Yes Man

• USA Yes Man (více)

Alojs

Příjemný film, příjemné fórky, ale obvyklá potíž s podobně nadějným námětem - ne až tak využitý potenciál. Na Jimovi je znát jeho věk. Role na hraně. Pár vrásek navíc, méně vlasů a už mu další gumové eskapády nebudu věřit. ()

Astrebleue

Cítím nutkání dát víc, ale těsně po shlédnutí to chce nechat uležet.Skvělý spád, pořád něco zajímavého.Opravdu svižná komedie, kterou příznivci Jima Carryho odcení.Naprosto mě nadchl svými hereckými polohami.Právě filmy, kde se střetává komično s depresí na jeho tváři řadím mezi své nejoblíbenější. ()

Strider

Jo, má to fakt dobrej soundtrack ( palec nahoru), je tam Zooey Deschanel ( palec nahoru), je tam Bradley Cooper, coz je fakt typan ( palec nahoru), a je tam par "hustomaserskejch scen" ( palec nahoru), a docela dost dobrejch jinejch scen ( palec nahoru) . ()

Ogrb

Mám rád Jima Carreyho, ale tohle se řadí k jeho průměrnějším kouskům. Přesto zábava, podepřená krásnýma kukadlama Zooey Deschanel. Mám pro ni slabost a když někde hraje, nemůžu dát pod tři hvězdy. 7/10 ()

godspeed

na to jak nesnáším carrey, je zde docela snesitelný. nicméně film má krátké dobré momenty a dlouhé velmi průměrné pasáže. zlatej luke reinhard a kostkař. doufám, že ho jednoho dne někdo smysluplně zfilmuje. ()

Uhura

Trochu jsem se bála tématu, které mi připomínalo "absolutní pravdy" ve stylu Lhář, lhář. Čekala jsem vtipného Carreyho v dojemném příběhu. Byla jsem ale příjemně překvapená. Kromě toho, že jsou události i samotné chování hlavního hrdiny místy poněkud přemrštěné až nepřirozené, což je ale v rámci komedie odpustitelné, jsem se docela bavila. Jim Carrey pořád umí, a se sympatickou, krásnou Zooey Deschanel se skvěle doplňují. ()

casef

Něco mezi 2 a 3 hvězdičkami. Parkrát jsem se zasmál, ale moc mě to nebavilo. Sám jsem přesně ten, co na všechno odpovídá NE, takže jsem se s přeměnou hlavního hrdiny Jima Carreyho nedokázal srovnat a navíc ta scéna s důchodkyní, brrrrrr, tohle si mohli tvůrci odpustit. ()

Jardicu

Jim je jeden z nejlepších komiků součanosti, film je vtipný, děj chytlavý a originální. Komedie jsou v útlumu, ale tato nikoliv. ()

RajCZitko

I kdyz Jim Carry není mým zrovna tím nejoblíbenějším herce, začínám si ho oblibovat. Mylím, že čím je starší, tím míň je menším pako a tím podává kvalitnější výkony. Tomudle filmu nescházelo téměř nic - hezká romantická záplětka, vtip (nejlepsí izolacka kolem hlavy) a zamyšlení pro diváky. Jen se mi nelíbilo prostředí takových docela hodně moc mewga výstředních lidí. Myslím že se na tento snímek ale stojí kouknout...(70%) ()

Rodin

Tento jarmareční humor mě míjí širokým obloukem. Chápu, že se producentům líbí Jimova schopnost kontrolovaného ksichtění a dryáčnický styl hraní a mluvení, ovšem z toho se film, který by člověku dal něco víc, než jen pohyblivé obrázky, upatlat nedá. A přesto se o to tvůrci pokusili, v důsledku čehož vznikl upatlaný film, který má být údajně komedií. Hmmm. ()

yerdua

tak je to mozny byt po tomto film tak pozitivne naladena a skutecne premyslet o tom se vic otevrit svymu okoli a rikat vice ano nez ne? paaaaaani lepsi zazitek jsem fakt nezazila posledni dobou a tolik se smat sama u filmu, to bylo na tom snad jeste vtipnejsi :) no proste 100% parada ()

xenopus

Tak předvídatelný děj, jak jen může být, tak očekávatelně (nicméně dobře) hrající Jim Carrey, jak jen on může hrát, na americkou komedii tak klasická stopáž, jak jen může být... Nejsem ničím překvapen! A bohužel humoru nacházím málo, což je u komedie zcela zásadní věc. Ještě větší průměr, než jsem čekal - ještě horší film, než jsem doufal. ()

Leksland

Komedie, která poukazuje na jedno slovíčko, slovíčko zní ano. Carl (Jim), se rozhodne navštívit sezení, kde ho přesvědčí, aby říkal ano na každou položenou otázku. A to mu změni život o 360 stupňů. Ze začátku sice nadává, než ho říkat ano zavede k Zooey Deschanel do které se zamiluje. Skvělí návrat Jima Carreyho, tak jak ho všichni známe. I když víme co od něho od dob Masky čekat, pořád mě donutí se smát. Dávám jasných 4 i když scénka se zachraňováním sebevraha mi tam přišla zcela navíc. ()

FvP

Jak ten Carrey zestárl.. Ale narozdíl od Eddie Murphyho neztratil nic ze svého kouzla, nejen díky vydatně báječné Zooey Deschanel. Jen tak mimochodem, je to náhoda, jak blízko k sobě má její postava v Yes manovi a Trillian ze stopaře? A ještě jedna podobnost, už ne tak náhodná. Yes man a Božský Bruce: Chlápek na dně, zásah shůry, rychlý vzestup, zádrhel v novém způsobu života, vystřízlivnění a nakonec návrat k obyčejnému životu, samozřejmě ve světle prožité proměny. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí