andaAanda

super, vtipná, nekorektní romantická komedie . svým způsobem majstrštyk, škoda, že autoři si potom nedali hned pokoj. ()

R4du5h

Úžasná romantická komedie. Ani po několika zhlédnutích nepostrádá vtipnost a jisté kouzlo, které vytváří příjemné prostředí a mimo jiné také několik krásných písniček. Mno a potom Jason Segel (známý zejména jako Marshall Eriksen z HIMYM) je prostě a jednoduše skvělý. K dokonalosti už chybí jen málo. 80% ()

JARDAHONDA

Vtipný příběh, se špetkou romantiky vypráví o tom, jak je někdy těžké dospět a překonat bolest z rozchodu. Mila Kunis se ve filmu vyjímala, jako perla z moře. ()

+sfinx+

Opět jeden romantický, který v klidu zvládnu. Kromě oblíbených herců to má vcelku (až na pár míst) dobrý spád a vtip. Romantiky tam zase není tolik, aby to pánské publikum otrávilo a pokud se někde slabší minutka najde, Kunis a Bell to bohatě vynahradí. ()

Kritik

Viděl jsem, chápal jsem, ohodnotil jsem. Tenhle film má prostě všechno. Vidíme zde temnou i světlou stránku rozchodu a já se chci dívat znova a znova a.... ()

mimca77

Film, ku ktorému som sa dostala náhodou a začala ho sledovať s dávkou skepsy...až po štvrťsekundový záber na penis Jasona Segela. Učaroval mi sarkastický humor, búranie všetkých možných hollywoodskych klišé a jedna prekvapivá scéna za druhou od nahého objatia, famózneho vystúpenia Russela Branda s jeho „Inside you“ cez orgazmickú súťaž až po bábkového Draculu, ktorého by som si naozaj rada pozrela :-) Mila Kunis je očarujúca (potvrdené mojim gay kamarátom) a jej Rachel je jednoducho skvelá, top scéna je pre mňa stretnutie s bývalým na pláži. Kristen Bell ako Sarah Marshall je krásna, občas trocha nudí, ale má svetlé momenty, najmä akrobatické vystúpenie po Petrovom „But I know Sarah, and I'm pretty sure I just ruined her day“. Čerešničkou na torte je mnoho roztomilých vedľajších postavičiek, ktoré dotvárajú kolorit filmu (ryšaví mladomanželia, učiteľ surfovania, barman...), ale pre mňa je favoritom Petrov brat so svojim dokonalým manželstvom, ktorý je tak krásne iritujúci, až by som mu rozbila hlavu ananásom :-) „Jak to prosím tě mluvíš? Ty snad ani nejsi můj nevlastní bratr. Jsi nevlastní cizinec!“ ()

marti28

Příjemná a hlavně jedinečná komedie s dobrými hereckými výkony. Velmi mě zde překvapil především Russell Brand ve svém alter egu Aldouse Snowa. Film je plný vtipných situací, u kterých jsem se od srdce zasmála. Dalším plusem pro mne je, že se do tohoto filmu neprotlačil pro mě již příliš otravný Seth Rogen. ()

pie.com.key

Příliš mnoho kůže Segela, pár úsměvných scén a jeden pro mě nepředvídatelný moment. Vlastně to nebylo tak špatné, jak jsem si myslela. ()

Kat_u_lik

Většinou mě tyhle filmy nic moc neříkají, ale tady jsem se smála celý film. Opravdu sexuální (jestli se dá tak pár scénám říkat) film na úrovni... ()

verbal_cohle

Nechytlo mě to. Spousta kliše scen s málo humorem. Dobrá byla postava Jonaha Hilla, Segel byl ukňouraný sympaťák. Plus za 'návratovou scénu' s Kristen Bell. ()

DanteSK

Väčšinou mám rád komédie tohto typu. No pri tomto filme som sa vôbec nebavil. Jason je dokonca môj obľúbený herec ale tu ma doslova unudil. Zabitých 111 minut môjho života. Nechápem také pozitívne hodnotenia. Kvôli nim som si tento shit pozrel. ()

SNCIS

"Měli jsme tu stížnosti, že tam hystericky brečí nějaká žena." - "Jo, taky to tu slyším a vypadá to, že jí je teď opravdu moc těžko. Myslím, že to jde z patra nade mnou." - "Jste v nejvyšším patře." Přecitlivělý Jason Segel dostane kopačky! Ženy si přijdou na své, protože Segel hned na začátku ukáže nádobíčko. Chlapům se zase bude líbit Kristen Bell v bikinách nebo Mila Kunis, která má na pánských záchodcích foto - nahoře bez. Když to shrnu kvalitní herci, krásné prostředí a ujetý humor. Komedie mě bavila téměř po celou dobu. - 80%. ()

mirika39 odpad!

Aj by som udelila jednu hviezdu za Jasonovho obnaženého bimbása (moja poklona), ale na hlavu postavený a chaotický dej to celé kazí. ()

patient333

Príjemná komédia, ktorá stavia skôr na životnom humore než na hláškach. Z romantických komédií sa radí skôr k tým lepším avšak niekedy mi tá presladenosť nesadla. ()

Sejkorka

50 %, zaokrouhleno na 3 * , protože Mila Kunis. Kdybych nevěděl, že tam hraje, tak bych nedokoukal. Začátek je na 1* , pak se konečně objeví krásná Milča s velkýma očima, Peter přestává brečet, přibývá vtipných scén. Závěr klasický americký romantický, ale o to tu jde. Nicméně, srovnání s "Kamarád taky rád" - 72% , na začátku 3.stovky v oblíbenosti, a tímto - 71% je fakt rozporuplné. Pro mne je ten rozdíl obrovský. PO DRUHÉM shlédnutí zvyšuju na 60 %, čili čisté 3* , Pokud je člověk připraven na ubrečenýho Petera a ví, že se objeví Miča, hned se na to kouká líp :) ()

Mr.Pink

Člověk nemůže nemilovat komedie, které jsou na první pohled stupidní, ale strašně dobře udělané. A to je přesně případ Forgetting Sarah Marshall. Minimum hluchých míst, dobře zvládnutý tradiční patos ala "20 minut před koncem se vše posere, ale rychle napraví" a hlavně kvalitní scénař od Jasona Segela, který si roli napsal prostě a jednoduše na tělo (v některých záběrech až moc). Neopomenul bych ani, že za skvěle blbým humorem se skrývá vcelku přesvědčivá výpověď o porozchodovém martyriu, nahodilosti událostí, které ho provázejí. Atmosféra toho, jak nelze nic mít ve vlastních rukou, spojená s citlivým humorem je prostě hlavním úderným duem tohoto filmu. Kunis se Segelem to ale taky šlape! ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru