červené knihovny, prostě skutečný problémy a jejich dost skutečný řešení, který občas vypadá neskutečně. ()

JK-Stinger

Tohle je výborná komedie která působí jako celovečerní díl How I Met Your Mother o Marshallovi. Jason Segel totiž hraje úplně stejnou citlivku jako v seriálu. Některé jeho výlevy jsou až trapné a člověk by mu nejradši jednu natáhl, aby z něho nebyla taková troska. Naštěstí je to tak ve filmu záměrně a dává to příležitost ke spoustě dobrých gagů. Výborně jsem se bavil, jenom si mohli autoři odpustit ty nepříliš líbivé záběry Jasona v rouše Adamově. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru