Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

sedlo03

I need more Megan Fox, more..MORE!! Asi tak, Megan není herečka, ale je setsakra hezká! Ale i tak, to zas tak strašny nebylo, já jsem se dobře bavil. ()

muoaner

Přiznejme si to, kdo by se nepodíval na film, kde je možnost konečne vidět Megan Fox tak, jak jí vidí jen sprchoví kout u ní doma. A kdo říká, že ne a alespoň z Megan Fox části se mu film nelíbil, tak ten je robot a posunuje evolučně chlapy před stroje. ()

Martinius

ked sa vopred pripravite na skutocnost, ze si idete pozriet bezny priemerny film, tak vas jennifer´s body nijako negativne neprekvapi (sice ani neoslni) a bez vacsich potiazi ho vydrzite do konca. film sa totiz na viac nehra, jeho ambicie su adekvatne jeho urovni. herecky u vas zaboduje nanajvys amanda seyfried, nad ostatnymi detskymi (ani nie teenagerskymi) protagonistami sa milo pousmejete. megan fox sice filmom strasi v hlavnej ulohe ako pozieracka cerstvej svieckovice s blbeckovsky mamalovanymi nechtami, opat vsak len dokazuje, ze sa o nu talent ci sarm ani neobtrel. uctievana kraska sa viac hodi na pin-upy panskych magazinov ako na filmove platno. rovnako usmevne posobi aj akoze satanisticka kapela hrajuca div nie svadobne sladaky, ktorej by ste neuverili ani uctievanie zelatinovych medvedikov, nieto este diabla samotneho. film nastastie nie je prilis dlhy a ani zdlhavy, ma svizny priebeh a pokial prave nemate na programe rande s modelkou petrou nemcovou, alebo vas v operacnom sale necaka urgentna transplantacia srdca, cas obetovany tomuto filmu vam nebude az tak bolestne chybat. ()

Pavelos

Role napsaná přesně pro Megan:-) Tenhle styl ji sedí, akorát škoda, že se na ten film nedá moc koukat.. Možná kdyby nabídla ještě trochu víc.........:-)))) ()

kukentipla

O čem to je? Otázka zní jasně. Co udělá s nejlepším přátelstvím fakt, že jednu z dívek posedne démon. Co já NATO? Pod frontálním útokem na první signální v podobě Megan Fox se skrývá vybroušený filmový klenot. Plný perfektní hlášek, sebekritického nadhledu a neskonale vtipné a především trefné kritiky médií. Milé překvapení. ()

Kratoc odpad!

Že v hlavní roli je momentálně největší "hot girl" Hollywoodu prostě k úspěšnému filmu nestačí. K tomu ještě připitomělé dialogy, které staví na postpubertálních vulgaritách, případně jako že strašidelné scény, které jsou spíše nechutné. Ne, to mi opravdu ke štěstí nestačí. ()

arcticsky

Podobné teenagerské vylomeniny mnohdy stojí za vyliž, ale toto je slušně napsané a Megan a Amandou jsou k sežrání.... ()

kamil.i

Šteklivá a mäsitá teen hororová komédia. Neobvykle na pomery teen žánru to má i atmosféru. Dokonca sa ani nedá povedať, že by film stál a padal výlučne na Megan Fox. Príbeh je rozložený aj na pleciach ostatných- Fox sa ukazuje, Seyfried hrá a zapamätáte si i Brodyho, J. Simmonsa a ostatné obete. Takže vcelku podarený a trochu nespravodlivo podceňovaný tínedžerský krváčik. ()

Eterninox

Kinoverze mi před nějakýma deseti lety přišla hodně slabá, ale s trochou odstupu (a v unrated režisérské verzi) se z Jennifer's Body stává důvtipná dekonstrukce teen vztahovek a hororů, která odvážně převrací zaběhlé konvence a rozhodně baví. Měním na 65% ()

Teardown

Moderní formát hororu mi začíná čím dál více smrdět a to díky takovým zhovadilostem, jako je právě Jennifer's Body. Nevím zda je to tou infantilností mlaďáků, bezpohlavním scénářem, totální absencí atmosféry a vlasně všeho co od hororu očekávám nebo tím, že už jsem starej vocas, co takový kokotiny absolutně nechápe. Ono těch pár krvavých blitek a pseudosatanistický jitrnice, tohle dnes horor jednoduše neudělá. Nakonec jsem sáhl po variantě, brát to celé jako komedii, ale i v tomto případě totálně neuspokojivé. Megan Fox je sice kost jako prase, ale to je asi tak všechno. ()

KOZEL84

Tak mě to teda příšlo výborné a bavilo mě to.Megan Fox byla přesně taková jaká být měla a je to teda mega dělo.Výborná hudba a Diablo Cody snad nemá konkurenci co se týká psaní dialogů (až na scénaristy DEXTERA).Překvapuje mě tak nízké hodnocení. ()

TaanStari

Neuvěřitelná hloupost tohoto filmu mě prostě uráží... A Megan Fox prostě není tak hezká jak se všude říká. Za stylové titulky 1*. ()

Kvítek

Ani žhavý tělo Megan Fox nezmůže zvrátit ochablost Jennifer´s Body. Až na pár fakt kvalitních joků slečny posedlé jeden velkej trapas. Pekelně fajn soundtrack nejde přehlídnout a vysloužil téhle hovadince druhou hvězdu. ()

Meteorista

Vyvražďovačka mladých (tentokráte jen hochů) trochu jinak. Je jasné, že chlapci budou nadšeni - Megan Fox a Amanda Seyfried jsou kusy. Nemohu se ale zbavit dojmu, že Megan kde hraje, tam přehrává. Herecký koncert (v rámci tohoto filmu) je plně v rukou slečny Seyfriedové. Pro mě jednoznačně táhne celý film. Možná, že Megan dostala trochu nevděčnou roli - jen ukazovat své přednosti a... řekněme krmit se, je celkem na prd. Jasně, že bez ní by film ztrácel hlavní (anti)hrdinku a nemohl by se ani tak jmenovat, ale přeci jenom mi přišlo, že tam byla "do počtu" (ostatně v Transformerech 2 taky jen ukazuje své vnady). Abych ale pořád jen neremcal - oceňuji velkou míru černého humoru a stylový konec. Už jen pro ten slušný (ale ne překvapující) konec se vyplatí na to koukat. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)