poster

Král džungle

 • USA

  George of the Jungle

 • Slovensko

  George, kráľ džungle

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 1997, 92 min

 • sidny
  *****

  Tak tuhle komedii miluji i přes všechny její malé chybičky. Brendan svojí roli krále džungle hraje úchvatně a super inteligentní opičák je taky skvělý. nejvíce se mi na této komedii líbí jak je vše přehnané a parodizované, ale zárověň úplně skutečné. Prostě nejlepší komedie méjo mládí, která mi navždy přirostla k srdci.(19.8.2011)

 • ABLABLABLA
  ***

  Nemůžu si pomoc, ale bavila jsem se. Místy dost trapné, ale většina scének a gagů mě dostávaly. Začátek byl originální, vtipný a zajímavý, chytlavý song k tomu....stále zní v hlavě....pozice vypravěče byla k nezaplacení aneb třiačtyřicet lián odsud....je skvělý, je hbitý, je v bezvědomí......zahučí úžasem. Řekl jsem zahučí.....po noci plné snů, dokonale učesaná se Uršula probudila......Thore ty ses hádal s vypravěčem? On si začal..... bongogram...atd....Takže ne dám tomu 3 a ne 2*.(27.8.2012)

 • italka63
  ****

  Šly jsme naslepo do kina a po deseti minutách bylo jasné, že nekoukáme na normální, ale totálně ujetou komedii se slušně namakaným Brendanem Fraserem,...nejdříve jsme jen zíraly a pak si to prostě užily, vypnuly mozek a smály se. A ústřední písnička mě dodnes nečekaně napadne ve zcela nečekaných chvílích a na zcela nečekaných místech.Takže lehká komedie o nahlouplém Tarzanoví s mluvící opicí, které dávám čtyři hvězdy.(26.3.2012)

 • Gilmour93
  *

  Po wrestlingu se lvem, liáně připevněné zřejmě na vrtulníku a opici s gumovými přísavkami namísto bradavek mi došlo, že bude zle. Nechápu, proč během natáčení nedošlo na place k razii agentů DEA.. Co se týká avantgardních zpracování Burroughsovy předlohy, nachází lehce erotický „Tarzan, opičí muž“ v téhle nebetyčné hovadině opravdu velmi zdatnou konkurenci..(28.8.2017)

 • liberita
  *****

  Jedna z najobľúbenejších komédií môjho detstva dokáže aj dnes pobaviť a zaujať tak detského, ako aj dospelého diváka. Brendan Fraser je v hlavnej úlohe skvelý a dosť pravdepodobne podáva jeden z najlepších výkonov svojej kariéry. Leslie Mann je roztomilá, záporaci stupídny, ako majú byť a zvierací kamaráti Georgea často šikovnejší ako on sám. Hudba je chytľavá a viaceré scénky zapamätovateľné na celé roky. Jednoducho pohodový a príjemný film, ktorý si pozriem rada kedykoľvek.(27.10.2017)

 • - Lev, slon, ptáci i opice byli ve filmu ztvárněni většinou živými zvířaty. Gorily z Georgova (Brendan Fraser) okolí pak byli herci v kostýmech. Několik scén bylo digitálně upraveno. (Terva)

 • - Marc Shaiman vyhrál televizní hudební cenu ASCAP v kategorii nejlepší hudba. (Terva)

 • - Snímek byl natočen podle stejnojmenného komiksu Dana Olsena. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace