Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

oiuoiu

Né že by se na to nedalo dívat, pro mladistvou mládež je to možná z těch lepších kousků kousek. Jenže jaksi mravní poselství zde obsažené ve mně vzbudilo pocit hnusu. ()

Desmi

Námět, kterej tu byl asi tak tisíckrát. Nově však oblečenej do světa znuděných teengaerů, kteří se pokouší seberealizovat skrze plácání se po držce a následné sdílení videa na YouTube. Žádné skryté poselství nečekejte. "Nikdy to nevzdávej" je stěžejní a taky jedinou myšlenkou, kterou si z filmu můžete odnést. Takže si stačí přečíst název filmu a ušetříte cca 2 hodky... Na to jak prvoplánový to je, to ale není špatný.. ()

david666

234. nejoblíbenější film? Jděte někam - nic originálního, kromě Amber (na kterou se alespoň dalo dívat) hrozní herci. A stupidní rvačky. Zápletka - žádná. Zbytečné 2 hodiny - možná pro náctileté je film zajímavý ale když ám je přes 30, nuda. ()

buchannon

Do školy přijde nový borec, který musí o své místo bojovat s místním gerojem. Je to sice typické americké klišé, ale budiž. Film má dynamiku a spád, nejsou zde hluchá místa (narozdíl od většiny dramat) a atraktivní prostředí soubojů mě naprosto dostalo. Tréninky v tělocvičně mi připoměly moje tréninky zápasu, kde jsem si převelice rád dával do těla. Tento snímek se trochu podobá filmu Warrior z roku 2011, i když ten druhý jmenovaný má propracovanější příběh, ale soubojové styly jsou dost podobné. ()

moriero

Kdyby mi bylo 15, tak ten film miluju (geniálně nasnímané bojové scény). Ale jako třicátník už musím shlížet na příběh o sympatickém Kapitánovi Amerika, který potká sexy Miss Ameriku, a přes šablonovitý pád a vzestup nakope padouchovi prdel, s lehce cynickým nadhledem. Celkově to mělo takový devadesátkový naivní feeling, ale k hereckým výkonům není moc co vytknout. ()

Heywood

Zírám, jak se tak tuctový film mohl dostat do červených čísel. Sean Faris je herecky nulový, Amber Heard ukazuje, co jí vytáhlo na vrchol a herectví to nebylo, úděsný metál s protivným zvukem strašil celý film a závěr, jak se zdraví hlavní hrdina s psychopatem, kterému ubližování dělalo radost moc morálně neobstál. Své splnil Djimon Hounsou a za něj hvězda. Jinak to byla ztráta času. ()

Sunwheel

Spojenie American Pie s Bloodsportom vyšlo podľa mňa nad očakávania. Síce to doslova umelé tínedžerské prostredie (v roku 2008 asi ešte nutnosť) a jednotlivé charaktery ako cez kopirák boli strašné, z toho športového hľadiska film prekvapil prepracovanými a uveriteľnými súbojmi. Keby bolo vo filme menej "cukru" a viac toho športu, mohla to byť aj celkom senzácia. Za ten šport to ale nemôžem hodnotiť nižšie, lebo pôsobil lepšie ako v mnohých filmoch JCVD. ()

Jardys88

Kupodivu zajímavý teenagerovský film, který mě po dlouhé době nenudil a celkem mne i zaujal. Dobré bojové scény ale nechce se mi popravdě moc věřit, že si v americe zakládají školni kluby "street fightů". Namakaní boci, prsaté slečny, trochu mlátička, pár srdcervoucích scén a máme tu filmek tak akorát....když si odmyslíme pár zvláštnůstek....když je nuda rozhodně se hodí. ()

Boxer666

Cože? Tak tenhle film je opravdu hustej, sice sem to proklikal jen na bitky, ale ty sakra stály za to, pak sem se kouknul i na celej film a děj v pohodě, takovej průměrnej, ale na něj kašlu, tady de o akci a ta tam byla více než povedená 5* ()

bystroocko

Tak takovou hovadinu jsem neviděla ani nepamatuju. Všechno špatně - "herecké výkony", rodinná "zápletka", která nám neřekne vůbec nic, příběh předvídatelný od první do poslední minuty... ani ty holky, co tam měly být za kočky, vůbec nebyly hezký. Jedna hvězdička za vypracovaná těla představitelů hlavních postav, protože to bylo jediné příjemné pokoukání na celém filmu... ()

Mangus

Musím dať plný počet, aj keď film nedosahuje kvalít 5-hviezdičkových filmov. Bavilo ma to. A to tak, že veľmi. Človek má pri sledovaní takýchto filmov normálne chuť skočiť do telocvične a začať makať. Potom si ale spomeniete, ako to v skutočnosti všetko bolí a necháte to radšej na filmových hrdinov. ,,Nikdy to nevzdávaj´´ ozaj odkazuje na 80 roky, ale nielen na Karate Kid (ktoré si už moc nepamätám), ale skôr na Rockyho. Na začiatku potupná prehra, potom tréning, tréning a do tretice opäť ten tréning a na konci súboj titánov. Aj keď od začiatku všetci vieme, kam to smeruje, drží nás to pri obrazovke, tešíme sa na zápas, stotožňujeme sa s hlavným hrdinom a držíme mu palce. Rokmi osvedčený recept u mňa fungoval spolu so sympatickými hlavnými postavami, vytrénovanými telami a krásnymi ženskými. A keďže všetci naokolo dávate 3 hviezdy, musím dať 5, aby som trochu zvýšil úroveň. ()

Chlo0opek

Romantika obalená pouličním bojem? Jj, to je přesně to, co nám předvádí tento film.. A mě má zaujmout? Děkuji, ne. Když tak do tréninkovýho centra přinde zelenáč a diktuje si zde podmínky, po pár trénincích zde místního trenéra poráží, či když po prohraném zápase jsou všichni opět kamarádi a hledí na sebe jak největší přátelé? K smíchu.. anebo k pláči.? Ale pozitivum je např. hezká muzika.. ()

SONYAGENT

Super, vynikající a strhující film plný akce, krásných ženských (i chlapů :) a perfektních bojový scén, který dostane každého MLADŠÍHO diváka.. Vřele doporučuji.. ()

adamm90

Zase jeden z těch klasických amerických filmů, který se točí jak na běžícím pásu. Ale celkem pěkná podívaná. občas dobré záběry z "fightů" a hodně a hodně "žvástů". ()

Jarosh66

Klasická teenagerová popcornovka, ale musím říct, že všechny ty souboje, řeči a hlavně skvěle vybraná hudba vás celkem dost nahecují třeba do posilovny a tak :) Takže filmařsky nic moc, hudba super, herci průměr, holky dobrý - u mě za 4. ()

Matt2626

Neurazí, no ani nenadchne. Priemerná americká sladko-romanticko-bojovo-adrenalínová verzia klubu rváču. Na môj vkus až príliš predvídateľná, čo na filmoch nikdy nemám rád. Na druhú stranu niektoré bojové scény a techniky stáli za to. Nesie aj istý druh príbehu na zamyslenie či už samotného hlavného hrdinu, tak aj kultového trénera s tvrdými svalmi a mäkkým srdcom. Takže za 65% ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali