vorenus

Jestli tohle měla být komedie,tak kde jsou nějaký vtípky!Trapák v hlavní roli a hodně předvídatelný trapný finále!Z celkem zajímavého tématu nevytěžili tvůrci vůbec nic! ()

eagle-eye

Překapivě inteligentní romantická komedie, to jsem vážně nečekal, že se mi to bude celkemi líbit... Nebýt takového toho schematického nalajnování a černobílého děje, bylo by to za víc. ()

Ratherfly

Abych řekl pravdu, po prvních asi 20minutách sem to chtěl vypnout s tím, že takovouhle ucouranou kravinu sledovat prostě nebudu a dám si něco jiného. No nakonec jsem rád že jsem to trpělivě přečkal, poněvadž když se děj přesune na Havai, na scénu příjde Mila Kunis (nádherná to žena) se svým jemně nachrapťelým sexy hlasem a ubrečený Jason Segel se konečně(!) pochlapí, vyleze z toho taková příjemná cock-fuck-apatow romantická komedie. Být to méně předvidatelné, ale hlavně kdyby Segel místo ukazovat ptáka před kamerou ukázal větší koule při psaní scénáře, bylo by to za pět. achtung! v závěrečných titulcích je fake-trailer na nový seriál se Sarah Marshall; nicméně pokud vám to (pokud jste už viděli) uteklo, buďte vklidu - o moc jste nepřišli. ()

MareT.

Rozhodl jsem se dát tu 4 hvězdičku teď, protože je to opravdu povedená komedie. Teda....první polovina je opravdu vtipná, ta druhá už je spíše o té romantice...ale Appatow zase nezklamal...jen tak dál...:-) ()

B4TM4N

Ve chvíli, kdy by na vás třeba jen okrajově chtěla vlézt sentimentální romantika, vám Segel ukáže péro a hned je zase nápaditěji. ()

Rssa

Přisprostlá a hodně vtipná komedie s moulou Segelem, který se snaží dostat z rozchodu s televizní hvězdou, pro jejíž pořad píše hudbu. Spoustu nekorektních vtipů (samotná scéna rozchodu), perfektní hudby (písně Aldouse Snowa, upíří opera...) a dobrých a charismatických herců (Russell Brand) zabaví celou stopáž. 80 % ()

dopita

Peter hned v úvodu filmu dostane kopačky od přítelkyně Sarah, se kterou žil pět let. Nějak se z toho nemůže vzpamatovat a tak se vydá na Havaj, aby přišel na jiný myšlenky. Sarah se taky vydala na dovolenou a co čert nechtěl, ubytovala se ve stejným hotelu jako Peter a navíc je tu se svým novým přítelem Aldousem. To je něco, co Peter vůbec nemůže potřebovat. Naštěstí hned na recepci potkal Rachel a i přes svý na na kusy rozervaný srdce zjistil, že díky ní by dovolená nakonec nemusela být zas tak špatná. No klasickej romanťák to je, chvílema dost přisprostlej, ale naštěstí vtipně, ne vulgárně. Navíc jak se ukáže, postavy nejsou černobílý: ukáže se, že i klaďasové dělaj chyby (Peter a Rachel) a postavy né až tak kladný (příčí se mi říct záporný, protože takový se ve filmu nevyskytujou) nejsou zas tak špatný, jak se v podobných filmech zhusta stává (Sarah a Aldous). Herci jsou sympatičtí (i když nahatýho Jasona Segela nám tvůrci ukazovat nemuseli) a herečky navíc pohledný. Bavil jsem se. ()

Pitrson_CZ

Prijemna rekl bych tak trochu netradicni romanticka komedie :)...hawaii,sex ,dobra davka humoru a romantiky + Russell Brand...este je zapotrebi zminit skvele herecke obsazeni ktere se do filmu skvele zapada....maloktera romantika me takhle pobavila :)) ()

Paity

Na jedno se podívání nebo pro milovníky seriálu Jak jsem poznal vaši matku je to určitě dobré a rozhodně to nezklame. DVD do poličky s tímto filmem si ale asi nedáte. ()

1860

Člověk čekal další stupidní komedii s hromadou klišé, ale dostal překvapivě inovativní, klišé prostou svěží komedii bez klasického záporňáka a s neuvěřitelně krásnou Milou Kunis :-) ()

tom.nosek

Už jenom za ty camea a vedlejší role by si Forgetting Sarah Marshall zasloužilo vysoké hodnocení - Paul Rudd, Bill Hader, Jack "Kenneth" McBrayer, Jason Bateman, Jonah Hill (ten je tedy trošku podprůměrný), ale hlavně Branscombe "Bobby Sixkiller" Richmond. Hlavní postavy jsou pak symptické a uvěřitelné. Co se týče příběhu, je takový havajsky jemný, klidný, vítr ve vlasech... A i toho humoru tam bylo dost, od plačící paní seshora přes skok do vody a cvičení jógy až po závěrečné loutkové představení. Hodně poctivé čtyři hvězdy, jako guilty pleasure uvažuji i o pěti. ()

Káronoš

Zábavná a vtipná komedie, tvůrcům zde nechyběla nápaditost ani odvaha, při extrémnějším humoru. Za scénu s předstíraným orgasmem, za sympatické postavy v čele se zábavním Russellem Brandem a za nádherné ženy, oplívající celým filmem jsem nemohl dát méně než 4*. Přes pár zbytečným scén a drobných chyb, jsem se přecejenom dobře pobavil. Hodnocení: 7/10. ()

blues

pro film s tak jednoduchým a přímočarým námětem by bohatě stačilo 80 minut, občas už to bylo trošku nudné, opakující se. Ale jinak fajn pohodovka ()

Angelino

Nahota v úvodných obrazoch ma prinútila skontrolovať, či skutočne film, ktorý som chcel. No taký je. Občas sexistický, občas prekvapivý, občas celkom čitateľný, no neustále zábavný a v správnom rytme. Mňa teda úplne stiahol do deja. Pár krát som sa prichytil, ako hovorím smerom k obrazu „To fakt neurobíš, to nepovieš. Nie, nehovor jej to!“, alebo „ Nie, nechoď tam!“. Bol som veľmi zvedavý na záver, kde v tomto žánri často miera sladkých prímesí niekoľko násobne prevyšuje zdravú dennú dávku, no v tomto prípade kuchár zostal v rámci „zdravej výživy“ a namiešal pre mňa tak akurát. Navyše, ten muzikál by som si z radosťou pozrel celý a prepojenie úvodnej so záverečnou scénou je krásnou bodkou. ()

Wishkah

Romantická komedie, která se drží pravdiel ale dokáže je i překračovat a různě překroutit. Jason Segel vymyslel dobrý scénář a mě se tahle komedie opravdu hodně líbila. Bavil sem se každou chvilku a vzdávám hold i Segelově odvaze ukázat doslova všechny parametry svého hereckého umu. ()

VonoXX

"Rejža" si asi myslel, že když dá do každé druhé scény trošku toho sexu, tak má vyhráno. Bohužel jsem se vůbec nebavil a Segelův penis na tom moc nepřidal. Jestli bude filmová kinematografie postupovat stejně, můžeme se těšit na klasický porno ve 3D! Nejsem proti erotice ve filmu, ale když je film na erotice postavený, tak je to ubohý. 1* za nádhernou Mila Kunis, jen díky ní jsem se dodíval [21%] ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru