Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

PORTER44

Teenagerská podívaná o modernějším bojovém umění,spíše napodobenina starších filmů s van Dammem.Pro mě osobně přehlédnutelný film s obehraným příběhem mladého frajera který dostane na budku a začne trénovat aby se pomstil. ()

MilanRambo1

Sean Faris pro mě byl úplně neznámí a byl jsem velice překvapen. Djimona Hounsoua jsem znal z Gladiátora a zde se mi prefektně hodil. Jediný kdo mi sem tak trochu nezapadl jako záporák byl pan Cam. Neříkám že se mi nějak zvlášť nelíbil ale není to prostě ono. Raději by jsem sem ale jako záporáka dal Haydena Christensena ze Star Wars. Film si vysloužil pozornost hlavně u teen generace. 75% ()

Krastom

Tohle asi není film pro starší generaci a filmoví kritici ho jistě také nedocení. Já ho ale mám moc rád a obvzlášť ten soundtrack. Ten je výborný do auta. ()

Venum

K tomuhle filmu se rad vracim, videl jsem ho 100x ale nikdy me nenudil a ani snad nebude, jednoduchy pribeh ve kterem je vse, kousek si zaslouzi a jsem rad ze se nachazi v cervenych cislech 89% za me ()

Rathe

Tenhle film mi prostě sedl do oka. Příběh je sice takový typický a předvídatelný, ale přesto má povedené provedení. Namakaní fešáci, sexy kočky - jo celá filmová Amerika. No bitky ve filmu byly hustě zvládnuté na efekt. A různá bojová umění naprosto žeru. Takže ta posilovna a vše co se odehrávalo v ní nebo kolem ní mě zajímalo. A to izraelské bojové umění Krav Maga ... wauuu... to byla třešnička na celém tom výtečném dortu. ()

ohneta

Dobrý filmeček, ze začátku jsem si myslel, že to bude sračka, ale časem mě film získal. Příjemní hrdinové, dobré hlášky a náboj, který dokáže vyprovokovat. U mě spokojenost a po filmečku jsem šel cvičit :D ()

eaglestar odpad!

Tak kterej z vás bukulele si natočil svoje homo hrátky na telefon a hodil to sem jako film. Přes 70 %, si děláte srandu?! ()

Yossaretix

Rodinné problémy, úvodní podraz hlavní krasavice, nakládačka, trenér s tajemstvím a cesta za prozřením a poslední bitkou, stokrát omletá kostra, to by nevadilo, ale tady nic originálního, jen prostě profesionálně odvedený film. Ke všemu mi byl hlavní záporňák skoro sympatický, což mluví samo za sebe... ()

vyhnalek

Karate kid pro 21. století. Žádný zázrak to není, ale docela dobře se na to kouká. Gayové si mohou přidat jednu hvězdičku navíc. ()

jakubesd1

Tento film ma všetko. Az na to že nemá. Snaží sa to tváriť ako drsna športová drama a typický a uz stokrát omlety trojuholník 2 chlapci a jedno dievča. Príbeh je veľmi jednoduchý to aby teenegerske 13tky a pekný chlapci tomu rozumely,že keď sa viete biť a vyzeráte dobre , ste tym padom popularny a máte isté dievča. Proste jedno veľké LOL.Ale musím uznať že soundtrack a bojové scénky boli natočené veľmi dobre ()

PowPow odpad!

Okopírovaný Krvavý sport říznutý High school musicalem. Fandil jsem Ryanovi, aby dostal Jakea na zem, a Maxovi, aby dostal Baju do postele. Nevyšlo mi ani jedno. ()

macherano

Jeden s tych lepsich filmov povodne pozrel len kvoli amber ale viac ako tri nemozem za lepsie filmy som dal 4 ale vratit sa do skoly po dlhom case je fajn ()

BillyGoat

Jak "tohle" někdo může přirovnávat k filmům jako Warrior, Rocky nebo Pokojný bojovník? Kdyby mi bylo 13 nebo kdyby byl rok 1984, tak bych přimhouřil oko, ale vypustit v roce 2008 fúzi kalifornského videoklipu z MTV a Dawsonova světa? Díky flašce vína a Amber Heard (už chápu, proč se do ní starej Deppák zbláznil) jsem film dokoukal až k finální "rvačce" - dál už nemůžu - na kalifornskýho Dawsona jsem už asi moc starej. ()

Danney

Film působí tuctovým dojmem, ničím v podstatě nepřekvapí a jede to klasickým stylem. Úvod, zápletka, vrchol, rozuzlení a závěr. Dějová linka je jednoduchá a celé to působí takovým zrychleným dojmem. Co hodnotím kladně je zaměření se na MMA, které v té době ještě rozhodně až tak populární nebylo. Pokud by to bylo pojato v jiném prostředí, tak se obávám, že film by byl propadák. ()

teekanee

Přiznám se, že jsem film lehce shazoval a podceňoval, ale po druhém shlédnutí po letech musím říct, že se jedná o zábavnou jízdu s našlapaným soundtrackem. Máme tu nasranýho hlavního hrdinu, který se obviňuje ze smrti svého otce a to ho dostává do potíží, výbornýho zaporáka, kterýmu by jste fakt jednu vrazili a pěknou Amber Heard, který vypádá fakt k nakousnutí a to i přesto, že ta herečka je v reálným světě asi trochu crazy. Pár scén trochu balancuje na hranici trapnosti, ale jinak se jedná o dobrý teenage drama, který nenudí. 80% ()

BrokyyS

Super nadupaný film, rád se k němu vracím :-D  Nudit se u toho nebudete, souboje jsou dobré, příběh taky. Takže Doporučuji. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali