TSZ

IA3 se drží osvědčeného dějového schématu těchto filmů.Nám již velmi dobře známá parta (tygr,mamuti,lenochod a psychicky narušené lasičky nebo co to je a) prožívají dobrodružnou cestu mezi dinosaury, bojují s nimi a mimochodem stihnou odrodit malou mamutí samičku.Je jasné, že od dětského filmu nemůžeme očekávat oscarový scénař s jakkoliv sofistikovanou strukturou děje, takže by asi nebylo fér kritizovat tenhle snímek za předvídatelnost.Několik "dospělejších" vtípků bylo dobrých (hlavně masožravá kytka a závěrečná letecká bitva na okřídlených dinosaurech byly fajn) a děti si přijdou na své určitě.Nicméně doufám, že další díl už nebude. ()

stiewe

I po dvou pokračováních si Ice Age udržela svoji úroveň a pomalu ale jistě se z ní stává kult v oblasti animovaných filmů. ()

AnyLae

Chtěla jsem vtipnou oddechovku, dostala jsem ji, třebaže hlavní hrdiny už dobře znám. Nasmála jsem se hodně! (Hlavně při odkazech na další slavné filmy a scéna s porodem byla taky skvělá). Je to hezká pohádka! Veverčák s Veverčicí jsou úžasní :-D a za ně dávám čtvrtou *. ()

mirak2

Prespikovany hlaskami navrat na uroven jednotky, videl som to so slovenskym dabingom ktory sa tiez DOST podaril podla mna, este budem musiet pozriet v originalnom zneni. Ale heliovy sniezik sa nam chumeli sposobil neskutocny zachvat smiechu. ()

beso74

Klasický prípad ako sa môže vyvinúť pokračovanie, rozmnožíme počet hlavných hrdinov,a tak sa každému tvorovi niečo pridalo, až na samotára Diega... Ale na môj veru, mohlo to skončiť podstatne horšie, takže tie 4 hviezdičky sú čiastočne aj ako uznanie, že je to podstatne lepšie ako som dúfal... ()

Irii

Děti jsou spokojené a to je hlavní.Hlavně dnešní mali maniačci ujíždí hlavně na dinosaurech,takže jejich dušičky bylí nasyceny! ()

movemat

Najlepšia časť z trilógie, s možno trocha nudnejšou úvodnou desaťminútovkou, no neskôr sa to rozbieha do skvelého humoru, či už našich starých hrdinov, alebo rovnako dobre šibnutej postavičky Bucka. ()

Jacccob

Tady jinak nemůžu. Už od začátku jsem se skvěle bavil, a Buckova teorie na místě činu s opravdu " moc dobrym salátem" mě vyloženě ( jak by řekl můj bratr) zabila. Vřele doporučuju pro mladší publikum a pro diváky, kteří nechtějí moc myslet . ()

ilovebritain

Nejlepší díl z celé série. Dinosauříci poskytují příjemné odlehčení, které minulé díly postrádali. I když bez veverky by se jednalo asi tak o třetinový požitek. Není nad zamilovanou veverku poznávající radosti manželského života, následně prchající. ()

RAFT

Tento třetí díl se po mizerném druhém dílu opravdu povedl.Povedenej nápad jak oživit dinosaury a pobavit tak melé publikum. 75% ()

himor

Nieje už veľmi o čom debatovať. Animácia štandardná, postavy štandardné, mierny posun vidím v novšom príbehu. Takže tak ako je nastolený vývoj tejto série, tak sa v ňom aj pokračuje. Objavili sa tu aj nové postavy, čo je plus, už sme okukali starých hrdinov. Takže opäť štandardných 85%. ()

papadoce

Príbeh rozvinutý o mamutie mláďa je logickým vyústením udalostí z predchádzajúcich dielov, teda trochu predvídateľný, ale stále milý a zábavný. Opäť nás samozrejme baví po celú dobu Scrat a jeho mini epizódky, no a samozrejme je tu Sid, kráľ doby ľadovej s vlastným osudom. Novým členom svorky je Buck, skrátene Buckmajster. A ani Diego neostane bez svojej drobnej story. Ani tretím dielom nestratila Doba ľadová svoje čaro a vtip. Nuž, kto vie, ten vie. Inak aj vám pripomína ten spôsob ako sa svorka/rodina postupne rozrastá, akčnú ságu Smrtonosná zbraň 😁? Stále päť hviezdin. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016