Yes Man

• USA Yes Man (více)

Zikus

Po první třetině to začalo být tak trapný a sluníčkářský, že jsem to ani nedokoukal. Nemůže být všechno tak skvělé a úsměvné, protože to pak ve finále působí nepřirozeně a tak nějak nuceně. ()

rublik05

Jim Carrey servíruje další šílenou komediální podívanou, které vévodí jeho legendární osobitý herecký přednes, tentokrát ne tak moc šílený, přesto opět kvalitní a maximálně přesvědčivý. Zooey Deschanel překvapila svou přirozeností, chemie mezi hlavními představiteli funguje na výbornou. Námět je hrozně zajímavý, daří se skloubit humor s menším poselstvím, míra trapnosti je na snesitelné úrovni, nakonec je to docela fajn oddechová komedie. 7/10. ()

Nix

Co mne bavilo tak ta myšlenka filmu. Nebylo to úplně divoké, ale tak nějak si představuji, pokud člověk vezme myšlenku na vše říkat ano, tak nějak takhle může blbnout. A kdo jiný než Carrey by se téhle myšlenky mohl chopit. Co mi trochu vadilo byla ta romantická vsuvka a více méně se potom z filmu stává romantika, ale tak prostě američani no. Jinak to není nijak náročný a zábavný film, který dokáže nabudit pozitivní atmosférou, takže proč ne. Ale je to na takovém pomezí mezi lepším průměr a trochu dobrým filmem. ()

DjMetal

No peckova komedia. Yes Man, YES !!! :D:D...a normalne asi iba 4x urobil tie svoje grimasy....bolo to super.Jim Carrey je perfektny herec,aj ked v kazdom svojom hereckom vykone musi robit vselijake hovadinky,aj sem si ich neodpustil,ale boli primerane a minimalne mnozstvo....Ak sa neviete rozhodnut,ci si mate pozriet tento film tak vam vravim YES. Naozaj super film. ()

john.h

Perfektní komedie. Jen ten nápad s odpovídáním ano na všechno měl ještě větší potenciál, který se úplně nadoraz nevyždímal. I když na druhou stranu, že zrovna Američani natočí tu lehtivou scénu s babkou, kterou jsem tušil od samého začátku, ale myslel jsem si, že tam nakonec něco tak nechutného nebude a ono to tam bylo, to jsem fakt nečekal. ()

prochy10

no....upřímně řečeno jsem od téhle komedie čekal víc. Sice je to zajímavý nápad s používáním slovíčka "YES", ale nevím jestli to nebylo chvílemi až trapné. Nebýt Jima Carreyho, který jako obvykle nezklamal, tak by asi ten film tak úspěšný nebyl. ()

Aress

Jednou za čas přijde do neuvěřitelně krásného světa kinematografie neboli prostě do světa FILMŮ změna......změna která může skončit fiaskem, diváci jí vypískají a dlouhou dobu je toto téma tabu.....u toho to kousku jsme byli svědky změny, ale ne takové, kterou bychom očekávali.....strhující, vzrušující, počuné, zábavné atd.............nějak tak bych popsal film Yes Man....těch lichotech je mnohem víc ale jelikož, zatím co píšu tento komentář tak se zarověn koukam na tento film.....takže nemam moc času.......jen par slov: Hudba vynikající herci taktéž,Jim Carrey samozřejmě nezklamal a kus dobré práce odvedla i Zooey Deschanel.................... ()

BaronX

Příjemné pokoukáníčko, a mám takové lehké mrazení, že by na tom něco mohlo být - říkat častěji YES !!! ()

prengelo

Nič som si o tomto filme vopred nevedel, tak že som od neho ani nič neočakával. Jediná informácia, ktorá ma na pozretie dostala bolo 75% na CFku. Ľahúčke, úsmevne, jednoduché, žiaden výbuch, žiadne na jeden krát nerozlúsknuteľné záhady. Pre mňa skvelá komédia o obžívajúcej mŕtvole.:o) Toto by som dal pozrieť trom štvrtinám môjho okolia aby sa prebrali a samozrejme aj tomu zbytku. ; ) ()

mirak2

Zbytocne klisoidny koniec, ale velmi prijemna a hrejiva komedia s vybornym soundtrackom. A musim sa priznat, ze platonicky milujem sestry Deschanel, hlavne tu vyskytujucu sa Zooey ;) ()

CerKar

Těžké rozhodování mezi *** a ****. Jim Carrey je velmi dobrý a film se výborně rozjíždí, celková idea + slabší a ničím nepřekvapující konec (jak už to u těchto filmů bývá)... to prostě není vončo. Ale sranda to byla dobrá :) ()

playboy_05

Jim Carrey prostě nikdy nebude můj favorit, od Yes Mana se jeho filmům už vyhýbám obloukem...a nezachrání to ani krásné oči Zooey ()

SKreyn

Nečítal som obsah filmu, volil som na základe hodnotenia a podľa žánru, komédia. Po pozretí filmu by som trošku zmenil žáner na romantickú komédiu. Podľa obsadenia hlavnej úlohy vo filme som tušil, že pôjde o bláznivú komédiu v podaní známeho komika Jim Carrey. Nie je to taká komédia, pri ktorej by som sa smial celý čas, ale musím uznať, scenár bol zaujímavý. Krásna herečka Zooey Deschanel učaruje hlavnému hrdinovi a nejednému divákovi :D. Objaví sa tu ešte Bradley Cooper, známy z nedávno pozretého filmu "Polnočný vlak" a spoznal som aj herca Danny Masterson, ktorého poznám zo seriálu "Tie roky sedemdesiate", dosť veľká haluz, ale je to on :D. Takže celkové moje hodnotenie je 3*. ()

Zajija

Zajímavý námět pro kemedii, ve které na vše co mi příjde do cesty jednoduše budu říkat ANO. Ale i já říkám ANO, jelikož sem se zasmál a příjemně pobavil. Jim Carrey mě nesklamal **** ()

biergof

Jima buď rádi máte nebo ne. Já se málem posr* smíchy. Jim Carrey je jak našláplá deska od Elvise, kterou znáte nazpaměť a přesto nebo právě proto si jí pořád pouštíte stejně jako střelenej soundtrack, kterej nemá chybu. Skvělá oddechovka která jistě jednou za rok svou úlohu splní. Čekal snad nějakej naivní pablb něco jiného? Něco víc? Fakt? To mě mrzí:) ()

Grissom

Darmo, Jim Carrey je najlepší komik akého poznám... aj ked momentálne nejako nežiari jeho gagy a "ksichty" sú nenapodobiteľné a skvelé!!!Prakticky sám "ťahá" celý film. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí