Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Facerr

Dlouho jsem tenhle film ignoroval, ale nakonec docela podlehnul, což ve spojení s hlavní aktérkou zcela evidentně zavání zblbnutím z jejího "body". Tahle podívaná má docela koule, stejně jako Megan Fox (a to je na holku docela výkon:). Když už jsme u týhle postavy, možná někoho iritovala svým projevem, ale spíš bych řek, že to zahrála tak, jak měla a jak se na démona jejího novovtělenýho kalibru slušelo. Děj Jennifer's body pěkně šlape, stejně jako výborná muzika, vychytanej střih a dobře načasovaná kamera. Na teenagerovskej horor navíc celkem dospěle se tvářící vypravěčka, která mě přiměla k přání druhýho dílu, kterej by začínal přesně tak, jak končily závěrečný titulky:) ()

Lula.cz

Jedna hvězda pro Megan Fox a druhá pro Amandu Seyfried, protože obě jsou to mé oblíbenkyně a hezky se na ně kouká. Komedie, fantasy a horor dohromady? To snad ne...Ale i tak jim tadytu blbinu odpustím. ()

NightScene

Když jsem viděl hodnocení a některé komentáře, myslel jsem si že to bude stát za hovno, ale musím říct, že mě to mile překvapilo. Je to pokus o novodobou hororovou komedii na téma Twilight, ale důležité je říct to, že Twilight tomu nesahá ani po kolena! :) Obsazení je myslím dobře vybrané, příběh sice nic moc, ale za to je to o dost napínavější a u některých scén mi běhal mráz po zádech... (jelikož na horory moc nekoukám) Nejlepší práci určitě odvedli maskéři! Luxusní hlášky a dialogy vynahradí příběh, který toho do sebe moc nemá. A prdelka Megan je prostě úžasná!! Film se mi prostě líbil a nechápu hodnocení a některé komentáře, ale tak každý má jiný vkus že? :) ()

Teapag

Tohle je opravdu hrozný film. Ve dvou třetinách sem přemýšlel jestli to vypnu nebo to už dotrpím a díky tomu získal tenhle film aspoň tu jednu hvězdu. Konec byl už trochu zajímavější, než to co bylo před tím. Abych to shrnul jednu hvězdu dávám za konec a za Megan Fox, ta je na tom asi to nejzajímavější. ()

Adam84 odpad!

Megan Fox v roli sexi upírky, toto rozhodne nie sú kritéria podľa ktorých si vyberám filmy, no človek raz za čas dostane chuť na niečo jednoduché pričom chce vypnúť. No tento film bol rozhodne zlá voľba, namiesto jednoduchej zábavy sa dostaví len hodinu a pol dlhá nuda, ktorú som po hodine naozaj nezvládal a pretáčaním sa márne snažil v zvyšnej polhodine nájsť nejakú pozerateľnú pasáž. Trápne hlášky ktoré sa snažia byť vtipné, celé to pôsobí neuveriteľne stupídne, v tomto filme nefunguje naozaj nič. ()

elanista1

Bacha - kouše, fakt neviem kto to preklada, znie to vselijako, len nie kúlovo. Tak ako otrasne znie prelozeny nazov, tak podobne vyznieva aj cely film. Scenaristicky, rezisersky aj herecky maximalny trash, ktory okrem najprecenovajsej krasky Hollywoodu /fanusikovia budu v siedmom nebi/ neprinasa absolutne nic, a nedokaze zaujat vobec nicim. Tie tony hnusneho klise sa dali ocakavat, takze mi to az tak neprekazalo a urcite nebola neoriginalita to, kvoli comu povazujem tento film za podradny. Ak ste fanusikom hororov a nemate prilis v laske Megan Foxovu, naozaj si toto nedavajte. ()

CrazymanM

Celkem ucházející mix hororu a komedie,čekal jsem teda něco mnohem horšího!Pěkné holky,trošku napětí,ale jo,ušlo to!!! ()

dudo24

Dve hviezdy za dva dôvody kvôli ktorým som si zapol tento film. A to je Amanda a Megan. Plus jedna hviezda za to málo humoru čo tam bolo. Škoda, že to nepokračovalo viac v takom parodickom štýle lebo niektoré hlášky ma fakt dostali. Napríklad: “By the time they found Colin in that godforsaken house, he looked like lasagna with teeth.” ()

Domas88

Vůbec jsem se nenudil, i přes veškeré klasické scény, Megan a Amanda se mi nelibi ani jedna ale to vubec nevadi bavil jsem se dobře a je to i takové bububu :) čili dívatelné... ()

moviefan4

No uprimne čakal som viac, teda čakal som aspoň niečo ale nedostal som absolútne nič. Strašne nudný príbeh, herci tiež nič moc(ani Megan Fox), hudba tiež nič moc a scénar nebol tiež nič moc. A ak spojíte tieto nedostatky vznikne film bez duše a môjho záujmu. ()

blazma

Ach můj bože. Tohle byla blbůstka nad blbůstkami. Vážně si při sledování podobných filmů říkám jasně je to komedie, nemůžou to brát vážně. Kombinace žánrů horror a komedie alespoň za mě nejdou dohromady a nejsou to nikdy dobré filmy. Jenže pak si začnu říkat, co když to mysleli vážně? Co když opravdu tohle nebyl film, který byl natočený jako jedna velká sranda, ale mysleli si, že to je fakt dobrý nápad? Jako nevím. Někdy si říkám že lidská fantazie a blbost nemá hranice. ()

Sentinel

Film vhodný leda tak pro fanoušky Megan Fox. Nahou ji sice neuvidíte, ale některé scény jsou velmi, ehm, "zajímavé" ;-) Jako horor je to ovšem totální slabota po všech stránkách. ()

sAreOn

Eh, takové rozporuplné dílko. To vám teda řeknu. Musím říct, že ten námět je poměrně zajimavý. Docela mi ten styl, kterým píše Diablo Cody sedí. Takový pěkný mix romantické teen blbosti a hororu. Místy to má i pořádnou atmosféru, bohužel jen místy. Na herecké osazenstvo si stěžovat nemůžu, sympatické je dost - ikdyž jako vždy u Megan Fox je to spíše jen o vzhledu než o čekoliv jiném. Celkově to je pro mě sympatický průměr a upřímně řečeno se opravdu těším na další zrealizovaný scénař Diablo Cody. ()

popo666

Po zhliadnuti sa pytam "Preco? Preco vobec vznikol tento film? Aby sa mladez ukajala na Megan?" viac ma nenapada, podla mna uplne zbytocny film, cakal som na koniec, ani Megan to svojimy vnadmi nevedela zachranit. Co som mal na srdci som napisal, 1 hviezdicka za efekty (Megan vracia ciernu zbrndu, to bolo nezvycajne :D ) a za Amandu, co to pekne zahrala ()

Insomniac

Celkom svieža vecička medzi "polohorormi" - akurát mohlo byť trošku viac krvi a srandy. Ale v podstate splní očakávania ako teen-comedy-horror jednohubka:) ()

Jamall

Bezzubě nudná záležitost. Promarněná šance. Čekal jsem sexem - co z toho, že Amanda a Megan jsou pekelně sexy, když si spolu ani nerozdají :) , krví a napětím prosáklý snímek a místo toho tohle.Hm. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)