Detektiv Danny Fischer (John Cena) sice zatkne geniálního zloděje Jacksona, při zásahu však náhodou zahyne lupičova přítelkyně. Kriminálník toužící po pomstě vymyslí pro Dannyho dvanáct úkolů a hádanek, na jejichž rozluštění závisí život milované Molly.  Při policejní akci se detektiv Danny Fisher (John Cena) z New Orleansu chystá zatknout nebezpečného zločince Milese Jacksona (Aidan Gillen). Ten se i se svou přítelkyní dává na útěk, skončí však v poutech, zatímco jeho přítelkyně nešťastnou náhodou zahyne. Miles viní z její smrti Dannyho a slibuje mu odplatu. Po několika letech detektiv vyslechne znepokojující telefonát od Milese, v němž mu zločinec stručně řečeno říká - oko za oko, zub za zub. Dannyho čeká nebezpečná hra o dvanácti kolech s téměř nerozluštitelnými úkoly a hádankami, které však bude muset všechny splnit, chce-li ještě svou přítelkyni spatřit živou. (oficiální text distributora)

jafuska

docela dobrý akční film, i když začátek byl docela divnej, ale pak to šlo, a odplata mohla začít, ale po pravdě akční filmy nemusím, ale tady jsem udělala výjimku ()

FortKnox

Při sledováni filmu jsem měl pocit, že jsem ho už viděl. Děj vypůjčený ze Smrtonosné pasti 3 a Nebezpečné rychlosti, akční scény podobné těm, které ve svých filmech má Michael Bay. Musím pochválit kameru, která se mi hodně líbila. Ovšem po skončení filmu budete mít pocit, že film mohl být ještě o něco lepší kdyby přinesl něco sobě vlastního a nevykrádal starší klasiky. ()

JackO.

Taková kombinace Smrtonosných pastí s Nebezpečnou rychlostí, akorát horším hávu, akce a švih tomu určitě nechybí. ()

Grondal

Boooože, tak veľmi som chcel aby sa mi tento film páčil. Film Vojak, s rovnakým hercom v hlavnej úlohe, to je úplne iná káva. To čo tam fungovalo - akcia, hlášky - to tu buď nieje(hlášky) alebo to jednoducho nefunguje(akcia). Od začiatku na mňa film pôsobil extra upoteným dojmom, že všetci veľmi chceli aby to vyšlo, ale tým sa to len zmenilo na jeden veľký kŕč. To že film je kópia Smrtonosnej pasce 3 mi absolútne nevadí, vadí mi to, že to je zlá kópia. ()

MillaJ

Skvělý akční film s ještě lepším dějem. 12 kol na záchranu životní lásky a nejen to, překvapivé rozluzení, že Aidan Gillen (tu kurvi*ku zahrál bezvadně♥) se nechtěl pomstit za smrt přítelkyně, šlo mu o prachy a senzačně si to vymyslel do puntíku! A John Cena to je korba čéčé. 4☆ ()

Pitryx

Obdoba jiné pasti s jinými úkoly. Bavil jsem se, ale něco tomu chybělo. Že by nějaká vůdčí postava? Nebo spíše nějaké slovní přestřelky? Nevím, na film se dívat určitě dá a zcela jistě na sobotní večer je více než vhodný. 2015021410117/10133 ()

Brano

Oddychová akčná záležitosť, pri ktorej ak vypnete mozog, tak sa aj zabavíte. Síce je to taký mix (vykradačka) rôznych filmov, ale aspoň to má rýchli spád a o akciu od začiatku do konca nie je núdze. Možno tomu chýbalo výraznejšie herecké obsadenie a lepší koniec. Vyzdvihnem akurát Gillena v úlohe záporáka. Vzhľadom na nižší rozpočet to nebolo až tak hrozné béčko. Len sa nad tým netreba veľmi zamýšľať, pretože logika často ustupovala. ()

johnsnow

Taká B-čková blbina kde sa proti sebe postavia Fucking John Cena a malíček z GOT. Na to, že tam nie sú skoro žiadne prestrelky a pästné súboje tak ma to bavilo, plán malíčka bol fajn, pasáž s električkou cool. 4* zaslúžene. ()

Ivoman

Opět se potvrdilo, že číst recenze zde prvních nastavených recenzentů se nevyplácí, moc se mě do toho nechtělo, ale vyklubal se z toho příjemný akčňák. Velice příjemný, nabitý akcí a kupodivu bez většího hluchého místa. ()

sirrgulo

Když film srovnám se Cenovou první rolí a to ve vojákovi, musím odporovat zdejšímu hodnocení (51:59) ve prospěch 12 Rounds. Druhá filmová role tohoto populárního wrestlera je však mnohem povedenější a jestli přidá ještě pár druhů výrazů mohli bychom se dočkat nového ramenatého akčního hrdiny, poté co pověsí wrestling na hřebíček. A k samotnému filmu? Hlavní hrdina rozhodně není žádný ranař. (Tím myslím, že nerozbíjí jeden ciferník zadruhým) Vše co dělá má jediný cíl. Zachránit přítelkyni. Rozhodně mu to hlavní záporák neusnadní. Nakonec zjistíme, že podobně jako ve Smrtonosné pasti 3, kterou film zdáleně připomíná, nejde jen o vendetu. Celý film má příjemný spád a tvůrci nás neustále drží v napětí, což se jim určitě daří po velkou část příběhu. Až na lezení po autě a tramvaji mi ve snímku sedělo téměř vše. ()

ShotgunED odpad!

Já jsem fanda akce, ale tady nemám fakt za co dá i tu jednu hvězdu. Takhle by to možná obstálo tak někdy v 70tý letech, ale mě to opravdu nic nenabídlo. Nebylo komu fandit, nebylo koho se bát, nebyl nikdo kdo by mě pobavil, akce mě ničím nevtáhla, scénář mizerie, nápaditost nula, prostě jsem nenašel jedinou věc kterou bych dokázal přidat jako plus k filmu. ()

patsandor

Solidní B-čko vystřižené jak z 80-tek, které si bere to dobré z prověřených starších akčňáků. Film ještě ukazuje, že Cena není tak dobrý jako The Rock a ani nevypadá tak drsně jako Austin. ()

kacir

Kebyze to chyti do ruk lepsi reziser s vacsim rozpoctom, vyzeralo by to uplne inak. Ale nakoniec celkom pozeratelne becko. ()

honzic

Dobrá akce, ale herecké výkony, scénář a celkově mi film nepřišel nic moc, prostě až na pár akčních okamžiků docela nuda a nulové sblížení s postavami ať už negativně nebo pozitivně. Hodnocení: 45 % ()

Dvanáct úkolů pro Harlina a Cenu

Dvanáct úkolů pro Harlina a Cenu

18.02.2008

Renny Harlin se z béčkového bahna, v němž uvízl kdysi dávno díky propadáku Ostrov hrdlořezů, už asi nikdy nevyhrabe. A přitom jeho nový projekt 12 Rounds, který začne natáčet v New Orleansu přesně za… (více)