Detektiv Danny Fischer (John Cena) sice zatkne geniálního zloděje Jacksona, při zásahu však náhodou zahyne lupičova přítelkyně. Kriminálník toužící po pomstě vymyslí pro Dannyho dvanáct úkolů a hádanek, na jejichž rozluštění závisí život milované Molly.  Při policejní akci se detektiv Danny Fisher (John Cena) z New Orleansu chystá zatknout nebezpečného zločince Milese Jacksona (Aidan Gillen). Ten se i se svou přítelkyní dává na útěk, skončí však v poutech, zatímco jeho přítelkyně nešťastnou náhodou zahyne. Miles viní z její smrti Dannyho a slibuje mu odplatu. Po několika letech detektiv vyslechne znepokojující telefonát od Milese, v němž mu zločinec stručně řečeno říká - oko za oko, zub za zub. Dannyho čeká nebezpečná hra o dvanácti kolech s téměř nerozluštitelnými úkoly a hádankami, které však bude muset všechny splnit, chce-li ještě svou přítelkyni spatřit živou. (oficiální text distributora)

miki408

Pripájam sa názoru že to je vykradnutý film a nikedy až moc prehnaní-ako je scéna z električkou a autom.A koniec ten ma už dostal tak ze som to skoro nedopozeral ale dávam 2 ()

bemygirl

Kdo je sakra John Cena? A vůbec, absence jakékoliv známé tváře,dělá z tohoto filmu nezajímavou podívanou. Béčkový film s pitomým koncem. ()

dINsA odpad!

Nečekal bych, že usnu už někdy u 6. kola... Vítězem není hrdina, který dojde na konec, ale OPRAVDOVÍ HRDINOVÉ, kteří tenhle film dokáží dokoukat do konce. P.S. Harlinova Smrtonosná past 2 byla z celé serie nejslabší (Čtyřku tam nepočítám). ()

Petrval

Po shlédnutí traileru sem se na tenhle film velice těšil protože mně zaujal. Po dokoukání sem byl s filmem spokojen. Je to průměrná akce se zajímavým námětem. Akce a napětí od začátku až do konce, zběsilá jízda městem, výbuchy prostě vše co do tohoto žánru patří a tak tomu davám slabší 4* ()

corradi

Akční jízda, která vám nedá prostor na odpočinek, ale celkově to působí trošku béčkově. Záporák super. 3 a půl hvězdy. ()

Hidoshito

Na jednu stranu bylo příjemné koukat na (pro mě) neznámé herce, na druhou stranu jim to člověk tolik "nebaští". Kdyby do toho zapojili nějakou akční hvězdu (Willis, Reaves apod.) a dodali nějaké dobré hlášky, hnedka by to mělo větší šťávu.;) ()

hajner

To si snáď robíte srandu. To že si scenárista pri písaní púšťal Smrtonostnú pascu 3 by som prežil ale prečo to ten kkt musel celé skopírovať to neviem. Ale prekvapujúco som sa bavil a na konci som už len nad tou kópiou mávol rukov a dal si pifko. Na pozretie ok a neuškodí. ()

jujask

Nečakajte nič mimoriadne a oslnivé. Klasický akčák ktorý je dobre natočený ale pozriete si hi raz a stačilo. John Cena bol už aj v lepšej forme. ()

Pollini

Kopie Smrtonosné pasti 3. S řešením hádanek si nedali skoro žádnou práci, hromada mrtvých, mraky zničeného majetku, množství logických chyb, herecké výkony průměrné . Standardní akční film bez vtipných hlášek. Dost často jsem se nudila. ()

tommco

Vôbec to nebolo zlé. Akčné, zábavné od začiatku do konca. Ale nemôžem dať viac ako 3*, lebo je to nehorázna vykrádačka tretej pasce. ()

Nellaron

Béčkový akčňák o policajtovi Fischerovi (John Cena), ktorý riadne pocítil zlosť a pomstu zločinca Milesa Jacksona (Aidan Gillen). Film je o nonstop akcii, ktorá je gradovaná neustálym nedostatkom času na jednotlivé úlohy pre bývalého wrestlera. V podstate by išlo o slušnú zábavu, ale TÁ ROZTRASENÁ KAMERA! Po 15 minútach som bol na pokraji epileptickeho záchvatu. ()

Gabe

Tento scénář by s Die Hard With a Vengeance na body prohrál a zdejší "Simon" by s Peterem Gruberem nevydržel ani jedno kolo. Nicméně jde o příjemný výplachový akčňák devadesátkového střihu, kterých se dnes po hříchu už moc netočí. Takže jedna hvězdička z nostalgie navíc. Navíc naháněčky s požárnickým autem nebo tramvají dávají snáze zapomenout na díry ve scénáři i na slaboučkého záporáka. ()

Dvanáct úkolů pro Harlina a Cenu

Dvanáct úkolů pro Harlina a Cenu

18.02.2008

Renny Harlin se z béčkového bahna, v němž uvízl kdysi dávno díky propadáku Ostrov hrdlořezů, už asi nikdy nevyhrabe. A přitom jeho nový projekt 12 Rounds, který začne natáčet v New Orleansu přesně za… (více)