Země ztracených

Land of the Lost

Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

Já se teda bavil.. Ferell dělá zase ty své voloviny a má k tomu fakt podobné dva blbouny a blbounku... :-)(23.6.2013)

Jistě.. je to hloupé, není to nijak extra vtipné ani zábavné... (samozřejmě s několika světlými mometny, které jsou mimořádně vtipné a zábavné), ale celé je to tak roztomile praštěné, pitomé a navrch velice slušně digitální, že si, i přes těch několik zbytečně nechutných momentů, ty slabší 4 prostě neodpustím.. Kdo žral jako malej dinosaury, ten mě pochopí...(18.7.2009)

• SeBig

To byla ale kokotina :-D(2.2.2012)

Škoda že se zde nehraje i na půlky hvězdiček, jinak bych dal 3 hvězdičky a k tomu ještě tu půlčičku. Tento film je tak hloupý a plný ztřeštěných nápadů, že je vlastně perfektní a na komedii dostatečně vtipný. W. Ferrell je jako vždy perfektní, a role mrzutého vědce mu sluší více než třeba role benga. Ferrellův smysl se dost schoduje s tím mím takže to bylo docela jednoduché rozhodování, jestli si tento film pustím nebo ne. Na závěr film doporučiju všem, kteří se nudí, nechtějí v daném čase přemýšlet a nevědí co si pustit.(27.8.2013)

Preplácané?... áno!... vadí to?... Rozhodne nie!...Bizarne sympatické a vtipné. 65% (scéna s dvoma Tyranosaurami na púšti je geniálne natočená)(12.7.2009)

• - Hvězdy původního seriálu ze sedmdesátých let, Kathy Coleman a Wesley Eure, si ve filmu zahrály camea, která se ale nedostala do finální verze filmu. (CrypzzXD)

• - Film získal v roce 2010 ocenění Zlatá malina v kategoriích nejhorší prequel, remake, rip-off a pokračování. (Pepinec)

• - Původní rating byl R, ale po sestřihu se film dočkal mírnějšího PG-13. (HellFire)