Epizody(13)

Se školou to nejde, ale bez ní také ne. Lásky, výhry, prohry - v lavicích i za katedrou, to vše čeká diváky v novém třináctidílném rodinném seriálu České televize. (Česká televize)

xaver

Další důkaz úpadku české televizní tvorby, která s odřenýma ušima přežila rok 2000, ale systematicky si kope svůj hrob. Ti tvůrci těchto seriálů jsou snad podplaceni komerčníma televizema s cílem zlikvidovat veřejnoprávní televizi, popř. s cílem dokázat, že když oni natočí slabý TV seriál, tak Česká televize je vždy trumfne a natoči něco ještě horšího. ()

eagle-eye odpad!

To si snad někdo dělá prdel nebo to nemyslí vážně... Neříkejte mi, že i tahle nebetyčná hovadina šla z mých koncesionářských poplatků...?? To je naprostej shit, jako jsem už dlouho neviděl. "A komu tím prospějete???" ()

Paity

Klasická produkce ČT v posledních letech. Seriál, který má ale tolik dílů, co jedna epizoda Dextera. Už je to to odsuzuje k neúspěchu, protože těžko můžete rozvinout postavy nějakým směrem, navíc když je většina z nich neuvěřitelně nesympatická. ()

Carodej_pes odpad!

Seriál svou odpadovostí tak unikátní, že by se dal klidně ohodnotit pěti hvězdami. To bych se ale u jeho sledování nesměl cítít trapně a znechuceně... ()

Kratoc odpad!

Když vidím na co jdou peníze z koncesionářských poplatků, tak si říkám: Zaplať pan Bůh, že jsem se té televize zbavil. Opravdu o nic nepřicházím. ()

dainio

Tak česká televize přišla s pokračováním My všichni školou povinní..no bohužel se to nepovedlo...obsazení těch dětí je otřesné....a známí herci to nezachrání.Ale dám aspon dvě hvězdičky, protože si myslím,že ČT se alespon snaží dělat rozumná a inteligentní díla. ()

lolaloka odpad!

Tak to je další slátanina, která kdyby nevznikla, vůbec nic by se nestalo, o nic vás neobohatí, nedotkne se vás a hned s titulkami zapomenete, co že to dávali... A ti herci by taaaak hráli a nemají co....tak končí v takových pitominách, až je člověku stydno ( škoda jich, Javorský, Steinmasslová, Vladyka, Kříž, Táborský, Vízner...to musí hrát takové stupidity o ničem?proboha scénáristi, dejte si s tím aspon trochu práce.. achjo) ()

Keram42

Míro Balajko, co to proboha je? viděl jsem děti tancovat diskoteku ve školní jídelně, kluk s berlí dělala DJ, němá holka přebalila třídní krásce kluka, tlustá slečna je hvězdou třídy. Takhle vypadá dnešní škola? ()

Aida odpad!

Neuvěřitelně slabmyslný seriál o vesnické škola, která se složením žákům i atmosférou ve třídě vymyká naprosto všemu :-) ()

aronofsky odpad!

O-D-P-A-D!? Slabé slovo. ČT opět dokazuje, jak se může zvysoka vys..t na diváka. Peníze přijdou i tak, tak proč se snažit, že? ()