Jon Baker (Dax Shepard) a Frank "Ponch" Poncherello (Michael Peňa) zrovna vstoupili do řad kalifornské dálniční policie. Každý ovšem z jiného důvodu. Baker je životem protřelý motorkář, snažící se dát do pořádku své zkrachovalé manželství. Nabubřelý Poncherello je zase agentem FBI v utajení, vyšetřující mnohamilionovou loupež, ve které může mít prsty samotná kalifornská policie. Nezkušený nováček a ostřílený policista společně tvoří značně nesourodý tým. Není proto divu, že na sebe problémy nenechají dlouho čekat. Naštěstí však kombinace Bakerova řidičského talentu a Ponchovy pouliční znalosti může přinést kýžené ovoce. Pokud však jeden druhého dříve nedožene k šílenství. (HBO Europe)

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Zápletka zkorumpovaných policajtů mi byla ukradená, ale jakmile byli spolu na scéně Peňa a Shepard, přiblble jsem se usmíval. Zábavný průměr. ()

Shitonit

Skoro bych v tom viděl Buda a Terenceho, Jakože vítejak. A kdo neví, neví vo co přišel.. Jednoduchá nefalšovaná přímočará komedie, kde v hlavní roli sou motorky, ve vedlejší motorky, a hotovo. ()

XXXXXXXX

Tyhlety brambůrky musely nějaký ten pátek ležet někde na sluníčku. Jinak si nedovedu představit, proč by chutnaly tak zkvašeně, měly nazelenalou barvu a na obalu se skvěl obří bimbas. Z dna naprostého odpadu to vytrhává Černý Sabat a ta jejich Paranoidní, následován jednou podařenou pohlavní textovkou. To je ale na 100 gramové brambůrky poněkud málo hmotnosti! ()

vieriX

Přesně jak už kolega zmínil akčně to je slušné, vtipy tu jsou taky a super, ale mohli kapánek přidat na síle a množství. Uteče všechno tak rychle a člověk nemá vůbec problém si to užít. ()

johnsnow

No tak to teda bol nárez.Slušná a krvavá akcia, zápletka, dobrý záporáci, pekné ženy, humor ktorý bol len v znesiteľnej miere trápny a často som sa rehlil jak pako. Na Peňovu hubu sa už teším v Ant-man 2. 4* na päť to nemôže byť predsa len zabijak a bodyguard boli o niečo lepší. ()

Renie42

Bavila jsem se, komedie mám ráda. Jen mám takový malý pocit, že když jsem viděla ukázku, tak do tý ukázky dali to nejvtipnější, co tam bylo. Asi to tak bývá, že v trailerech je to nejlepší z filmu. Lepší průměr, ale na čtyři hvězdy ještě ne. ()

S3MIR

Je to oficiálne. Shepard má vlastný štýl a ja vyhlasujem: páči sa mi. Spracovanie má jednoznačný rukopis. Najskôr Hit and Run a teraz Chips. Je to svižné, veeelmi svojsky vtipné a miestami strašne nechutné :D D'Onofrio svoju úlohu tradične dáva naplno a ako záporák nesklamal. Z toho chlapa ide strach. Určite nie film pre každého, ale na nič sa nehrá a vie čím je. Poctivé 4. ()

Blazis34

Chvilku vtipné, pak zase trapné. Nerealistická akční komedie o dvou policajtech není špatná, ale klasicky americká a na jedno shlédnutí. Trailer mě nalákal dost, film nepřekvapil, nezklamal. Průměrných 50% - tři hvězdičky. ()

Lenka.Kosnov

Občas vtipné, občas nudné, občas napínavé, občas zase nudné... Nejlepší bylo, když jezdili na motorkách. Jinak je to průměrná akční komedie. ()

blondboss

Nakoľko mám pôvodný seriál dosť napozeraný, tak do tejto paródie som sa len ťažko vžil a hlavne postava Jona Bakera v podaní Sheparda mi naozaj nesadla. Peňa klasicky fajn. Tento snímok je len jednou z mnohých priemerných komédií, ktoré si pozriete a o pol hodku vám vyfučia z hlavy. Nič svetoborné a ak sa to chcelo podobať na Jump street remake, tak sa to veru nepodarilo. Cameo Erika Estradu na konci pekný bonus. 55 % ()

Mikecat

Akčná komédia sa mení na neustálu vôbec nie vtipnú hádku Johna a Franka. Pár vtipných scén nezachráni ani príbeh, celkovo slabé, neprepracované dialógy. Raz stačilo. ()

blazma

Michael Peňa a Dax Shepard nevypadá až tak moc jako špatná dvojka. Nic víc se tady ale nemůže říct. čistě a naprosto průměrná komedie. Na kterou se jednou kouknete a znova už jí vidět nepotřebujete, navíc za týden zapomenete, že jste něco takového viděli. ()

Kushina

Tak tohle byla vtipná, pohodová a hlavně neotřepaná komedie. Nebylo to předvídatelné a humor nebyl na úrovni dětí. Celkové hodnocení této policejní komedie dost sedí. 60% ()

Ace.A.T.L.

Celkem to šlo. Bylo to i správně vtipný, obsazení dobrý a je to taková ta oddechovka. Neuchvátí, ale ani neurazí. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky