Gothar

Bol to prvy 3D film, ktory som videl a preto je mozno moje hodnotenie ovlyvnene, ale faktom je to, ze som sa dobre pobavil a vstupne som nelutoval. Ozivenie v podobe pirata Bucka bitam a musim priznat, ze som sa na nom bavil najviac. Dokonca aj slovensky dabing je tu celkom podareny. Aby som to zhrnul: Ice age 3 urcite stoji za pozretie a kto moze, nech ide na 3D. ()

st.jim

Já jsem byl celkem překvapený, protože jsem se trojky docela obával. Úsvit dinosaurů byl ale příjemným pokoukáníčkem se spoustou srandy a neskutečných vylomenin. Myslím, že je o kousek lepší, než díl předchozí ale na jedničku to rozhodně nemá. Určitě ale můžu doporučit a byla by škody, kdyby jste si tento animák nechaly ujít. dávám 3+ ()

Sonnik

Lepší než dvojka, ale originality jedničky nedosahuje. Ale i tak se najdou hodně srandovní epizodkové momenty jako malí rexíci, let na pterodaktylech, bitka s raptory nebo vlastně všechny scény, kterých se účastní coolový Buck v podání parádního dabingu Simona Pegga. Pixarovka to není a nikdy nebyla a nikdy nebude. "I knew that guy when he was a caterpillar, you know, before he came out. " ()

Samuel7

Tahle velká parta mě nepřestává bavit, a když se k tomu ještě přidali Sidovi maličcí dinosauři a Scratova vyvolená, není co řešit. 80% ()

JimmyII

Pořád stejně primitivní, šablonovité a jednoduché, ale postavené na náramně vtipné situační komice, takže to funguje přesně tak, jak má. ()

LordSnape

Jednička byla skvělá, dvojka byla slabší, ale pořád tak nějak lehce nad průměrnou zábavou, hlavně díky veverce, ale v trojce mě nebavilo už vůbec nic. Tedy až na pár dobrých Diegových fórků. ()

Lachtaan

Bez debat nejlepší část celé animované ságy z dob dávno ledových. Jednička je chráněna štítem kultu, ale trojka je mým osobním chráněncem pro kvanta úsměvných scén, kterých je v novodobých animovaných filmech opravdu zřídka. Dinosaury jsem jako dítě zbožňoval, uvítal jsem tedy jakoukoli příležitost se s nimi zase vidět. A v legračním i dojemném obalu zároveň to byl ten nejlepší zážitek. "My jsme totiž úplně blbý!" ()

Micro41CZ

V podstatě šedý průměr. Občas se člověk zasměje (zejména dvěma díly prověřené veverce, ale to už je spíše sebevykrádání, i když s novým motivem (a charakterem)), jindy si člověk řekne, že tohle mohli vystříhnout, a po zhlédnutí ho jen napadne, že šlo o ničím pozoruhodný scénář (a potažmo film) seskládaný z poselství, že láska a přátelství jsou bezva city. 3D je fajn (stejně jako samotná animace, i když takový WALL-I se už pohybuje o třídu výš). Když bych ale měl film hodnotit i z pohledu dětí, neměl jsem v kinosále pocit, že by ze snímku byly kdovíjak nadšené nebo pobavené, a když už nefungují vtípky pořádně ani na ně, někde je něco špatně. Pánové by napříště měli vymyslet pořádný scénář a baterii nových komických prvků nebo vtipů. Tohle už je dojíždění na poslední kapky benzínu v solidním autě, které ale už všichni moc dobře znají. 50% ()

Beky

Poprvé na 3D, chybovat je lidské, odpouštět je Božské:), už jsem to psal, ale tentokrát čtyři hvězdy dát prostě musím!! Jednou větou: Dvojku jsem nikdy neviděl!! ()

sallyann

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami. ALE množství hlášek, u kterých jsem se fakt zasmála, rozhodlo. A malá Broskvička si mě získala :D Film jsem shlédla v kině, kde 2/3 diváků představovaly děti kolem 10 let, takže hluku bylo kolem mě požehnaně, ale ma film jsem se snažila soustředit :D ()

terunka003

Kreslené, dětské, lehké, nenásilné, místy vtipné × nuda, zbytečně přetahované. Mělo se skončit prvním dílem a udělalo by se tak nejlíp. Lenochod je stále stupidní, Diego je "starej fotr", Manny, který se mi v prvním dílem líbil svojí tvrdostí a samotou, je najednou histerický otec v očekávání. Silnější postavou byl Baku, to byl takovej hustej frajer. Pár vtípků bylo povedených, to zase žádná. Navíc když se vám v kině smějou děti a s nezakrývaným zájmem zvolají "Kam se schovali?", tak to nemá chybu. Ano, je to film pro děti a pro jejich rodiče, takže by nemělo cenu v tom hledat hlubší smysl. Prim má opět veverka s oříškem.. "Oko za zub, nos za bradu, zadek za.., no, je to starý příšloví." ()

Triny

Jak se říká - do třetice všeho dobrého!! A tu to platí - trojka je the BEST!! Ej v kině 3D absolutně prochechtanejch 96 minut..!! Oujééé chci to vidět zas!!!:D:D:D ()

lennyd

Když Manny a Ellie čekají svého vytouženého potomka, Diego se chystá vyrazit znovu na lov, není divu, že se Sid cítí trochu osaměle. A tak když nalezne tři opuštěná vejce, neváhá a bez ptaní je adoptuje. To si ale nechce líbit pravá matka - tyranosauřice, která si svá tři tiranosauřata i proti Sidovým námitkám odnese někam hluboko do podzemí (a to včetně Sida). A tak se musí dát Timur a jeho parta znovu do kupy, a vyrazit za záchranou svého přítele ... Dobu ledovou můžu, a celkově toto prostředí mi dává víc než pohádkový Shrek. Po relativně nepovedené dvojce jsem byl zvědav, s čím tvůrci v Pixaru přijdou tentokrát - a musím říct, že zklamán jsem nebyl. Sice na geniální jedničku to nemá, ale oproti minulému dílu jde o veliký krok v před. Je pravdou, že film postrádá nějakou hlubší myšlenku - ale ruku na srdce, pro koho tento film je určen a co by cílový divák dělal s hlubokou myšlenkou? Tomu stačí infantilní barevné postavičky, a mne někdy konec konců taky. Ideální film na návštěvu s dětmi, kdy nemusíte více než hodinu a půl přemýšlet nad ničím jiným, než jestli Scrat konečně najde svůj vytoužený oříšek ... ()

ywo666

Neveril by som, že trojka Ice Age môže byť ešte zaujímavá. Ale podarilo sa. Bolo to vtipné bolo to milé a bolo to svižné. Také rozprávky majú byť. 70%. ()

anli

Třetí ledové dobrodružství,které nás zavádí do nového podzemního světa plného dinosaurů.Scénář není opět žádná extra třída a pomocí klasického rodinného schematu staví jednoduchý příběh,kterému vdechují život teprve jednotlivé postavy v něm.Veverka je stále vtipná,i kdyý trochu ztrácí dech a je přece jen malinko okoukaná,takže konečně dostává partnerku.Ostatní postavy ze sebe ždímou,co ještě nevyždímaly a režiséři se snaží ,co můžou aby rodinná kvalita zůstala zachována a vsadili hlavně na jistotu a klasické rodinné atributy,takže se budou opěz bavit hlavně děti,ale myslím ,že i většina dospělých bude vcelku spokojena.Příběhu hodně pomáhají hlavně dinosauři a opravdu skvělá vizualizace celého filmu,takže je to opravdu pastva pro oči.Je to dobrodružství,které je na třetí pokračování velmi slušné a osobně jsem byl spokojen a místy i příjemně překvapen.S hodnocením jsem chvíli váhal,ale přeci jen mě třetí ledovka připadla o malinko lepší,než druhá,takže dávám 75% a dinosauři jsou holt dinosauři. ()

VasaX

Doba ledová je zpět a tentokrát přináší trochu tropů, dinosaurů a roztomilých mláďátek. Protknuta jednoduchými gagy a vtípky celkem slušně odsýpá. Nepřináší ale nic nového, kromě 3D verze ani krok dále v řemeslném zpracování. Jako popcornová zábava pro rodinku s dětmi je to fajn. Obzvlášť v 3D provedení pobaví (a vy si můžete přičíst jednu hvězdičku navíc k hodnocení), ale nemůžu se zbavit pocitu, že potenciálu 3D a prostorového zvuku bylo využito méně, než by se slušelo. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016