Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

darek kartac

Film mi byl doporučen a já ho prostě pustil, nelitoval jsem. Napětí, zábava, sport, romantika.Tyto věci je těžké dát dohromady. Režisér Jeff Wadlow to však zvládl na jedničku. ()

Brain-D

Tenegerovský bojový film, kterej má celkem koule. Bavil jsem se celou dobu a soundtrack stojí taky za to. No nic jdu si zabušit do pytle. ()

Sany33

Bojový snímok, rozpráva príbeh mladého chalana, ktorý sa kvôli svojej nezvládnuteľnej povahe musel vzdať už niekoľkokrát domova a sťahovať sa z miesta na miesto. Teraz si povedal že chce začať od znova a nenechať sa vyprovokovať nikým a ničím. Lenže to vďaka vplyvom okolia nieje možné. Pôvodne mal zámer prihlásiť sa na bojové umenia aby uľavil hlave a vybil si to na boxovacom vreci. Nátlak okolia, nerozhodnosť ženy ktorú miluje a navyše do krvi zmlátený kamarát, tak to ju už aj na neho priveľa. Rozhodnutie ukončiť tuto utópiu finálnym súbojom je to jediné čo môže urobiť. Vynikajúce herecké obsadenie vzhľadom na scenár. A súčasne moje obrovské sympatie k hlavnému hrdinovi vyčarovali 90%. ()

harryy

Trošku predvídateľný bitkársky kúsok. Súboje sú výborne spracované, sprevádzané namakanou hudbou. Ešte, že je tam aj zopár myšlienok, inak to bol vynikajuci film pobavil, a aj som si pri ňom oddýchol. V tomto filme sa mi páčilo takmer všetko od zápasu ragby a prvej Jakovej bitki,kurevsky výprask od Rayna,trenovanie v telocvicni,Djimon Hounsou,a samozreme záverečný Beat-Down s fightom Jaka a Tylera.Film bol vynikajuci takže účel splnil. 100% ()

Unnamed

Není to kdovíjak hluboký a originální snímek, ale hlavně nenudí, dobře se na to dívá i poslouchá + tam hraje Juba z Gladiátora! 4* ()

svobik

Spousta hezkých lidí, rvaček a přestřelených barviček. I když každý z nich pobral hereckého talentu asi jako Mike Myers soudnosti, proplujete Nikdy to nevzdávej se vší lehkostí. Klasická jednohubka, která sice z mozku vyšumí ihned po dokoukání, ale když ono je to vážně cool:). Více zde. ()

Pupidyk

Kurva, tak tohle je totální nářez. Největší a zároveň nejlepší klišé co jsem kdy viděl. P.S.: Ten co dělal hudbu musel být z The Bravery hodně udělanej. Jen šílenec by nedal do hecířskýho filmu Daft Punk - Skvělej soundtrack. ()

Guzo

Už jsem se rozhodl, že budu hodnotit filmy vyloženě podle toho, jak se bavím. U Never Back Down tomu tak bylo celou dobu - ano, není to drama, které by si zasloužilo Oscara, ale o to přeci vždycky nejde. Příběh kluka, který se z loosera vypracovává výš už tu sice párkrát byl, ale to většina námětů. Nešťastné vzpomínky taky nejsou zrovna nic nového, ale tady to dohromady prostě funguje.. Stylový soundtrack pak podtrhuje vyloženě teenagerovskou atmosféru filmu, který snad ani jiná věková kategorie nemůže pochopit. ()

NoFiction

Jsou filmy tohodle typu pro dnešní mládež přínosem ?? Bojové scény bohužel nemůžu posuzovat, ale na první pohled se mi zdály docela směšné. Nechat se mlátit a okukovat se ženskýma v plavkách to není rozhodně pro mě. Každopádně jednu hvězdu navíc za velice relaxační předspánkovou oddychovku.... :) ()

Kosmik 1

Celkem poklidný film, ve kterém už je vše předem známo. To znamená, kdo je dobrý, kdo špatný, o co půjde, kdo vyhraje a jak vše nakonec skončí. Takových filmů už tu bylo spousty, ale kupodivu mě tohle téma stále baví. 70% ()

Autogram

Podľa názvu som mylne očakával aspoň trochu atmosféry alebo myšlienky z Klubu bitkárov, ale vzišiel z toho len tínedžerský poloromantický film, kde sa chlapci pobijú občas kvôli babe, občas pre nervy a občas len tak pre zábavu. Každý síce má vo svojom vnútri temné tiene minulosti, vrátane čiernočierneho trénera, ale až tak veľmi sa nerozpitvávajú, skôr sú pre srandu protivníkov a pobavenie divákov. Správne miery so zaoblenými krivkami na potrebných miestach dosahuje ústredná blonďatá kráska ako objekt túžby testosterónmi prekypujúcich stredoškolákov a tak je o zábavu postarané, škoda, že maximálne v plavkách. Nakoniec z toho bol Karate Kid v modernom vydaní s reklamou youtube. ()

BuryGol

Ano, je to béčkovej akčňák. Ano, bylo od začátku jasný jak to dopadne. Ano, je to klišé. Ano, našlo by se X lepších filmů na tohle téma. Tak proč dávám 4 hvězdy? Protože to byla hrozná sranda a je to jeden z filmů kerý člověka trochu popostrčej k tomu, něco se sebou udělat. A navíc, rvaček neni nikdy dost, a tohle rozhodně nebylo o pouličním stylu. Jenom jedna věc mě na takovejch filmech vytáčí. Když to jsou teenageři, jsou na high school, je jim okolo 19, tak to vždycky hrajou herci kerejm je přes 25. Vypadá to pak hrozně nereálně. Jako když osmnáctiletej Radcliffe hraje patnáctiletýho Pottera. Nicméně mě tenhle snímek překvapil. Mile. ()

Specs

Hlášky: Baja Miller: - "Jsem Baja." Jake Tyler: - "Takže Mexiko?" Baja Miller: - "Takže moji rodiče hulili moc trávy." & Jake Tyler: - "To je tvoje auto?" Max Cooperman: - "Ne." (Políbí auto.) "To je můj miláček." & Jake Tyler: - "Lhal jsem první hodinu. Přišel jsem, abych bojoval venku." Jean Roqua: - "Má to být omluva?" Jake Tyler: - "Ok. Lhal jsem, protože jsem chtěl zmlátit kluka, kterej mě mlátil. Tenhle kluk má dokonalej život, dokonalý auto, dokonalou přítelkyni. Víte, lhal jsem, protože jsem v prdeli, protože jsem pořád rozčílenej. Já jen... jen jsem měl říct NE, ale podělal jsem to. To je všechno, co jsem musel, a já nemohl. Můj táta, byl... byl totálně mimo, byl namol. Chtěl řídit. A já ho nechal. Sjel z cesty, narazil do stromu. Můžu za to já. On ne. Zklamal jsem mámu, zklamal jsem bráchu, pořád se peru. Už nechci bejt nikdy rozčílenej. Jediný, kdy nejsem... když jsem v tělocvičně a trénuju s váma." Jean Roqua: - "Buď v tělocvičně v 7:00." Jake Tyler: - "Děkuju vám." Jean Roqua: - "Zítra mi už děkovat nebudeš." & Ryan McCarthy: - "Chceš být nejlepší, musíš oddělat nejlepšího." & Jake Tyler: - "Já toho kluka zastavím. Vyhraju, prohraju, na tom nezáleží. Dnes to skončí. Tohle je můj boj. Každý má svůj." & Jean Roqua: - "Je to na tobě. Vždycky bylo. Vždycky bude." ()

prasacimor

Pokiaľ by dvojku nemal režírovať môj obľúbenec Michael Jay White, o tento paskvil na pol ceste medzi Karate Kidom a Tokio Driftom by som v živote nezakopol a určite mu nevenoval hodinu a pol môjho času. Je neuveriteľné ako sa tu toto jedno veľké klišé môže vyhrievať v červených farbách a filmový skvost ako napriíklad Black Dynamite ma modrú. ()

Hanzisko

Pohádka pro teenagery, ale kouká se na to hezky. Nic náročnýho, chvílema vtipný, super trénink a ty bitky taky nejsou špatný. Jeden z nejlepších filmů na sobotní kocovinu !! Jestli k tomuto filmu usedáte s přesvědčením, že uvidíte něco jako je Warriora, tak jste opravdu na špatné adrese. ()

DeathTheKid

Klasická americká sračka, tvářící se jako ukrutně krutý film o vztahu hl. postavy k okolí, jeho zvládání vzteku a kráčení ve stopách svýho fotra. Zaprvé - špatný záporák, zadruhé - špatní všichni, zatřetí - otřesný scénář prošpikovaný skrz na skrz samými klišé. Bože a ten dubing...je to MMA a ne Muay Thai...+ přepálená délka. Hodnocení je čistě za bojovou choreografii, ani sountrack nic nezachránil. ()

Jello Biafra

Guilty Pleasure jak vyšité. Klišovitý príbeh o tom jak sa z jedného nezodpovedného mladíka stane zdatný bojovník MMA a zároveň sa naučí, čo je to zodpovednosť. Práve dotyčné scény bitiek sú natočené priehľadne a svižne. Problém je ale s hlavným predstaviteľom, ktorý je čistý neherec. Naproti tomu taký Djimon Hounsou tu podáva veľmi slušný herecký výkon. Na škodu je tu aj značná dĺžka filmu, mohli to skrátiť tak o 20 minút. Ale za jedno pozretie táto teenagerská bojovka stojí. ()

laky158

Dějově je to velmi slabý film, ale u filmů vždy nejde jen o děj. Tenhle film je velmi dobře podaný, sobouje vypadají reálně, herci se nepřehrávají (Amber Heard vypadá luxusně). Je to takové Karate kid v moderním podání. Každopádně je to oddychovka u které mozkové buňky moc nepotrápíte ()

fabuloz

Žádný extra záběr na mozek, za to podívaná pěkná. Fighty vypadají hodně reálně, není to strnulé bum-bum a do krytu, ale pravé MMA, které se těší v Usa nebývalé sledovanosti a oblibě. O bitky v tomto filmu jde a když přidáte pěkné kočičky u bazénu 4* to vykouzlí... ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali