Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Davemix

Velmi slabej film. Ani horor ani komedie. Občas nějaký docela zajímavý efekt, ale celkově nuda. Megan to sice sluší, ale bez tohoto filmu se dát klidně žít...i zemřít :-) 40% ()

david666

Reklama na Megan Fox. Tenhle film může dávat jako book pro modeling. agentury. Jinak slabá zápletka, slabé vraždy, nic moc nového. Ale já Megan můžu takže nelze jít pod ***-:) Musím ale říct, že režisérka Karyn Kusama to s ženskýma umí - už v Aeon Flux vytěžila s netypicky černovlasé Ch. Theron maximum. ()

Matt1555

Ako horor nie. Ako komedia urcite nie. A az prilis vela momentov pri ktorych som sa pytal sam seba ci toto myslia vazne. Mozno by to fungovalo ako televizny serial. Velmi dlho som rozmyslal ci si to vobec zasluzi body za Megan .. ale ja jej proste neodolam. ()

veverysiak

Premrhaná príležitosť, niežeby bol námet dáky extra original, ale bol to slušný polotovar, z ktorého sa dalo vytesať omnoho viac, všetky žánre, ktorými tento kúsok onálepkovali, zostali niekde v prestávke po prvej tretine zamrznuté v šatni, žiadna komédia, len spleť úžasne natvrdlých hlášok pre dvanásťročných a aj tých som možno teraz dourážal, žiadny horor, len pár nie celkom vydarených trikových scén zamaskovaných vedierkami krvi, žiadna scifi - to snáď bol len fór, resp. ďalší z plagátových ťahákov, k tomu toporná Megan, aj keď od transformerov urobila dáke tie pokroky, ale furt je to len telo, nie herečka, poloamatérske výkony vedľajších postáv, a tak hádam jediný svetlý zjav je výkon Amandy Seyfried, ktorá si zaslúžila lepšie prostredie aj lepšiu partičku, takže 45%. ()

Brainback

Film se mi docela dost líbil. Vtipům jsem se smál a konec mi úplně předvídatelný nepřišel. Tak vysoké hodnocení bych tomu normálně nedal, ale hodnotím v daném žánru. ()

Xpat

Ještě že je v žánrech napsáno, že je to komedie, jinak bych se asi neudržel. Toto opravdu není horor a možná bych řekl, že to není ani film. ()

Enzo555

Guilty Megan pleasure. Predbotoxová Megan v rozprávke o zlej žiarlivej blondýne s očami na pol tváre, ktorá podľahne preludu a drogám následkom čoho zabije svoju stredoškolskú sokyňu.. Či to nebolo o tom? Neviem, sledoval som len Megan ()

Meggie3

Mix hned několika filmových žánrů. Chvíli mě to děsilo, chvíli to mělo být vtipný, chvíli sprostý a chvílemi to bylo dokonce trapný. Tak trochu vystavování těla Megan Fox.:) Jednou vidět to stačilo. Kdybych to neviděla vůbec, taky by se nic nestalo.:) ()

dthwinter

Čekal jsem něco otřesného, ale musím vcelku konstatovat, že hodina a půl docela utekla. Netvrdím, že jde o kdovíjak kvalitní snímek, ale párkrát jsem se zasmál, polekal mě snad jedině Meganin strašidelný úsměv. Otázkou je, co za člověka a proč natočí tohle? Že to nebude žádný trhák muselo být jasné už před první klapkou a že by to bylo něco nezávislého se taky řici nedá. No budiž... 50 % ()

Idoviren

Při prvním promítání jsem Jennifer's Body odsoudila jako naprostou krávovinu... Ale pak mi došlo, že jsem ji brala moc vážně. Tak jsem si ji pustila ještě jednou, načež jsem vypla tu část mozku, která se tváří že umí řešit logaritmy a vážně jsem se skvěle bavila. Ani nevím jestli to byl úmysl tvůrců, nebo tu masožravou srknu opravdu mysleli vážně, ale nakonec se mi všechny ty (ne)fórky, naivnost a pitomost postav, ujeté šaty, pořád stejná Megan Fox docela dost líbily. Za mě čtyři hvězdy, protože jestli má Jennifer's Body něco co ostatní filmy ne, tak je to písnička New Perspective od Panic! At the Disco. A to už něco znamená. ()

bulawaio

7/10. Nemůžu si pomoct, ale po dlouhý době jsem zase viděl slušnej americkej "teen" kousek. Pozn: Megan Fox je fakt kočička. ()

Bezejmený

Není to úplně špatné, jen by to chtělo daleko více Megan, kvůli které jsem na to koukal, a daleko méně Amandy. Taktéž by to chtělo režiséra, který by se nebál více přitlačit na pilu. ()

PatrikP4

Hrozné by to nebylo kdyby uměl taky hrát někdo jinej než jen Megan a Amanda, navíc jsou obě fakt kočky... Nevybavuju si ale film kde by Megan byla neukázala zadek, výstřih nebo tak naštěstí na to má, takže v pohodě... Musíme jen všichni doufat že jí ta krása vydrží tak dlouho jako třeba Jennifer Aniston... Takže na tento film kouknout jen když se chcete podívat na Megan Fox a nebo Amandu... Jinak to nemá smysl... ()

endrix

Mohl to být slušný horor, nebo zábavná satira na život současných náctiletých. Bohužel, ani jedno to není. Maximálně trochu nedotažený mix obojího. Na druhou stranu je tu pár světlých momentů. Třeba postava učitele (patrně jediného na škole) nebo úplný titulkový konec. Takže dvě hvězdy rozhodně. ()

Lilith03

Absolutně nechápu co ostatní komentující od filmu čekali, protože film nabízí přesně to co slibuje! Úžasné Megan Fox a Amanda Seyfried ale i Johnny Simmons v teen horroru pro dívčí osazenstvo, které tyhle herce pamatuje především ze svého dětství. Proč se na to teda dívají chlapi, kteří evidentně nejsou cílovka? Asi aby mohli psát kritické komentáře nebo zase nějaké prasárny na Megan a Amandu. Ach jak já nenávidím sexismus a porovnávání žen jen podle vzhledu, takhle se může chovat opravdu jen úplný hovado! No každopádně moje recenze je taková, že film se mi líbil. Jak jsem již psala, co nabízí to i splňuje. Je zábavný, není to nějak moc strašidelné a zároveň v něm neskutečně září Megan. Co se týče Amandy, tak tyhle role jí sakra sednou! Taková nevinná a nevýrazná postava, která vám to na konci natře... to je její přirozená role snad v každém horroru a maximálně jí svědčí! Příjemný dabing, krásné kostými a fajn zápletka, já se teda bavila! ()

mansonn

Pekna Megan a to je tak vsetko.Napad ktory mal potencial ale dost film pokazili.Nekonecne zdlhavy dej, uz viete co sa stane a stale nato cakate, spomalene v tych miestach kde to bolo najviacej nudne.Akcia skoro ziadna iba reci a pohlady a celkovo film posobil dojmom 2 triedneho serialu. ()

Llaney

Z teenagerovských hororů už jsem tak nějak vyrostla a dívat se na vyfešákované rozmazlené spratky, kterak padají jako švestky ze stromu mě unavuje, ale tohle je příjemná alternativa. Až na ten stupidní český název fajnová podívaná pro kluky (sexy Megan Fox) i pro holky (sexy Megan Fox a Adam Brody), skvěle hrající Amanda Seyfried (je super vidět ji civilněji než v rozjuchané Mamma Mia!),která to na konci všem natře, podkresleno tradičním "teenage rockem" - co víc si přát. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)