Země ztracených

Land of the Lost

Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

Jistě.. je to hloupé, není to nijak extra vtipné ani zábavné... (samozřejmě s několika světlými mometny, které jsou mimořádně vtipné a zábavné), ale celé je to tak roztomile praštěné, pitomé a navrch velice slušně digitální, že si, i přes těch několik zbytečně nechutných momentů, ty slabší 4 prostě neodpustím.. Kdo žral jako malej dinosaury, ten mě pochopí...(18.7.2009)

Jaj, to bylo špatný i na Ferrella. Strašná mezera v logice, neobvyklé výpadky scénáře způsobily, že jsem v duchu nadával. Už v půlce jsem si přál, aby byl konec. Průměrné hodnocení dávám za občasný úsměv v mém ksichtě.(23.3.2013)

na moje hodnoceni zde prosim moc nedejte, pokud nejste fanda Willa Ferrella. jedna se o snimek, ktery nevybocuje z typu tohoto komika. fandove Willa zde opet najdou vtipne a velmi zabavne sceny, ktery umi pouze pan Ferrell.(5.10.2009)

Škoda že se zde nehraje i na půlky hvězdiček, jinak bych dal 3 hvězdičky a k tomu ještě tu půlčičku. Tento film je tak hloupý a plný ztřeštěných nápadů, že je vlastně perfektní a na komedii dostatečně vtipný. W. Ferrell je jako vždy perfektní, a role mrzutého vědce mu sluší více než třeba role benga. Ferrellův smysl se dost schoduje s tím mím takže to bylo docela jednoduché rozhodování, jestli si tento film pustím nebo ne. Na závěr film doporučiju všem, kteří se nudí, nechtějí v daném čase přemýšlet a nevědí co si pustit.(27.8.2013)

Jestli chcete vidět, jak vypadá vysokorozpočtový film, který se natáčí aniž by k němu někdo napsal scénář, tohle je zářivej příklad. Ale kupodivu je to tak tupý, že se na to dá i koukat.(13.6.2012)

• - Hvězdy původního seriálu ze sedmdesátých let, Kathy Coleman a Wesley Eure, si ve filmu zahrály camea, která se ale nedostala do finální verze filmu. (CrypzzXD)

• - Původní rating byl R, ale po sestřihu se film dočkal mírnějšího PG-13. (HellFire)

• - Film získal v roce 2010 ocenění Zlatá malina v kategoriích nejhorší prequel, remake, rip-off a pokračování. (Pepinec)